Vision News 30.05.2021

CzarodziejeEgzaminy fabularne 2021
Drodzy nauczyciele! Na forum pojawił się właśnie temat, w którym można zgłaszać się do tworzenia tegorocznych fabularnych egzaminów. Informacje o wszelkich terminach, wymaganiach, a także wskazówki do tworzenia znajdziecie w tym temacie. Jeśli coś byłoby niezrozumiałe, kierujcie pytania prosto do moderacji.
Ponadto na Czarodziejach lekcje i prace domowe można tworzyć do końca maja, a z zakończeniem rozpoczętych lekcji i PD trzeba wyrobić się do 14 czerwca.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

CytadelaAktualizacja
W Terminalu Zadań zostało dopisane doprecyzowanie, że nagrody za zadania mechaniczne, pisarskie i organizacyjne można zgłaszać na bieżąco, bez konieczności zakończenia wcześniej sesji. Czyli już nie musicie czekać na koniec gry na pocieszające 100kr za krytyczną porażkę albo za to jak wam bot napisze posta w 5 minut.
Adres forum: http://cytadela.eu/

ShinobiNoMonoSpecjalny event
Administracja Shinobi no Mono z przyjemnością ogłasza specjalny event stworzony dla nowych graczy, aby ci mogli wejść w nasze forum z niesamowitymi przeżyciami fabularnymi, a także ze specjalnymi nagrodami, które pozwolą im szybko awansować wśród szeregów shinobi. W związku z tym chcielibyśmy serdecznie zaprosić każdego z was do założenia konta oraz grania razem z nami. A jeśli już kiedyś grałeś, to zapraszamy do powrotu! Warto wspomnieć, iż obecnie przyspieszyliśmy nieco rozwój postaci.
Adres forum:http://shinobinomono.pl

RiverdaleHighSchoolKonferencja policyjna
Pierwsza część głównego eventu oficjalnie zostaje rozpoczęta. Na ten moment zarówno wolni gapie, jak i dziennikarze zostali zamknięci przed salą konferencyjną i czekają na wpuszczenie do środka. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzeniu. W fazie oczekiwania obowiązuje dowolność postów, możecie prowadzić między sobą dyskusje, krzyczeć, plotkować, cokolwiek chcecie. To wy będziecie mieli wpływ na dalsze dzieje miasta i organizacji, więc im więcej się was pojawi, tym mocniejszy będzie wasz głos.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

DreamySeattleNowy adres Dream Seattle i zmiany w administracji
Oprócz tego zaszły zmiany w administracji. Z przykrością żegnamy Diosmio, Aurelie B. Farrow, która zdecydowała się zrezygnować z adminowania. Zostanie jednak z nami jako gracz, aby zawracać wam dalej cztery litery i od czasu do czasu wysłać kogoś na karnego jeżyka. Dziękujemy kochana za Twój wkład.
Nasza ekipa powiększa się za to o dwie osoby. Do grona administracyjnego dochodzą Szarli, Charlie Everett oraz Zulasia, Annalee Kugimiya. Od dzisiaj możecie się zgłaszać również do nich z wszelkimi sprawami! Mamy nadzieję, że przywitacie je tak samo gorąco, jak my.

Dream Seattle zmieniło hosting oraz domenę i teraz można znaleźć forum pod adresem dreamy-seattle.pl
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

NoweForumKerch
Pozdrowienia z Ketterdamu! Miasta spowitego wilgocią i mgłą, w którym rządzi korupcja, oszustwo i przestępczość. Miejsca słynącego z dzielnicy, gdzie spełnienie najskrytszych fantazji znajduje się na wyciągnięcie ręki, a łut szczęścia może uczynić człowieka bajecznie bogatym, bądź całkiem przewrotnie, posłać go na dno. 22 maja otworzyło się forum w tematyce Grishaverse. Pierwsze karty zostały zaakceptowane. Niedługo rusza także pierwszy event z Diamentami Sankta Margarethy.
Nowo otwarte forum powstało na podstawie uniwersum griszów Leigh Bardugo.
Adres forum: https://kerch.forumpolish.com

NoweForumLondon Eye
Londyn to jedno z ulubionych miast na całym świecie do którego ludzie uwielbiają wracać. Pomimo tego, że miasto kojarzy się z specyficznym humorem Anglików oraz deszczową pogodą - w dalszym ciągu jest jednym z tych miejsc, które bardzo wielu podróżników zaznacza na swojej mapie. Londyn jest tak uroczy, że większość turystów prędzej czy później przyjeżdża tu na stałe - znajdując wymarzoną pracę, zakładając rodzinę. Jeśli zauroczymy się Londynem, on rozkocha nas w sobie w stu procentach. W wielu pięknych miejscach jak chociażby Notting Hill czy Westminster - gdzie toczy się niekończąca historia. Londyn to nie tylko miejsce tonące w strugach deszczu. To nie tylko miejsce związane z rodziną królewską. Londyn to również miasto w którym wiosną kwitną drzewa i kwiaty - pełne różu i magnolii. To miasto pasteli, w końcu kto nie trafił kiedyś przypadkiem na zdjęcie z osiedla mieszkalnego w Notting Hill. To miejsce, w którym możemy poczuć się jak w bajce - w szczególności przed Bożym Narodzeniem. Czego chcieć więcej? Trzeba po prostu tutaj przyjechać. Kto raz postawi stopę w Londynie na pewno tutaj wróci.
Dwudziestego pierwszego maja wystartowało nowe forum second life osadzone w malowniczej stolicy Wielkiej Brytanii.
Adres forum: https://londoneye.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz