Vision News 20.06.2021

WarriorCatsNabór do administracji
Drodzy gracze, niestety, z dniem dzisiejszym, z grona administracyjnego odchodzi Szara Kora. Chcemy jej serdecznie podziękować za czas, energię, pomysły i pracę jaką włożyła w to forum podczas swojej kadencji. Cieszymy się, że mogliśmy z nią współpracować i że mogła być częścią naszej grupy. Mamy nadzieję, że ona również będzie wspominać czas z nami jako produktywny i przyjemny - taki, którego nie żałuje.
Warrior Cats poszukują Administratorów Juniorów. Szczegóły w tym ogłoszeniu
Adres forum: https://artemida.webd.pl

MorsmordreZmiany
W związku z powracającymi wątpliwościami odnośnie służby postaci bogatych, które pojawiły się po wprowadzeniu kategorii postaci zależnych, w sklepiku mistrza gry pojawiła się nowa kategoria wraz z opisami. Pełny opis służby majątków szlacheckich powinien pomóc ujednolicić tę kwestię wśród postaci.
Oprócz tego na Morsmordre aktualizacja mechaniki jasnowidzenia oraz uściślono kwestię związane z legilimencją.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

CzarodziejeEgzaminy
Drodzy Czarodzieje, pióra w dłonie! Właśnie rozpoczęły się egzaminy końcoworoczne. Wszystkich autorów egzaminów prosimy o wrzucenie ich we właściwe tematy (osoby, którym zależy na działającym odpowiednio kodzie [ hide] mogą założyć nowy temat zatytuowany "nazwa przedmiotu - egzamin 2021"!). Studentów zapraszamy zaś do pisania.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

 

CytadelaEvent
Minęło dwanaście minut i czterdzieści trzy sekundy gdy Prezydium pogrążyło się w półmroku świateł awaryjnych, a drzwi zostały zamknięte. Na przestrzeni okręgów również wystąpiły problemy z utrzymaniem zasilania. Komunikacja na całym obszarze stacji została uszkodzona. Minęło sześćdziesiąt minut, gdy w Okręgu Kithoi nastąpił pierwszy wybuch.
Na wydarzeniu w Cytadeli każda postać ma prawo do jednego losu.
Adres forum: http://cytadela.eu/

PokemonCrystalNowości
Od teraz bazową KP można zmienić w dowolnym momencie. Bazową KP może być również nieaktywna KP. Zarówno zbierać jagody jak i kupować ich nasiona można z dowolnej KP. Bazowa KP służy tylko dla przyznawania bonusów.
Na Pokemon Crystal szereg drobnych zmian, a ponadto naukowcom udało się sklonować Petilil. Do 23 czerwca trwa przecena na klonowanie tego gatunku.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz