Vision News 11.07.2021

MorsmordreKonkurs
Ogłaszamy konkurs na avatary dla mistrza gry (konta: mistrz gry, morsmordre). Avatary powinny dotyczyć tematyką ogólnego klimatu forum i jego aktualnej fabuły. Zachęcamy do udziału. Prace prosimy przesyłać do dnia 15 lipca do dowolnego mistrza gry.
Ponadto na Morsmordre do 15 lipca należy zgłosić wszystkie zaplanowane działania w temacie Spokojnie jak na wojnie.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

 

CzarodziejeKoniec roku szkolnego
Czerwiec dobiegł końca, a wraz z nim kolejny rok szkolny! Wszystkie dyplomy zostały wysłane, a spisy uaktualnione — witamy w gronie dorosłych studentów z ostatniego roku oraz uczniów niezdecydowanych na kontynuowanie nauki. Przypominamy, że postacie, które nie dostały promocji na następny rok lub nie obroniły pracy dyplomowej, muszą uiścić zapłatę w wysokości 500 galeonów za powtórzenie klasy. Puchar Domów wędruje w tym roku do Krukonów! Ravenclaw wygrywa z 5186 punktami, serdecznie gratulujemy mieszkańcom domu oraz ich opiekunowi! Walka w tym roku była bardzo wyrównana, wszyscy dobrze się spisaliście.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalLato aktywnych przygód
Aloha, Crystalowicze! W te wakacje startujemy z akcją "Lato Aktywnych Przygód", która ma zachęcić Was do częstszego odpisywania w grach - zarówno Waszych, jak i tych, które prowadzicie jako MG. Akcja składa się z różnych wyzwań. Kilka jest wspólnych zarówno dla przygód ludzkich jak i pokemonowych, a pozostałe są podzielone. Zresztą, co ja Wam będę przynudzać, poniżej macie wszystko ładnie i przejrzyście rozpisane!
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

PhoenixFeatherMechanika warzenia eliksirów
Choć nie wszystkie eliksiry są jeszcze opisane, jest przygotowana większość. Z uwagi na to udostępniamy mechanikę warzenia eliksirów, co również umożliwia zabawę w samodzielne sporządzanie takowych. Prosimy o korzystanie z gotowych eliksirów, zatem zawierajacych czas przygotowania, składniki i sposób przygotowania rozpisany w punktach. Na bieżąco staramy się uzupełniać pozostałe eliksiry, jednak jeśli szczególnie zależy ci na konkretnym, zapraszamy do kontaktu z Heather.
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl/

 

RiverdaleHighSchoolDzieje Riverdale
Nowy wpis na fanpage'u „Dzieje Riverdale” prowadzonym przez dziennikarza Jean-Paul Lerouxa! Śledzisz ostatnie wiadomości z zapartym tchem? Chcesz uzyskać wgląd na prywatnie wywiady przeprowadzone z powiązanymi, z nimi osobami? JP z przyjemnością zaserwuje wam ten gorący kąsek.
Poza tym na forum mają być przeprowadzone czystki, a w bieżących zadaniach pojawiła się Pomocna Dłoń.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

 

CursebreakerZakończenie Maskarady
Jak pewnie większość z Was miała już okazję usłyszeć, końca dobiegł event forumowy — Maskarada — toczący się w Dworze Jesieni pod zwierzchnictwem samego Księcia Erisa i jego rodziny. Wkrótce pojawi się oficjalne podsumowanie tego wydarzenia, spisane dla Was przez Mistrza Gry prowadzącego całą rozgrywkę. W związku z tym każdy gracz biorący udział w tej sesji może przystąpić do rozliczenia fabularnego.
Na stronie głównej pojawiło się również nowe ogłoszenie wraz z nowinkami, które w krótki i zgrabny sposób podsumowują ostatnie i najważniejsze wydarzenia jakie miały ostatnio miejsce na forum. Najważniejszym punktem tego podsumowania jest adnotacja o informacji dodanej w temacie limitowanych umiejętności magicznych (…)

O sesjach z MG, magicznych protezach, zapachach każdego Księcia i Księżnej, nowej grupie dla terenów Gór, discordowych emotkach oraz planowanej dacie rozpoczęcia IV kwartału można przeczytać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

NoweForumLorne Bay
Lorne Bay to małe miasteczko, podzielone na sześć niewielkich dzielnic, z czego każda znacząco się od siebie różni. Dostępem do morza cieszą się Pearl Lagune, Opal Moonlane i Sapphire River, przy czym ostatnia z wymienionych, z uwagi na ulokowanie w dorzeczu, jest niezwykle niebezpieczna przez żyjące tam krokodyle. Najbardziej wysunięta w głąb lądu dzielnica to Carnelian Land, charakteryzująca się licznymi farmami i wiejskim krajobrazem. Dzielnicę tę od reszty miasteczka rozgranicza dzika roślinność, która typowa jest też dla Aborygeńskiej części Lorne Bay - Tingaree. Podobnie w Sapphire River przeważa bujna flora, czego nie można już powiedzieć o Fluorite View, dzielnicy stanowiącej ścisłe centrum miasteczka.
Piątego lipca otworzyło się nowe forum z gatunku Second Life, którego akcja dzieje się w malowniczym zakątku Australii.
Adres forum: http://lornebay.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz