Vision News 19.09.2021

CzarodziejeFabularne
Z okazji zakończenia otwarcia nowej fabuły 2021/2022, chcielibyśmy zachęcić wszystkich graczy do zapoznania się z zakończeniem eventu poświęconego wykopaliskom prowadzonym przez Lancastera Jonesa, sprawdzeniem specjalnego wydania Proroka Codziennego oraz - oczywiście - do wylosowania własnej klątwy, która towarzyszyć będzie każdej z waszych postaci przez pewien czas.
Oprócz tego Czarodzieje poszukują Mistrza Gry oraz zapraszają na szkolny mecz towarzyski, który odbędzie się na boisku, 26 września o godzinie 19.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

DemigodsPrzyjęcie
Czwórka bogów dotarła do obozu 10 sierpnia 2021 roku od razu zabezpieczając ładunek w skarbcu. W obozie spędzili do tej pory pięć dni, unikając jednak półbogów jak ognia - Zeus i Odyn zabronili im jakiegokolwiek kontaktu z herosami poza ewentualnymi zebraniami z generałem obozu. O przybyciu bogów obóz wiedział znacznie wcześniej, dlatego też Corvus Juarez powołał komitet ds. przyjęcia, które było skrupulatnie planowane od tygodni. Ostatniego dnia w godzinach popołudniowych rozpoczęło się przyjęcie na cześć przybyłych bogów. Ci zaś podczas tego wydarzenia mieli prawo do interakcji z mieszkańcami obozu.
Adres forum: https://demigods.forumpolish.com/

MontereyPółrocze Monterey
To już pół roku! Właśnie tyle jesteśmy razem na Monterey, co jest dla nas naprawdę wzruszające! Bardzo chciałyśmy Wam podziękować za bycie z nami, zaangażowanie w działanie forum, ale także znalezienie u nas miejsca, w którym chcecie rozgrywać swoje wątki! Ze swojej strony mamy dla Was dwa prezenty z tej okazji. Po pierwsze, z dniem dzisiejszym na forum podwyższony został limit multikont do 8 (…) Dodatkowo, każdy użytkownik, bez względu na aktywność, staż na forum i ilość postów, przez najbliższy miesiąc ma prawo zrobić nowe konto! Nie ma konieczności zgłaszania się do administracji po żadną zgodę, wystarczy zrobić postać i cieszyć się graniem nią.
Postanowiłyśmy też uhonorować graczy w kilku kategoriach. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym temacie. Zapraszamy! Jeśli ktoś z Was zauważy, że znajduje się na liście zwycięzców, a nie dostał odznaki, niech zgłosi to jalena nevrakis (pw/disco). A jeśli uważacie, że Wasza postać zasługuje na jedną z nagród, a została przeoczona, napiszcie do nas i na pewno się poprawimy. Jeszcze raz dziękujemy Wam za ten wspólnie spędzony czas i mamy nadzieje, że jeszcze wiele wspólnego świętowania przed nami

Adres forum: http://monterey-pbf.pl

LondonEyeAktualizacja kart postaci
Administracja London Eye zachęca graczy do aktualizacji kart postaci o wydarzenia, które miały miejsce w fabule. Instrukcja jak to zrobić znajduje się tutaj. Ponadto nadal trwa konkurs na wrześniowe postacie miesiąca.
Adres forum: https://londoneye.jcink.net

 

 

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz