Vision News 29.08.2021

MortisKurs protekcji z patronusem
Celem kursu będzie zapoznanie uczestników z zaklęciami z dziedziny protekcji, zarówno na niższym, jak i wyższym poziomie. Od drugich zajęć wprowadzone zostanie nauczanie czaru Patronusa, który wszyscy kursanci powinni być w stanie opanować przed egzaminem końcowym. Aktywność na przynajmniej dwóch zajęciach pomiędzy pierwszymi a trzecimi, dawać będzie wyjątkową zniżkę punktową na wykupienie czaru Expecto patronum - czar będzie kosztować tylko 75 punktów, w przeciwieństwie do standardowych 150 (lub 100 w przypadku nauki podczas prywatnej sesji).
Adres forum: http://mortis.org.pl/

PokemonCrystalZmiany
Pojawiło się kilka Testowych rzeczy, np. zmiana umiejętności Zoroarka, odstępstwa do używania jednego ataku 2x na turę itp. Używanie przedmiotów leczących w walkach nie jest już rzeczą domyślną, ale należy ustalić ją przed walką, jeśli chcecie ich używać.
Na Pokemon Crystal zmiany i ulepszenia regulaminów i systemów walk.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

MontereyUszczuplony skład administracyjny
Dziś przychodzimy do Was ze smutniejszą informacją. Z administracji zdecydowała się odejść Jula (loey eldridge), która od samego początku była z nami i wkładała w prawidłowe funkcjonowanie forum naprawdę wiele zaangażowania. Bardzo byśmy chciały jej z tego miejsca podziękować za czas i serce, które wniosła w rozwój Monterey, a także życzyć jej wszystkiego dobrego!
Adres forum: http://www.monterey-pbf.pl

 

LorneBaySiedem tygodni działalności i przetasowania w ekipie
Kochani, nasze forum ma już za sobą piękne 7 tygodni działania! Najtrudniejszy okres już minął, ale nie zamierzamy osiadać na laurach i zmniejszać tempa. Niestety wraz z nadchodzącym końcem wakacji z przyczyn osobistych z ekipy technicznej odejdą Billie Winfield (Anko) i Dawsey Carleton (Martyna). Obie miały nieopisany wkład w budowanie naszego forum i bez nich Lorne Bay na pewno by nie powstało! Teraz, gdy prace forumowe nie mnożą się już w takim natężeniu, jak w pierwszym miesiącu, możemy im za wszystko podziękować i zapewnić, że podczas ich nieobecności ze wszystkim damy sobie radę. Życzymy im samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, a także dziękujemy za wsparcie i pracę włożoną w nasze forum! Dziewczyny, to forum zawsze będzie po części waszą zasługą, więc zawsze będziecie tu mile widziane! Rozstania nigdy nie są łatwe, ale wiemy, że nadal będziecie w jakimś stopniu obecne!
Na forum ponadto przedłużenie do 5 września działania subforum eventowego, by gracze mieli czas na dokończenie sesji. Odbyło się też głosowanie na Miss Galionu oraz pojawiły się zadania od MG.
Adres forum: http://lornebay.pl

MidgardNowy okres fabularny
Fabularny listopad i jego zmienna pogoda rozgościły się już na dobre. Zachęcamy wszystkich do prowadzenia wątków związanych z anomaliami i przesyłania swoich rozwiązań, zbieranych przez redaktorów Ratatoskra (więcej informacji możecie znaleźć w opisie wydarzenia). Jest to ostatni moment na wykorzystanie obecnej sytuacji, ze względu na to, że powoli zbliżamy się do kolejnego etapu miesiąca.
Na forum zagościło najświeższe wydanie Orakel, z którym zachęcamy się zapoznać. Ruszyły również zapisy do nowej misji pobocznej, związanej z pochwyceniem małego – ale sprytnego – złodzieja. Zachęcamy, oprócz tego, do losowania zadań dostępnych w Wyzwaniach Norn.
Z nowych wieści technicznych: nastąpiła drobna zmiana w atutach – od tej pory dostępny w sklepiku atut może być wybrany z dowolnej wskazanej przez gracza dziedziny, w tym tej, posiadanej już na ten moment przez postać.

Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

NoweForumAkademia Umbrella
Akademia Umbrella od setek lat zajmuje się wykształceniem młodych osób oraz przygotowaniem ich do życia. Nie jest to jednak taka zwykła szkoła, jaką każdy z nas zna. Nudne lekcje historii, topiąca mózg matematyka, pisanie sprawozdań? Nic z tych rzeczy, gdyż ta szkoła zajmuje się szkoleniem przyszłych zabójców. Strzelanie, alchemia, bezszelestne poruszanie się – to tylko część zajęć, na jakie uczniowie tutaj uczęszczają. Sama szkoła znajduje się na niewielkiej wyspie, o której niewiele osób ma pojęcie. Cała instytucja jest trzymana w ścisłej tajemnicy, a jedyną grupą osób, które o niej wiedzą, to absolwenci, pracownicy oraz zarząd tej szkoły. Obecni uczniowie nie są zaliczani do tej kategorii, gdyż podczas ich nauki nie mogą oni opuścić wyspy. Ci, którzy zostali wysłani bądź zgłosili się do tej szkoły, nie mają innego wyjścia, jak uczyć się fachu zabójcy. Każdy, kto nie zdał do następnej klasy, ma obowiązek powtórzenia roku, a jeśli ktoś decyduje się przedwcześnie odejść, automatycznie podpisuje na siebie wyrok śmierci, ponieważ takie osoby podlegają eksterminacji. Próby ucieczki również na nic się zdadzą, bo każdej osobie przebywającej na wyspie, włącznie z kadrą szkoły, zostaje wszczepiony chip, a szkoła ma podgląd na to, gdzie się każdy znajduje. Na samej wyspie prócz szkoły znajduje się również miasteczko, w którym żyją ludzie – nie jest to jednak normalne miasteczko, jak każdy z nas mógłby sobie wyobrazić, gdyż pełni ono rolę więzienia. Wysyłani są tutaj ludzie, którzy zostali całkowicie wydaleni ze społeczeństwa, czy to za kradzieże, morderstwa, gwałty etc. Nikogo więc nie dziwi tutaj, jeśli ktoś umrze lub zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach. Oprócz miasteczka znajduje się też tutaj arena, gdzie corocznie odbywają się zawody, na których ludzie walczą, nie trzymając się żadnych zasad. By wygrać nie trzeba jednak zabijać swojego przeciwnika, a wystarczy wykluczyć go z walki, jednakże „wypadki” się zdarzają. Prawda?
Forum zostało otwarte 27 sierpnia.
Adres forum: https://academyumbrella.forumpolish.com/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz