CzarodziejeWybory
Aby ułatwić wam głosowanie na wyborach - stwarzamy dla was ankietę, byście mogli wygodnie wybrać partię, która chcecie, by wygrała. Głosujecie zgodnie z przekonaniami swojej postaci. Macie jeden głos dla każdego konta, chyba że robiliście cele partyjne. Wtedy, korzystając z kodu wpisujecie, który cel wykonaliście i na jaką partię stawiacie. Macie 10 dni na głosowanie (do 27.09). Oficjalne wyniki pojawią się ostatniego sierpnia.
Ponadto na Czarodziejach wakacje fabularne kończą się 22 sierpnia.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

DbngNowinki
Aby ułatwić sobie i graczom rozeznanie we własnych punktach statystyk, stworzony został swego rodzaju formularz, jakiego należy używać, zgłaszając do MG/Administracji nowe statystyki. Formularz ten ma dwie części - pierwsza określa liczbę punktów z rozróżnieniem tego, za co zostały nadane (przygody, treningi, etc.), druga zaś to stricte statystyki, w których rozdane zostały otrzymane punkty.
Oprócz tego na Dragon Ball Another Universe uzupełnienie zasad treningu opisowego oraz side story, a dodatkowo małe poprawki dla klasy Mechanik i pochodnych oraz aktualizacja przelicznika statystyk.
Adres forum: https://dbanotheruniversekai.forumpolish.com/

DreamySeattleOdznaki
Odznaki okazjonalne są to odznaki, które możecie kolekcjonować w swoich profilach przy specjalnych okazjach, takich jak święta, niektóre wydarzenia forumowe czy zbieranie punktów fabularnych. Odznaki będziecie mogli wybierać spośród kilku, przydzielonych do każdej okazji i odbierać je bez wymogu spełnienia określonych warunków. Wyjątkiem będą jedynie odznaki za zebranie konkretnej liczby punktów fabularnych.
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl/

BensonHighSeniorzy
JAKIŚ CZAS TEMU NASI SENIORZY WYKONYWALI SPECJALNE ZADANIA, ZA KTÓRE OBIECALIŚMY WYJĄTKOWE NAGRODY. OSOBY, KTÓRE UKOŃCZYŁY ZADANIA ZOSTANĄ CZŁONKAMI NOWEJ GRUPY NA FORUM, PRZEZNACZONEJ DLA ABSOLWENTÓW BENSON HIGH. DODATKOWO WSZYSCY SENIORZY, KTÓRZY KOŃCZĄ SZKOŁĘ, MOGĄ SIĘ ZGŁOSIĆ PO SPECJALNĄ ODZNAKĘ.
Ponadto nowe odznaki specjalne, obowiązkowy aneks do karty postaci, a we wrześniu czas realny zrównuje się z czasem fabularnym.
Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net/

LorneBayMiss Galionu
Najpierw krótkie przypomnienie kim dokładnie jest zwyciężczyni. Otóż - co roku do portu cumuje zabytkowy okręt, mający być repliką tego, na którym zgodnie z legendą podbijał morza i oceany sam kapitan Mayers. Okręt przyozdabia galion (rzeźba umocowana na dziobie), który rok rocznie wykonują miejscowi artyści. Każdego roku mieszkańcy wybierają jedną kobietę, której wizerunek zostanie użyczony wspomnianej rzeźbie w przyszłym roku.
Adres forum: http://lornebay.pl/

CursebreakerNowy kwartał
Z dniem dzisiejszym wkraczamy w nowy, IV kwartał 23 roku! W poprzednim wydarzyło się wiele ekscytujących wydarzeń, czego większość z waszych postaci miała możliwość doświadczyć na własnej skórze dzięki uczestnictwie w ogólnoforumowym evencie, Maskaradzie. Nie ulega wątpliwości, że bal zorganizowany w Dworze Jesieni odbił się szerokim echem po całym Prythianie ze względu na pojawienie się nowego zagrożenia.
Oprócz tego trwają prace nad wzbogaceniem działu fabularnego.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz