CzarodziejeAdopcja papug
Zgodnie z waszymi pytaniami i prośbami, pojawiła się możliwość adopcji magicznych papug! Chętnych zapraszamy do Ogrodów Królewskich na zapoznanie się z kursem, który upoważnia do przygarnięcia swojej pappary.
Ponadto na Czarodziejach nowe wydanie Proroka Codziennego.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

TheGiftedUniversal Person
Rozbudowaliśmy możliwość w pełni wykorzystania konta Universal Person. Od teraz, również gracze mogą zakładać mini kartę NPC, potrzebnego na rozwój fabularny swoich postaci lub innego gracza. Są to postacie drugoplanowe. Nie zbieramy nimi żadnych nagród, nie rozwijamy mocy. Są uzupełnieniem naszych rozgrywek fabularnych, często na tle rodzinnym.
Na The Gifted sierpień zostanie wprowadzony w czasie realnym 20-21 sierpnia, Liderzy swoich ugrupowań mogą zacząć działać i zakładać temat z misjami i zadaniami dla swoich członków grupy, a na zgłaszanie kandydatów na stanowiska Prezydenta czas jest do końca miesiąca.
Adres forum: http://thegifted-pbf.pl/

DbngNowa wersja
W ostatnim czasie dużo mówiło się o reboot'cie, czyli świeżym starcie naszego forum. W gronie Administracji ustalane były szczegóły i wszystkie mechaniczne części tego przedsięwzięcia, choć i Wy, gracze, dołożyliście swoje trzy grosze do niektórych elementów. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali wiadomości, w której wreszcie stwierdzimy: "Ludzie! Już czas! Zaczynamy tę zabawę!". I właśnie nadszedł ten czas.
Dragon Ball Another Universe dostępne jest pod nowym adresem.
Adres forum: https://dbanotheruniversekai.forumpolish.com/

DemigodsNowości
Jak możecie zauważyć, do wzoru kart postaci doszło kilka nowych informacji: - pełna data urodzin, - specjalizacja medyków, - ciekawostka dotycząca broni boskiej, - ciekawostka dotycząca udziału w bitwie Tak jak dostaliście informacje na PW, prosimy o jak najszybsze odesłanie nam tych informacji.
Oprócz tego na Demigods zmiana wyglądu forum, aktualizacja regulaminu, zmiany w karcie rozwoju, nowy rozdział fabularny oraz liczne drobne udogodnienia.
Adres forum: https://demigods.forumpolish.com/

SnowdropBronie
W naszej mechanice pojawiły się dwie bronie z kategorii trzeciej, które nabyć można jedynie z poziomu pisania karty postaci. Pojawiły się również strzały, bełty i naboje, które nabyć możecie w sklepiku MG w następujących lokacjach: Hala hangarowa, Sklep Willego, Warsztat maszynowy.
Dodatkowo nowe pole profilu - Aktualny wygląd.
Adres forum: https://snowdrop.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz