Vision News 13.06.2021

RiverdaleHighSchoolPunkty umiejętności
Wszystkie grupy otrzymały dodatkowe 2000 Punktów Umiejętności do skarbca gangu. Prośba, by wszyscy członkowi gangu podjęli w najbliższym czasie dyskusję o nagrodzeniu najbardziej aktywnych osób i rozdanie punktów. Wolves w opisach grup zmieniło swoją nazwę w nawiasie z "policja" na "siły zbrojne".
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

 

BensonHighZmiany personalne
Do naszego składu dołącza dzisiaj Gabi Louis Buckingham. Od dzisiaj możecie zgłaszać się do niej zarówno z problemami organizacyjnymi jak i fabularnymi. Jako wszechstronna pszczółka Gabi zajmowała się będzie wszystkim po trochu.
Można też ustalać relacje z NPC, ponownie otwarto temat do zgłaszania się do MG po zadania, a Benson High w zeszłym tygodniu świętowało trzeci miesiąc istnienia.
Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

KerchPierwsza część eventu
Choć dalecy jesteśmy od dyktowania graczom, jakie postacie mogą tworzyć, a jakich niekoniecznie o ile tylko to uzasadnią, w związku z rosnącą dysproporcją jesteśmy zmuszeni na ten moment ograniczyć tworzenie postaci, które już na poziomie karty należą do Szumowin. Dołączenie drogą fabularną wciąż jest możliwe. Ogłoszenie nie dotyczy kont założonych przed datą jego publikacji oraz postaci tworzonych z poszukiwań innych graczy. Kiedy tylko szeregi pozostałych dwóch gangów się zapełnią, nieograniczona możliwość tworzenia Szumowin zostanie przywrócona.
Jednocześnie informujemy, że zostały dokonane pierwsze czystki kont. Usunięte zostały te zarejestrowane niedługo po otwarciu, z których nie zostały oddane do sprawdzenia karty i które nie były odwiedzane od maja. Przypominamy, że według regulaminu forum po rejestracji użytkownikowi przysługują dwa tygodnie na oddanie karty postaci. Na prośbę gracza czas ten można wydłużyć.
To już ostatnie chwile, by dołączyć do pierwszej części eventu Woda słucha i rozumie, lód nie wybacza. W związku z głosami, które docierały do nas ze strony graczy, zapisy wciąż obowiązują do 14 czerwca, jednak wydarzenie ruszy wcześniej niż 21 czerwca, bo 16 (środa). W razie wszelkich wątpliwości prosimy o kontakt z administracją.

Adres forum: https://kerch.forumpolish.com

LegendsOfWesterosWznowienie
Wracamy do gry wznawiając oryginalną fabułę po rocznym przeskoku czasowym (szczegóły dotyczące wydarzeń fabularnych, które miały miejsce w trakcie ostatniego roku pojawią się wkrótce w kronikach).
Oprócz tego na Legends od Westeros ograniczono ilość multikont do dwóch oraz trwa nabór na Czeladnikow Gry.
Adres forum: http://legendsofwesteros.forumotion.com/

 

MorsmordreTrochę zmian
Na forum zaszły (nie takie znowu) drobne zmiany w mechanice. Zmienione zostały możliwości startowe postaci pochodzących ze starszego pokolenia. Za takie zostały uznane postaci, które ukończyły 40 lat w chwili tworzenia się.
Na Morsmordre zaktualizowano temat z rozwojem postaci.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

 

VattghernTablica ogłoszeń
Od dzisiaj w każdym mieście widnieją tablice ogłoszeń czyli spis potencjalnych zadań czekających w danej lokacji. Ma formę fabularyzowanych anonsów, ale nie sugerujcie się nią ściśle — informacje o misjach mogą dotrzeć do waszych bohaterów pod innymi postaciami, choćby plotek czy innych form przekazu. Warto zwrócić uwagę, że nie każda informacja będzie ogólnodostępna. Przygotowaliśmy więcej zadań, niż widzicie, ale dostęp do części z nich będzie zależny od umiejętności oraz reputacji waszych postaci.
Adres forum: http://vattghern.com/

MagicLullabyKolejny rok
Z opóźnieniem informujemy o tym, że minęły właśnie 2 lata, odkąd Magiczna Kołysanka otworzyła się na nowym adresie. Przemy niezmiennie do przodu i wraz z wami tworzymy swój kawałek literackiego świata. Mamy nadzieję, że za rok również się zobaczymy! Zapraszamy do wzięcia udziału w urodzinowej loterii.
Ponadto na Magicznej Kołysance nowy rozdział oraz inne zmiany.
Adres forum: http://magiclullaby.pisz.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz