Vision News 18.07.2021

CzarodziejeWariacje z Derwiszami
Derwisze to magowie mieszkający w Jamal, którzy są posiadaczami największej mocy. Nikt nie jest pewny czy przyjmują oni do swoich szeregów jedynie czarodziei z niesamowitym talentem czy może prawdą jest, że zyskują całą wiedzę podczas wędrówek. Derwisze proponują wszystkim uczestnikom wakacji wycieczkę! Każdy Derwisz wam powie, że aby osiągnąć spokój ducha należy zrobić dwie rzeczy - zaakceptować siebie oraz żyć w zgodzie innymi. W czasie tej wyprawy Derwisze pomogą wam to zrobić!
Ponadto na Czarodziejach trwa nabór na Mistrza Gry.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

MortisWakacje na Mortisie
Wiemy, że w miesiącach wakacyjnych mniej osób ma czas i ochotę na siedzenie przed komputerem, ale to jeszcze nie znaczy, że na Mortisie nic się obecnie nie dzieje! Przeczytaj informacje poniżej, by zorientować się, na co możesz liczyć w ciągu najbliższych tygodni!
Na Mortisie cały pakiet wakacyjnych atrakcji.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

 

ValarMorghulisCzystka kont
Po dłuższej przerwie wracamy do Was z ogłoszeniem organizacyjnym! Dziś nastąpiła kolejna czystka kont nieaktywnych; otrzymanie szarego koloru nie oznacza końca fabularnej przygody, aktywność odzyskać można wraz z ukończeniem rozgrywki zawierającej regulaminową ilość postów, do czego zachęcamy – zwłaszcza z uwagi na kolejną wiadomość!
Oprócz tego na Valar Morghulis zmiany w administracji.
Adres forum: http://valarmorghulis.forumpolish.com/

 

SpectrofobiaWydarzenie
Handel magicznym metalem z odizolowanych wysp Księżycowych wzbudził zainteresowanie wśród przestępczych rodzin Miasta Lalek. Gdy spory transport tego surowca zniknął wśród ciemnych uliczek Miasta Lalek podejrzenia padły na gangi Marionetkarzy.
W najnowszym wydarzeniu fabularnym na Spectrofobii gracze będą mogli odkryć kto naprawdę stoi za tą kradzieżą, a przy okazji znajdą się w samym środku konfliktu pomiędzy wpływowymi przestępcami Miasta Lalek.
Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com

WarriorCatsNowy Świt
Miot w Nowym Świcie, na prośbę graczy, zostaje odmłodzony o dwa księżyce ze względu na okoliczności wyprawy w poszukiwaniu nowych terenów. Postaci zatem skończą 6 księżyców pod koniec lipca, a nie czerwca.
Wyprawa Nowego Świtu dobiegła końca. Powstała nowa kategoria jego obozu, a na stronie głównej pojawił się opis tej grupy. Jeżeli któryś z Klanów chciałby zmienić swój opis, prosimy o kontakt z administracją i podesłanie nam nowej propozycji.

Ponadto skrócono czas pomiędzy porzuceniem postaci a jej przejęciem do trzech dni oraz do banku medykamentów zostały dodane nowe zioła, które będzie można znajdować podczas akcji szukania ziół.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

MidgardNowy miesiąc fabularny
Przychodzimy do was z nowym ogłoszeniem, a wraz z nim chcemy wreszcie oficjalnie rozpocząć nowy miesiąc – listopad. Od tego momentu można rozliczać uzupełnioną kronikę w temacie rozwoju postaci (do 25.07), za którą użytkownikowi przysługuje 20 PD. Osoby z genetykami powinny również pamięć o tym, by zgłosić rozgrywki, gdzie wykorzystują swoje umiejętności, zwłaszcza jeśli nie zrobiły tego w poprzednich miesiącach. Prosimy także wszystkich o sprawne kończenie październikowych sesji. W kalendarium fabularnym znajdziecie też podsumowanie ostatnich miesięcy.
Więcej o listopadowych nowościach tutaj.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz