Vision News 04.07.2021

WarriorCatsAdministracja uzupełniona o nowych członków
Ze względu na zmniejszenie się grona administratorskiego przez ostatnie dwa tygodnie prowadziliśmy nabór na administratorów juniorów. Bardzo dziękujemy za zgłoszenia wszystkim chętnym, a po przemyśleniu i przedyskutowaniu każdej kandydatury wybraliśmy trzech nowych członków administracji. Są nimi:
Nagietkowa Łapa (Bawełniana Nić, Cis, Promienna Łapa, Gorejący Świt)
Szafirowa Łapa (Roziskrzona Noc)
Barania Łapa (Czarnowron)
Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy pracować nad rozwojem i sprawnym funkcjonowaniem Artemidy. Jednocześnie przypominamy, że temat z naborem nie zostaje zamknięty, a wszelkie nowe zgłoszenia będa brane pod uwagę gdy zajdzie potrzeba ponownego poszerzenia grona administratorskiego. Jeśli postanowisz wycofać swoje zgłoszenie, powiadom o tym administrację! Nieaktualne zgłoszenia będą przenoszone do archiwum.

Adres forum: https://artemida.webd.pl

DreamySeattlePlotkara
Dzisiaj chciałyśmy zaprezentować Wam nową formę rozrywki: Plotkarę. Misty wzięła się za plotkowanie o tym co fabularnie dzieje się na forum. Plotkara jest działem, który będziemy tworzyć wspólnie, dlatego już zachęcamy do podsyłania na PW Misty Silhouette ploteczek, które oczywiście będą umieszczane anonimowo. Gorące newsy będzie można komentować, otwarcie lub anonimowo, za co zgarniecie kilka dodatkowych punktów fabularnych.
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

 

BensonHighPostacie miesiąca wybrane!
Nareszcie udało nam się dokonać wyboru postaci miesiąca! Ponad 55 procent Waszych głosów przypadło na fabułę Andy Davis oraz Cece Abbott. Ostatnie miejsce zajmuje Nico Hargrove z wynikiem aż 53 napisanych postów! Jest to także największa ilość postów, którą napisano do tej pory na jednej postaci w przeciągu miesiąca.
Serdecznie gratulujemy wygranym!

Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

 

MontereyEvent na Monterey
Jak pewnie wiecie, wciąż można zapisywać się do eventu z okazji 4 lipca. Zadania są proste, bardzo często z życia wzięte, a co najważniejsze zgarnąć dzięki nim można piękne odznaki. Już za sam udział w wydarzeniu przyznawana jest jedna z nich, a dodatkową wylosować będzie można w niedzielę, kiedy rozpocznie się kolejny etap zabawy.
Dodatkowo, pojawiły się nowe odznaki miesiąca, a także lokacje w kto zagra. Przypominając, obowiązywać będą one przez dwa miesiące, dlatego bierzcie znajomych i zabierajcie się za ciekawe rozgrywki, które dla Was przygotowałyśmy! Fabuły z odznakami za zadania miesiąca obowiązujące w maju i czerwcu wciąż możecie dogrywać do końca, a po odbiór odznak należy zgłaszać się do 10 lipca, to samo tyczy się gier w lokacjach z kto zagra – na dokończenie ich macie czas również do 10 lipca.
Osoby, które wzięły udział w naszej zabawie horror reveal i do końca dzisiejszego dnia skończą związane z nią rozgrywki (pamiętajcie wrzucić link do gry w poście ze zgłoszeniem!) będą mogły spodziewać się w swoich profilach wyjątkowej odznaki za udział! Naturalnie gry można rozgrywać wciąż, tak samo jak odbierać odznaki, a nagroda jest po prostu dodatkowym wyróżnieniem dla tych, którzy zdołali w miesiąc wykonać zadanie (przypominamy: po odznaki za rozegrane zadanie zgłaszacie się w temacie wątki)

Adres forum: http://monterey-pbf.pl

LondonEyePostacie miesiąca w Londynie
Już na starcie pragniemy każdemu z Was podziękować za ponad miesiąc spędzony na forum! Cieszymy się, że wspólnie możemy tworzyć naszą społeczność.
Jednak oczywiście nie zapomniałyśmy o naszych - czerwcowych postaciach miesiąca i już śpieszymy z informacją, że pierwsze miejsce zdobywa Draco Davies z ilością 104 posty na dzień wczorajszy, a drugie Cameron A. Eglaitohn z 96 postami! Obydwóch użytkowników zapraszamy w odpowiedni temat po odbiór punktów i serdecznie gratulujemy!

Adres forum: https://londoneye.jcink.net

 

CzarodziejeZmiany w składzie i nowy nabór
Żegnamy dziś z ekipy mistrzów @Joshua Walsh oraz @Christopher O'Connor.
Zaś @Hope U. Griffin opuszcza nasze szeregi moderacji. Dziękujemy wszystkim za wkład i mamy nadzieję, że wkrótce się ponownie spotkamy!
W związku z utratą dwóch MG, ponownie otwieramy nabór! Otwarty będzie, dopóki nie powiększymy odrobinę naszego składu mistrzów. Przypominamy, że bez dodatkowej pomocy, nie będziemy mogli być tak wydajni jak byście od nas oczekiwali! Wasze zgłoszenia proszę wysyłać na PW do @Huxley Williams.

Adres forum: https://www.czarodzieje.org

DemigodsPierwsza rocznica
Trochę spóźnione, ale chcieliśmy życzyć sobie i wam wszystkiego najlepszego. Nie wiadomo kiedy (wiadomo, 13 czerwca) strzelił nam rok! Oby kolejny był jeszcze ciekawszy, obszerniejszy w posty, kreatywne pomysły, nowych graczy, super relacji. Dziękujemy tym, którzy są z nami od początku, tym którzy byli i rzecz jasna tym, którzy dołączyli niedawno, ale są i mamy nadzieję, że bawią się dobrze i też dobrze się u nas czują.
Chcieliśmy też was poinformować, że powoli (i w pewnych męczarniach) Elisa czaruje wygląd. Sporo już jest zrobione, ale z racji bycia laikiem w kodach, utknęliśmy w kilku miejscach, które póki co są nie do ogarnięcia. Standardowo, jeżeli ktoś zna się na tym albo zna kogoś, kto mógłby pomóc, wskazać błędy itd. to obiecujemy kochać do końca świata.
Pracujemy również nad delikatną korektą opisów boskich mocy oraz - przede wszystkim - boskiego błogosławieństwa. Będzie to brzmiało lepiej, jaśniej i spójniej. Jeżeli macie jakiś problem w tym momencie z nimi, uderzajcie do nas, na pewno pomożemy.

Adres forum: https://demigods.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz