Vision News 27.06.2021
 
DreamySeattleNowy event
Z radością informujemy, że event SEATTLE SUMMER MESS ruszył 22 czerwca. Użytkownicy już bawią się na nim i z niecierpliwością czekają na ingerencje naszego Mistrza Gry. Rozpoczęły się również nominacje Dreamy Awards z okazji pierwszych urodzin forum, które możecie zobaczyć TUTAJ i oddać swój głos w każdej kategorii, do czego gorąco zachęcamy! W drugiej połowie lipca planujemy mały remont i odświeżenie wyglądu, ale spokojnie! Wrócimy jeszcze tego samego dnia!
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

 

BensonHighCzerwcowe postacie miesiące
W czerwcu postaci miesiąca wybierane będą Waszymi głosami. Oddając głos w tej ankiecie, możecie wskazać autorów najciekawszej fabuły, która Waszym zdaniem zasługuje na nagrodę. Na Wasze głosy czekamy do 30 czerwca 2021 roku do 23:59.
Ponadto w tym ogłoszeniu pojawiły się informacje odnośnie kolejnych nagród, sposobu zadawania pytań redakcji Voice of Bees oraz o uszczupleniu grona administracyjnego o Junipier Pearce.
Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

MontereyNowe odznaki i event
W pierwszej kolejności chciałyśmy przedstawić Wam nasze dwie nowe odznaki, paige - the typewriter oraz pearl - the ghostwriter. Są to odznaki uznaniowe, które w tym miesiącu przyznamy aktywnym postaciom, które na swoim koncie, do momentu ukazania się tego ogłoszenia, miały sto postów i w górę (paige) lub osiemdziesiąt do stu postów (pearl). Chcemy w ten sposób podziękować Wam za aktywność i wkład w rozwój Monterey, bez Was nie byłoby nas! Od przyszłego miesiąca odznaki będziemy przyznawały postaciom, patrząc na całokształt aktywności na danym koncie aby móc docenić jak najwięcej z Was!
Drugą rzeczą, z którą przychodzimy do Was dzisiaj jest event, który mogliście już zauważyć. Choć startuje on dopiero 23 czerwca, to serdecznie zapraszamy Was do zapisywania się już dzisiaj. Do wygrania będą nie tylko wspaniałe odznaki, ale także nagrody fabularne dla postaci! Więcej o evencie oraz zapisach możecie przeczytać tutaj.

Adres forum: http://monterey-pbf.pl

CzarodziejeBal
Rozpoczął się bal zakończający ten piękny rok szkolny. Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do Wielkiej Sali. Impreza będzie trwała do rozpoczęcia wakacji (ok. 11.07). Możecie założyć, że bal odbywa się po waszych egzaminach! Przypominam, że na nie macie czas do 30.06!
Ponadto administracja Czarodzieji zaprasza na wyjazd wakacyjny.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

PokemonCrystalWyprawa: Furry
- Co się tak gapicie? Nie słyszeliście o furrasach? - zdziwił się, gładząc swój puszysty ogon. - Spokojnie, to tylko kostium, chociaż musicie przyznać, że robi wrażenie! My, furry, uwielbiamy takie klimaty! I jeśli chcecie dołączyć do poszukiwań na pewnego lisa, wy również powinniście zaprzyjaźnić się z pluszem i milutkim futerkiem. Naprawdę ciężko porównać z czymś satysfakcję, jaka towarzyszy podczas wykonania swojego pierwszego fursuit, ale niestety dzisiaj nie mamy na to czasu. Widzicie tamto pudło? - Wskazał na ogromny karton, z którego wystawało dużo kolorowych i puszystych elementów. - Niech każdy wybierze sobie któryś z gotowych kostiumów, a potem ruszamy w drogę!
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz