Vision News 05.09.2021

MortisAkcja promocyjna
Wakacyjne eventy powoli się kończą, tymczasem Hogwart rusza pełna parą - pierwsze spotkania, zajęcia i eventy właśnie się rozpoczynają! Z tej okazji Mortis organizuje specjalną akcję promocyjną dla każdego, kto stworzy postać ucznia lub wróci na wcześniej istniejącego. Za stworzenie postaci lub odzyskanie koloru do końca października przewidziane są nagrody, więcej szczegółów znaleźć można w obwieszczeniu na wrzesień!
Adres forum: https://mortis.org.pl

 

NoweForumMirai Jisei
W 2088 roku świat wciąż balansuje na krawędzi katastrofy ekologicznej. Mimo wysiłku wielu narodów, ciężko odwrócić skutki wieloletniego zaniedbania ekosystemów i środowisk. Liczne postępy technologiczne jedynie wzbogaciły śliskich inwestorów i powiększyły przepaść między nimi, a ludźmi zamieszkującymi tereny zachodniego Tokio. Niektóre nawyki, takie jak zużycie energii, konsumpcjonizm, seksualność czy moda, oczywiście, uległy zmianie. Każdy kraj stopniowo się zmieniał, aby lepiej dostosować się do nowej rewolucji przemysłowej.
 Niemniej, ludzie nie stali się chromowanymi maszynami. Zamiast tego, nauczyli się znacznie więcej o własnej biologii – zrozumieli ją i udoskonalili. Nieśmiertelność, dotąd będąca jedynie naciąganą koncepcją, zaczęła być w zasięgu ludzkości. Idąc miastem można, niemal na każdym kroku, natknąć się na androidy, oferujące tańszą i wydajniejszą siłę roboczą.
 W wyniku konfliktu politycznego Japonia może teraz liczyć jedynie na własne zasoby. Awarie zasilania, pogarszane przez brak handlu i komunikacji z resztą świata, nieustannie przypominają Japończykom o Incydencie Kuro. Lecz gdy większość z nich obserwuje blokadę na morzu, która uniemożliwia im opuszczenie kraju, inni zdają sobie sprawę, że coś się zmieniło, że Incydent Kuro otworzył drzwi dziwnemu, niewyjaśnionemu zjawisku.
 Nawet gdy „Wiatry Bóstw”, jak nazwano nieustające wahania meteorologiczne wywołujące burze, deszcze i tajfuny, wciąż szaleją nad Archipelagiem, większość ludzi martwi się tylko tym, co zrobią jutro.
 Ucisk w handlu trwa już ponad rok. W tym czasie problemy z racjami i niedoborami całkowicie dotknęły biedniejsze warstwy ludności, a nawet klasę średnią.
 Pytanie — jak długo Japonia wytrzyma? Jak daleko zjadą obce siły, zwłaszcza Chiny, kiedy Nihon nie ugnie się pod presją? Czy rozważą zbrojenie się, aby wymusić posłuszeństwo? Czy, w nastroju strachu i oddechu wojny na plecach, rząd utrzyma się i nie ustąpi miejsca ekstremistom? Co stało się 4 maja 2087 roku, w dniu, który Japończycy nazywają „Incydentem Kuro”?

Forum zostało otwarte trzydziestego sierpnia.
Adres forum: https://mirai-jisei.forumpolish.com

AcademyUmbrellaMini event
W głośnikach na korytarzach oraz w dormitoriach rozległ się dźwięk: Wszyscy pierwszoklasiści mają zjawić się na sali gimnastycznej usytuowanej na pierwszym piętrze głównego budynku akademii. Niezastosowanie się do rozkazu będzie łączyło się z konsekwencjami. Głos zamilkł. Część uczniów zastanawiała się czym te konsekwencje mogą być, nikt jednak nie był na tyle głupi by się o tym przekonać. Wszyscy wiedzieli że to nie była jakaś normalna szkoła tylko akademia która robiła z ludzi maszyny do zabijania. Lepiej było stosować się do poleceń.
Na sali gimnastycznej było już oczywiście wszystko przygotowane. Która w czasie gdy wszyscy uczniowie dotarli na sale była jeszcze pusta. Tak naprawdę nie licząc samych uczniów na całej sali nie było nikogo poza nimi. Część uczniów zaczęła czuć niepokój, inni cierpliwie czekali, a jeszcze inni zaczęli się zastanawiać czy to nie pułapka i czy nie powinni uciekać. A co ty zrobisz?
Jest To mini event rozpoczynający fabułę, każdy kto ukończył informator może dołączyć do eventu.

29 sierpnia wystartował pierwszy event na Academy Umbrella.
Adres forum: https://academyumbrella.forumpolish.com

LorneBayLokacje podwyższonego ryzyka
Kolejna fabularna kwestia, z którą do Was przychodzimy, to lokacje podwyższonego ryzyka. Ostatnio na forum pojawiło się dużo aktywności fabularnych, wciąż trwa też event i mamy w zanadrzu nowe pomysły na przyszłość, dlatego zdecydowałyśmy się ograniczyć ingerencję Mistrza Gry w tych miejscach do jednego posta, aby z uwagi na koniec wakacji znaleźć czas na wszystkie zaplanowane atrakcje.
Ponadto pojawiły się listy zadań i rang, które można za nie otrzymać, a w najbliższych dniach forum będzie świętować drugi miesiąc działalności.
Adres forum: http://www.lornebay.pl

LondonEyeNowy miesiąc w Londynie
Miło nam jest poinformować, że sierpniowymi postaciami miesiąca zostają: Trevor King & Frank King. Zapraszamy do odebrania nagród, do których nowy kod znajdziecie w dziale "system punktowy", a dokładnie w temacie "odbiór punktów"
Po odbiór punktów zapraszamy także pozostałych członków konkursu!
To jednak nie koniec informacji, bo jak wszyscy wiecie na kalendarzu pojawił się nowy miesiąc, a co za tym idzie tutaj znajdziecie już zasady oraz temat przewodni kolejnych postaci miesiąca!

Adres forum: https://londoneye.jcink.net

BensonHighWitaj szkoło!
O północy rozpoczęliśmy na Benson High wrzesień, czyli miesiąc, w którym nasze postacie wracają do szkoły. Przypominamy o tym, że wszystkie fabuły, które rozpoczęły się w trakcie poprzedniego roku szkolnego zostają uznane za zakończone. Jeśli mimo wszystko chcecie je rozegrać zachęcamy do robienia tego w dziale z retrospekcjami.
Fabuły wakacyjne możecie jeszcze kontynuować. Nie ma już natomiast możliwości zdobycia odznak wakacyjnych. Zaległe odznaki wciąż możecie odbierać.

Pojawiły się wyniki sierpniowego głosowania na postacie miesiąca, zapowiedź nowych zabaw oraz przypomnienie administracji o obowiązku uzupełnieniu aneksów o czym można poczytać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: http://bensonhigh.jcink.net

CzarodziejeZmiany
Wprowadzonych zostało parę zmian dotyczących transportu magicznego. Po pierwsze, uściślone zostały zasady korzystania z Sieci Fiuu (dołączenie kominka do licencjonowanej przez magiczne władze sieci kosztuje 100 galeonów, sam proszek jest darmowy) – o czym możecie przeczytać w punkcie trzecim naszego kompendium, świstoklików (możliwość wytwarzania świstoklików międzynarodowych tylko po zdaniu odpowiedniego egzaminu) oraz teleportacji (maksymalnie zasięg krajowy, odświeżony egzamin).
Oprócz tego na Czarodziejach wprowadzono limity genetyk, zmiana na stanowisku dyrektora Hogwartu oraz wiele innych nowości.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

DemigodsNowy rozdział
Dodatkowo - z myślą o nowych graczach - powstał nowy rozdział dotyczący pamiętnej bitwy i wydarzeń temu towarzyszących. Tekst znajdziecie z temacie z fabułą. Jest to akt pierwszy, by kolejność chronologiczna wydarzeń została zachowana i nikt się w tym nie pogubił. Tak jak zostało już wspomniane w poprzednim ogłoszeniu, postanowiliśmy z okazji urodzin postaci dawać wam małe prezenty. Będziemy to robić na koniec każdego miesiąca, więc nie ma potrzeby do niepokoju, gdy wasza postać ma urodziny piątego, a punkty nie będą się przez jakiś czas pojawiać.
Oprócz tego na Demigods dodano opis działania finansów w obozie.
Adres forum: https://demigods.forumpolish.com/

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (1)

  • mirai jisei nie dość, że ma błąd w tytule, to jeszcze podpierdoloną mechanikę z innego forum. nie, nie mają mechaniki z podręcznika kuro - napisali to tylko po to żeby nikt nie zarzucił im plagiatu bo i tak nikt takich rzeczy nie sprawdza... otóż sprawdza ;)

    co do nazwy forum, jeśli chodziło wam o życie w przyszłości/życie przyszłości, to byłoby mirai no jinsei. ale tak się nie mówi i lepiej by było mirai no sekai. aktualnie macie forum o nazwie "przyszłość rodzina". jak tatuaż jakiejś karyny, która uznała, że chiński znaczek będzie wyglądać mądrze.

    forum bezczelnych złodziei i analfabetów, którym poprzednim razem nie udało się wybić na gównoburzach i prześladowaniu adminki innego forum, więc teraz próbują się wybijać na kradzieży.

Dodaj komentarz