Vision News 08.08.2021

CzarodziejeSpotkaj Wielką Wezyrkę
Ujrzenie władczyni Jamalu jest największym zaszczytem, który można mieć. Rzadko udaje się to mieszkańcom miasta, co dopiero turystom. Niemniej – każdy może spróbować swoich sił. Mówi się, że niezwykłe łaski spłyną na tych, którzy dostrzegą oblicze Wielkiej Wezyrki.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

 

VattghernModyfikacje
Modyfikacja zasad dla systemu tarcz — udana zasłona średnią lub ciężką tarczą nie wymaga opłacenia Punktami Walki. Wprowadzenie wymaganego poziomu Siły dla pawęży.
Ponadto na Vatt'ghern zmiana cechowego bonusu dla Szkoły Niedźwiedzia oraz nowe walory.
Adres forum: https://vattghern.com/

 

TheGiftedNowy miesiąc
Dość długo przyszło nam się zmagać z jednym miesiącem na forum, ale to już czas aby ruszyć dalej. W tym przypadku utworzona została ankieta, gdzie możecie zadecydować o terminie wprowadzenia fabularnego sierpnia. Jego wybór ma znaczenie dla przeprowadzenia czystek w nieaktywnych kontach i miejsc zamieszkania, aby zwolnić miejsce dla innych, nowych postaci czy też graczy.
Oprócz tego na The Gifted szereg propozycji i planów.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

PhoenixFeatherPierwsza impreza
Jak pewnie wielu z Was zauważyło, mamy dostępny wątek pierwszej tegorocznej imprezy integracyjnej! Większość z Was dostała już tajemnicze zaproszenia za pośrednictwem sów. Jeśli jednak ktoś został pominięty, nic straconego! Wieści w Hogwarcie rozchodzą się dosyć szybko. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych.
Z nowości na Phoenix Feather także mechanika wróżenia z kart tarota.
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl/

 

ShinnobiZmiana adresu i bonus
Kiedy na terenie Sogen zabrzmiały bębny wojenne, w Yinzin zabił gong ku pamięci zmarłego ze starości przywódcy samurajów.
Ród Uchiha popełnił kolejny błąd. Próba zniszczenia neutralnego politycznie Muru w imię idei równości doprowadziła do tragicznych konsekwencji. Nie tylko ich akcja zabicia aktualnego przywódcy Muru skończyła się niepowodzeniem, ale również na ten akt barbarzyństwa odpowiedzieli ich sąsiedzi - władający elementem Burzy ród Kaminari. U boku Kaminari stanęli ninja Inuzuka. Jedni mówili, że sprawiedliwości stanie się zadość, inni że Kaminari wykorzystują jedynie pretekst do zemsty za dawne niesnaski. Tak czy owak - nielubiani przez wielu Uchiha zostali sami z uszczuplonymi siłami po stracie wielu wojowników podczas walki o Mur...
Wojna wstrząsnęła centrum świata i wszyscy wokół z niepokojem obserwowali jej dalszy rozwój. Wszystko wskazywało na to, że Uchiha mieli jeszcze ostatnie słowa do powiedzenia.

Na forum został zaktualizowany silnik i zmieniliśmy adres. Z tego powodu do końca sierpnia aktywny jest bonus do wyceny fabuły - x1.5. Zapraszamy!
Adres forum: https://shinobi-war.pl

BensonHighLeniwy lipiec
Nadszedł czas podsumowania niezwykle leniwego lipca i wybranie postaci miesiąca. W lipcu na to miano zasłużyli sage rosenthal (27 postów), Francisco Avellaneda-Perez (25 postów) i Kira Rains (24 posty). Wszyscy razem napisaliśmy w lipcu 381 postów.
Serdecznie gratulujemy wygranym!

Pojawiły się też warunki uczestnictwa w sierpniowej edycji postaci miesiąca, z którymi można zapoznać się tutaj.
Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

LondonEyeZmiany
Dzisiaj przychodzimy do was z dość szybką dawką informacji, które będą dotyczyły najbliższych dni! Jednak na wstępnie chciałyśmy bardzo podziękować Naya Bordeaux za wkład jaki włożyła w forum i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze w nie jednej rozgrywce, ale niestety nasza współpraca aktualnie dobiegła końca.
Lista wszystkich zmian jakie zaszły na forum znajduje się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://londoneye.jcink.net

 

NoweForumSnowdrop
Gdzieś pomiędzy 1822 a 1886 r. profesor Hawkins wynalazł pierwszy Rdzeń Parowy, który początkowo należał wyłącznie do Imperium Brytyjskiego, a później technologia ta została przyjęta przez inne kraje, w tym Stany Zjednoczone. Cała wiedza dotycząca wytwarzania Rdzeni Parowych została jednak utracona podczas Wielkiego Mrozu i chaosu związanego z upadkiem cywilizacji. Sam profesor Hawkins zginął podczas ucieczki z Londynu, a wraz z nim wszystkie plany i cała dokumentacja dotycząca Rdzeni. Udało się odnaleźć jedynie model prototypu, jednak do tej pory nie udało się rozgryźć zasady jego działania i wznowić produkcji. Jedyną szansą dalszego używania Rdzeni Parowych jest znalezienie ich nienaruszonych egzemplarzy i wtórne ich wykorzystanie.
Ósmego sierpnia otworzyło się nowe forum w klimatach frostpunku.
Adres forum:https://snowdrop.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz