MortisSpis książek
Pojawił się nowy temat na forum! To Spis książek i periodyków, które dostępne są fabularnie dla postaci! Zainteresowany? Czas ruszyć do biblioteki albo księgarni!
Adres forum: https://mortis.org.pl/

SpectrofobiaCzystki
Zbliżają się czystki wśród nieaktywnych! Konta, które znajdują się na poniższej liście zostaną usunięte 14.06.2021 r. ze względu na to, że ostatnie logowanie miało miejsce przed sześcioma miesiącami. Jeżeli ktoś zna powód, dla którego któreś z poniższych kont nie powinno zostać usunięte, powinien niezwłocznie zgłosić to do administracji - lub po prostu zalogować się na to konto.
Adres forum: http://spectrofobia.forumpolish.com/

PokemonCrystalDzień Dziecka
Z okazji dzisiejszego święta przygotowaliśmy dla Was drobną atrakcję. Do zgarnięcia jest dowolny IM, Rare Candy i 3 CD (pisząc post, poinformuj od razu, na jaką KP wpisujesz nagrodę). Aby je zdobyć, należy wrzucić poniżej swoje zdjęcie z dzieciństwa - im bardziej memiczne i PRLowskie, tym lepiej! Jeżeli nie chcesz dzielić się swoim wizerunkiem z przeszłości, możesz zamiast fotki opisać jakieś wesołe zdarzenie z czasów, gdy byłeś mały. Nie wstydź się i poczuj niczym redaktor "Chwili dla Ciebie"!
Zabawa na Pokemon Crystal potrwa do 8 czerwca włącznie.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

PhoenixFeatherWyścig
Może otrzymałeś list o tajemniczym wydarzeniu w Zakazanym Lesie... Nie? Nic straconego! Może jedna z Twoich postaci dowiedziała się o całej zabawie od innych uczniów? Chyba trzeba byłoby być naiwnym, żeby wierzyć, że ta myśl wcale nie rozniesie się po starannie wybranym gronie... Podczas tego mini-eventu przewidujemy bardzo prostą mechanikę samego wyścigu oraz możliwość obstawiania, kto zwycięży.
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl/

BensonHighPodsumowanie maja

W całym maju wszyscy nasi użytkownicy napisali aż 876 postów fabularnych. Największą liczbę postów na swoich kontach zgromadzili aristotle willoughby (37 postów), sage rosenthal i Nico Hargrove po 35 postów. To oni zyskują tytuły najlepszych postaci maja.
W czerwcu proponujemy Wam specjalną edycję naszego plebiscytu. W tym temacie możecie zgłaszać się po inspiracje do fabuł, które rozegracie w czerwcu i za które będziecie mogli zdobyć tytuł postaci czerwca. Najlepszą fabułę wyłonimy poprzez głosowanie.

Pierwszego czerwca rozpoczął się bal absolwentów.
Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

KerchTrzyczęściowy event
Zawiadomienie o przybyciu do Kerchu Rasmusa II Grimjera, następcy fjerdańskiego tronu, dotarło na biurka członków Rady szesnastego marca, dokładnie dziesięć dni po tym, jak zostało wystosowane z ich strony zaproszenie. Ponieważ sekretów w Ketterdamie strzeże się niezwykle pilnie, już nazajutrz całe miasto wiedziało o wizycie fjerdańskiego księcia i plotkowało o tym, jaki jest jej powód. Na listę członków delegacji, prócz samego księcia i jego świty, wpisany został także mający go chronić oddział Druskelle; to z kolei wydawało się zastanawiające, formacja ta bowiem nie służyła nigdy w charakterze przybocznej ochrony. Czyżby coś było na rzeczy? Nic tak nie utwierdziło członków najbogatszych rodzin kupieckich Ketterdamu w przekonaniu, że w powietrzu wisi sojusz z Fjerdą, co zaproszenia na bankiet, przewiązane gustowną, turkusową wstążką. Jednocześnie na wycieraczkach, w szparach w drzwiach, w kieszeniach płaszczy czy pustych szklankach, pozostawionych na blatach baru bez opieki tylko na ułamek sekundy, niektórzy członkowie gangów, ale i wszelkiej maści wolni strzelcy Ketterdamu, kręcący się po Baryłce, odnaleźli drobne karteczki, przeznaczone niewątpliwie tylko dla ich oczu. Jest robota. Opuszczony magazyn Boregów, dzisiaj o północy.
Na Kerch startuje duży event, który podzielono na trzy części. Pierwsza część będzie dotyczyła przybycia do Ketterdamu fjerdańskiego księcia ze świtą, druga skupi się na zorganizowanym przez kupców bankiecie na którym pojawi się jako gość honorowy sam następca tronu Fjerdy, zaś trzecia obejmie spotkanie z tajemniczym nieznajomym, który ma pewne zlecenie dla członków gangu i osób często kręcących się po Baryłce. Pierwsza część eventu rozpocznie się 21 czerwca, zapisy trwają do 14 czerwca. Dokładna data wystartowania dwóch następnych części zostanie ogłoszona po zakończeniu pierwszej, w związku z tym nie ma określonego terminu na zgłoszenia.

Adres forum: https://kerch.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz