Vision News 12.09.2021

CzarodziejeCzekoladowe żaby
Nie ma praktycznie żadnego czarodzieja, który nie słyszałby o najsłynniejszym, magicznym przysmaku, który jest produkowany oraz sprzedawany na całym świecie - Czekoladowych Żabach. Swoje magiczne właściwości, czyli zdolność poruszania się i reagowania niczym prawdziwe żaby, zapewnia im croakoa - specjalna czekolada, jaka to stanowi siedemdziesiąt procent słodyczy schowanej w charakterystycznym opakowaniu.
Oprócz tego na Czarodziejach do zasad w kółkach został dodany nowy punkt.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

HerbiaWyzwolenie Ujścia
Wrzesień rozpoczynamy z pompą. Ujście do tej pory będące niejako martwym miejscem, przez wiele lat dręczonym przez wojnę i okupację, staje się tematem tegorocznego eventu rekrutacyjnego. Zamysłem tego jest powrót do starego statusu, czyli miasta przestępczości, gdzie każdy szubrawiec będzie czuł się jak u siebie w domu... a nawet więcej! Bogobojna Kali rekrutuje każdego nieprawego obywatela Herbii. Od zwykłego najemnika, przez złodziei, przemytników, piratów, szpiegów, kieszonkowców, kończąc na zwykłych bandytach dręczących niewinnych mieszkańców.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

MglawicaMocyTrzynaście lat
Niedługo minie trzynaście lat od chwili powstania Mgławicy Mocy. Forum przez ten czas przeszło długą drogę: zmieniało się grono aktywnych Graczy, Mistrzów Gry i Administracji, zmieniła się nazwa (pierwotna to Akademia Jedi), szata graficzna, pojawiły się gazety w formie PDFów, później HoleNet w dwóch odsłonach. Organizowaliśmy na niej duże konkursy z nagrodami, a logotyp forum pojawiał się obok firm takich jak Wydawnictwo Amber czy sklep internetowy Fanatyk.pl, mieliśmy chwile lepsze i gorsze, swoje wzloty i upadki. Przez trzynaście lat istnienia jedna rzecz się nie zmieniła: to miejsce, w którym można było odsunąć się od rzeczywistego świata, zanurzyć we własnej wyobraźni i wziąć udział w przygodach na galaktyczną skalę. To miejsce, w którym powstała zżyta ze sobą społeczność nadal otwarta na nowe twarze (nicki), to miejsce, gdzie pozawierały się przyjaźnie (i małżeństwa) na całe życie.
Adres forum: https://www.mglawicamocy.pl/

WarriorCatsOdejście z ekipy i zmiany w regulaminie
Z dniem wczorajszym Zbożowa Łapa (Jabłoniowa Łapa, Wilczy Szlak, Pieśń) zrezygnował ze stanowiska administratora. Chcemy przede wszystkim ogromnie podziękować za całe zaangażowanie, czas i energię poświęcone temu forum. Stanowił on nieocenioną pomoc przy administracyjnych problemach wszelkiego kalibru: sprawach technicznych, czynnościach codziennych, rozwiązywaniu konfliktów, podejmowaniu trudnych decyzji.
Pomimo odejścia Zbożowej Łapy, postanowiliśmy pozostać przy czterech administratorach seniorach. Niezmiernie miło więc jest nam ogłosić, że Okopcona Gałązka (Huba, Mętna Łapa) dołącza dziś do grona seniorów. Liczymy na owocną i długą współpracę, powodzenia!

Z aktualizacją regulaminu i pozostałymi ogłoszeniami można się zapoznać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

YloZmiany w kartach postaci
Wiemy, że wielu z was bardzo nie lubi opisywania charakteru postaci, ale uznaliśmy, że to zbyt ważny element KP, by całkowicie z niego rezygnować. Niemniej chcemy uprzyjemnić uzupełnianie KP, dlatego wprowadziliśmy nowe wytyczne w sekcji charakteru postaci: opis słowny nie jest już obowiązkowy. Jego miejsce zastąpiło kilka prostych suwaków z cechami osobowości, które należy dopasować do postaci. Ich lista, podgląd oraz instrukcja wypełnienia są dostępne we wzorze KP. Nowa forma charakteru jest obowiązkowa, więc należy uzupełnić o nią stare Karty.
Poza tym zmianom uległy wzory formularz oraz edytor tekstu w ciemnym stylu.
Adres forum: http://www.ylo.pl

MontereyZmiany w ekipie administracyjnej
Przychodzimy do Was dzisiaj z informacją o kolejnych zmianach w składzie administratorskim. W dniu dzisiejszym z funkcji administratora zdecydowała się zrezygnować candy (booker mackenzie), której z tego miejsca chciałyśmy z całego serca podziękować za spędzony wspólnie czas, zaangażowanie oraz tworzenie najpiękniejszych kodów na świecie! Mamy nadzieje, candy, że czas spędzony na forum wciąż będzie dla Ciebie miłą odskocznią od codzienności! Aby zapewnić forum wciąż płynne funkcjonowanie zdecydowałyśmy się przyjąć do administracji nową osobę, tak, aby mieć pewność, że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie służył Wam pomocą! Bardzo miło przywitać nam w ekipie Monterey marnelę (louisiana lanaghan), do której od tego momentu możecie zgłaszać się ze wszystkimi pytaniami, prośbami i problemami!
Powoli zbliżamy się także do półrocza forum z okazji którego przygotowujemy dla Was kilka niespodzianek, ale o tym opowiemy już bliżej 12 września.

Adres forum: http://www.monterey-pbf.pl

AcademyUmbrellaMistrzowie Gry poszukiwani!
Witamy serdecznie wszystkie zarejestrowane duszyczki! Niezmiernie nam miło, że dołączyliście do naszej skromnej społeczności. Nasz skład administratorski powiększył się o dwie dobre duszyczki, mianowicie - CESÁREA RAMÍREZ, która zajmie się aktualizacją spisów i informatorów, oraz KIM ILSEONG, która jest naszym aniołem zbawicielem, w kwestii kodów i poprawek w layoucie. Nie zmienia to jednak faktu, iż poszukujemy dodatkowo Mistrzów Gry. Chętne osoby na to stanowisko, powinny zgłosić się do MISAKO SHIRAHARA (discord Shadow741#0327), który jest odpowiedzialny za sekcje MG.
Zakończył się wprowadzający event, a administracja zapowiada pojawienie się kolejnego. Ponadto od teraz przydział do pokojów będzie odbywał się losowo.
Adres forum: https://academyumbrella.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz