Vision News 01.08.2021

MorsmordreKoniec przerwy
Przedłużający się czas trwania przerwy technicznej forum wynikał z przeprowadzonej aktualizacji silnika. Wiązało się to z koniecznością przepisania stylu forum od nowa. Mamy nadzieję, że pozwoli to cieszyć się Morsowi lepszą kondycją w sposób odczuwalny dla każdego. Zostało wprowadzonych wiele udogodnień, również takich, które posłużą głównie mistrzom gry, ale i takich, które sprawią, że nam wszystkim będzie się morsowało wygodniej.
Ponadto na Morsmordre szereg zmian.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

PokemonCrystalSafari
Tym razem powyżywam się na was twórczo. Chciałabym jakieś wakacyjne zdjęcie waszego autorstwa. W sumie pełna dowolność co do tego co tam ma na nim być, ale klimaty letnio-wakacyjne mile widziane. Ale, żebym wiedziała, że to aby na pewno nie jest jakaś przypadkowa fota z neta, poproszę, aby na zdjęciu znajdowała się wasza rąsia, trzymająca karteczkę z nickiem na forum ;)
Na Safari na Pokemon Crystal dodatkowa atrakcja.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

BensonHighLipcowe postacie miesiąca
Nadszedł czas podsumowania niezwykle leniwego lipca i wybranie postaci miesiąca. W lipcu na to miano zasłużyli sage rosenthal (27 postów), Francisco Avellaneda-Perez (25 postów) i Kira Rains (24 posty). Wszyscy razem napisaliśmy w lipcu 381 postów. Serdecznie gratulujemy wygranym!
Rozpoczęły się kwalifikacje do sierpniowej edycji postaci miesiąca, a administracja forum informuje, że po 15 sierpnia nastąpią dwa tygodnie wakacji, na czas których pojawi się nowa zabawa. Więcej szczegółów tutaj.
Adres forum:https://bensonhigh.jcink.net

LondonEyeWakacyjne retrospekcje nagrodzone!
Kochani! Za nami kolejny wspólnie spędzony miesiąc! Dziękujemy za zaangażowanie w życie forum!
Zgodnie z głosowaniem na najlepszą wakacyjną retrospekcję - lipcowymim postaciami miesiąca zostają Wanda Barlow i Randy Warner!

Adres forum:https://londoneye.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz