Vision News 25.07.2021

LegendsOfWesterosUmiejetności
Uaktualniony został temat Cechy i Umiejętności. Zaszły w nim zmiany dotyczące umiejętności Skrytobójstwo i Szał, a także pojawiła się nowa umiejętność Siła i Precyzja w kategorii Agresja. Rozszerzona została również liczba Umiejętności Fabularnych związanych z wojną i walką. Każda osoba, która wykupiła wcześniej Skrytobójstwo i wymagane do niego Skradanie, może wymienić je na Siłę i Precyzję oraz PU.
Adres forum: https://legendsofwesteros.forumotion.com/

 

WarriorCatsOdświeżenie Kompendium
Wraz z wrzuceniem tematów Cykl życia kota oraz Zaświaty i kontakt ze zmarłymi kończymy obecny etap odświeżania kompendium. Wciąż planowane są pewne zmiany, ale obecnie większość tematów została opracowana na nowo i dopasowana do realiów forum oraz potrzeb graczy.
Tereny Klanu Pożogi zostały przeniesione do działu Kamienne Pazury, stając się częścią Ziemi Niczyich.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

 

RiverdaleHighSchoolIce and Dice
Pamiętacie klub ze striptizem Dripping Lemonade? Dystrykt B żyje w ostatnich dniach wielkim wydarzeniem - klub zmienił bowiem właściciela i znacznie poszerzył zakres swoich rozrywek. Od dziś wszyscy mieszkańcy szukający rozrywki, zastrzyku emocji czy potencjalnej gotówki - mogą poszukać szczęścia w Ice and Dice! Pamiętajcie jednak, że właściciel ceni sobie kulturę. Podobnie jak Lisy, które objęły to miejsce swoim patronatem. Głupio by było podpaść dwóm wpływowym grupom w mieście na raz, nie sądzicie?
Poza tym na forumprzeprowadzono czystki wśród gangów i stworzono temat, w którym można poprosić o przydzielenie fabularnych punktów.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

DreamySeattlePierwsza rocznica Dreamy Seattle
Witamy wszystkich po remoncie i mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni ze zmian.
Przede wszystkim jednak chciałyśmy zwrócić waszą uwagę na to, że dziś mija rocznica forum! Dziękujemy wam za ostatni rok, podczas którego przeżyliśmy wiele wzlotów i może kilka upadków, po których jednak się podnieśliśmy i lecieliśmy dalej. Jesteśmy wdzięczni za wasz wkład, pomoc i liczne fabuły! Dodatkowo życzymy wam, jak i sobie, tego abyśmy kolejny rok spędzili w tak wspaniałej (albo i lepszej) atmosferze jak ostatni

Na forum pojawiły się wyniki rocznicowej edycji Dreamy Awards
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz