Vision News 23.05.2021

VattghernNowy dział
Otworzyliśmy nowy dział forum pt. Królestwa Północy, fabularnie obejmujący obszar Czterech Królestw (Redanii, Temerii, Aedirn i Kaedwen) w postaci forów oraz największych miast (i pozostałych terenów) znajdujących się tam jako osobne subfora i tematy. W sumie daje nam to niemal 200 nowych lokacji do planowania i odgrywania wątków. Pisząc je, mieliśmy na uwadze nie tylko ich ilość, ale przede wszystkim wiarygodność i unikalność — chcemy, by nowe lokacje były zróżnicowane, ale i miały rację bytu w granicach wykreowanego przez nas świata, teraz otwierającego się takżena Kontynent.
Adres forum: http://vattghern.com/

PokemonCrystalWybory na moderatora
Aby zostać moderatorem Pokazów, trzeba wykazać się nietuzinkową pomysłowością. Na deskach Amfiteatru będą się czuć dobrze osoby kreatywne, posiadające otwarty umysł i takie, które potrafią łączyć ocenianie według schematu z bardziej niekonwencjonalnym, aczkolwiek bezstronnym sposobem sędziowania. Oczywiście konieczna jest także znajomość zasad obowiązujących podczas Pokazów, bez tego ani rusz! Jako, że pokazy to atrakcja odbywająca się co 2-3 miesiące, nie wymagamy od moderatora, aby codziennie sprawował swoje obowiązki, jednak zależy nam, aby organizował atrakcje regularnie i w trakcie ich trwania był dyspozycyjny.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

BloodlinesRegulowanie forumowych rygorów
Zmiany odnotowane również w regulaminie punkt 1.8 oraz temacie kreacji bohatera uwzględniają, co następuje: drugą postać można stworzyć nie po sześciu, a po trzech miesiącach aktywnej gry. Niezmiennie, druga stworzona przez gracza postać może być stworzona na zasadach starszego Ancilla z większą pulą punktów do rozdysponowania na etapie tworzenia postaci.
Na Bloodlines kolejne zmiany.
Adres forum: https://bloodlines.pl/

WarriorCatsNowy temat z genetyką
Prezentujemy wszystkim graczom nowy, uproszczony temat z genetyką i wyglądami kotów. Mamy nadzieję, że sposób jego prezentacji ułatwi wam orientację w tej tematyce, a także pomoże przy tworzeniu nowych postaci. Wiele zasad uległo uproszczeniu, oraz pojawiły się nowe możliwości, takie jak jasno opisane mutacje genetyczne, czy wymagania względem możliwości stworzenia szylkretowego kocura. Jednocześnie informujemy, że w planach jest ulepszanie tego tematu oraz dodawanie nowych, przydatnych informacji. Zachęcamy do zapoznania się z nim TUTAJ.
W najnowszym ogłoszeniu administracja Warrior Cats informuje również o możliwości przeprowadzania sparringów bez Mistrzów Gry, nowym polu w profilu, kolejnych poprawkach do regulaminu oraz kilku zmianach i nowościach.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

HopeValleyPierwsze urodziny Hope Valley
Mija dokładnie rok w którym Hope Valley powitało w swoich skromnych progach SETKI mieszkańców. Od tamtego czasu wiele się wydarzyło, wiele razem przeszliśmy i z tej okazji zapraszamy Was do udziału w majowej zabawie: PLEBISCYTACH!
Przygotowałyśmy po raz kolejny dwie kategorie: dla postaci oraz dla graczy, a wśród nich mnóstwo grup tematycznych: o wszystkim przeczytacie tutaj. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z tematem TOP OF THE TOP 2021 z największą ilością postów fabularnych napisanych przez ostatni rok, oraz Kolekcjoner z postaciami, które odebrały najwięcej odznak.
Obiecujemy, że to jeszcze nie koniec! Przed nami kolejny rok i mamy nadzieję, że spędzicie go z nami równie aktywnie co do tej pory

Adres forum: http://hopevalley.pl

BensonHighPlan Fabularny
Dla zachowania porządku przedstawiamy Wam plan fabularnego zakończenia roku i miesięcy wakacyjnych. Aktualny fabularny miesiąc, czyli maj, trwał będzie do końca czerwca. W realnym lipcu i przez połowę realnego sierpnia odgrywać będziemy wątki z fabularnego czerwca, czyli miesiąca, który kończy rok szkolny w Benson High. Ze względu na to, że Benson High jest forum szkolnym, w którym postacie pozbawione są innego miejsca zamieszkania niż internat, a pochodzą z różnych części Stanów, wakacje, które fabularnie trwać będą niespełna dwa miesiące, rozgrywać będziemy w drugiej połowie sierpnia, by we wrześniu wyrównać czas realny z forumowym i powrócić do normalnej nauki w Benson High.
Przypominamy też o zbliżającym się wielkimi krokami balu (wkrótce umieszczone zostanie stosowne ogłoszenie) a seniorów zachęcamy do regularnego sprawdzania kalendarzy - nigdy nie wiecie, kiedy Mistrz Gry wrzuci do nich zadania.

Ponadto administracja zachęca do przesyłania pytań do redakcji, zaprasza do zostania gwiazdą szkolnej gazetki oraz do udziału w nowej zabawie mającej na celu wybór najlepszej fabuły miesiąca. Więcej w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

MidgardNowinki z Midgardu
Oficjalnie przechodzimy do drugiej połowy października, a wraz z nim prezentujemy wam kolejny artykuł o znanych w Midgardzie artystach – zachęcamy tym samym do przeczytania wywiadu z Idą Westberg w tym temacie. Ponadto pojawiły się drobne zmiany w przyznawaniu punktów za genetykę i umiejętności przy zwierzęcoustnych i magii krwi. Prosimy pamiętać o tym, że przy rozliczeniach punktów przysługujących za korzystanie z genetyki i umiejętności lub wspomnienie o aktualnej sytuacji fabularnej, należy zaznaczyć, w którym miejscu dane informacje występują. Rozliczane w rozwoju rozgrywki przez gracza muszą być także zakończone.
Ostatnia niezwykle ważna sprawa związana jest z klanami magicznymi – przypominamy, że wszystkie nowe, tworzące się postaci powinny być dostosowane do opisu i specyfiki danego klanu, a każde odstępstwa konsultowane uprzednio z administracją forum.

Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz