Vision News 26.09.2021

MorsmordreZmiany
Na forum zaszła garść zmian. Najważniejsza jest motywowana Waszymi uwagami, które sukcesywnie otrzymujemy od paru miesięcy, związana z przesytem genetyk i unikalnych umiejętności na forum. Ponieważ nigdy nie chcieliśmy tworzyć sztucznych limitów, które niesprawiedliwie zablokowałyby fajne pomysły nowych graczy, podjęliśmy decyzję o zmianach w aktualnie obowiązujących limitach na forum. Dotąd na jednego gracza przysługiwał jeden limit genetyki i jeden limit krwi czystej błękitnej. Od dnia dzisiejszego w limity te wchodzą tak samo unikalne umiejętności postaci, takie jak animagia, legilimencja, oklumencja, et cetera.
Na Morsmordre szereg nowości.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

CzarodziejeKlątwa
Spieszymy z wyjaśnieniami, ponieważ pojawiła się taka prośba - kolejny event ogólnej fabuły pojawi się w okolicach 8 października. Nie będzie obowiązkowy dla wszystkich, aczkolwiek bardzo zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Ten event również będzie miał wpływ na wszystkich graczy, a dokładniej: spowoduje zdjęcie klątw, które do czasu jego zakończenia będą urozmaicać postaciom życie.
Oprócz tego na Czarodziejach nowi Mistrzowie Gry, powiększyło się grono moderatorów, zmiany w Kodeksie Ucznia oraz odświeżono Spis Przedmiotów.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalJesienny Festyn
Jesień na dobre zagościła w Crystal City. Gdzieś pomiędzy pierwszym zgrabywaniem opadłych liści, a grzaniem się nad kubełkiem gorącej herbaty, mieszkańcy mieli z tyłu głowy jeszcze jedną atrakcję tej pory roku- coroczny Jesienny Festyn... tudzież Dożynki. Cała impreza miała dziać się w miejskim parku, a prace nadzorowała jedna z władających miastem adminek- chwilowo cośkolwiek zalatana i ganiająca na wyraźnym nieogarze.
Na nową atrakcję na Pokemon Crystal zapisywać się można do 26.09.2021 godz. 21:00.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

ValarMorghulisAktualizacje
Przed rozpoczęciem świętowania przygotowaliśmy aktualizację zasad Misji Siedmiu Królestw; każdy z tematów wzbogacony został w informację o Mistrzu Gry prowadzącym daną misję, pojawiło się też udogodnienie dotyczące daty rozgrywek. Zachęcamy do zapoznania się z aktualizacjami oraz do zapisów!
Ponadto na Valar Morghulis powiększyło się grono Mistrzów Gry, przeprowadzane będą czystki, a 28 września forum będzie obchodzić drugi rok imienia.
Adres forum: https://valarmorghulis.forumpolish.com/

 

WarriorCatsOdejście z ekipy
Drodzy gracze,
ze smutkiem musimy poinformować, że od dnia dzisiejszego ze stanowiska Administratora Juniora odchodzi Tygrys (Sztormowy Mrok, Blada Łapa, Wierzbowa Gałązka, Cicha Łapa). Pragniemy jej serdecznie podziękować z wkład w nasze forum oraz swoją pomoc, jakiej nam udzieliła za czasów swojej kadencji. Doskonale wiemy, że nie każdy w każdym momencie swojego życia ma tyle czasu, by dzielić z nami tę funkcję, dlatego żegnamy ją i będziemy ją ciepło wspominać jako członka naszego małego grona!
Administracja Artemidy

Adres forum: https://artemida.webd.pl

DreamySeattleObcojęzyczne znaki akcentowe
Przychodzimy do Was z ważną informacją. Na pewno niektórzy z Was wczoraj zauważyli, że mieliśmy mały problem z ShoutBoxem, który przestał chwilowo działać. Wynikało to z pewnych ograniczeń, które stawia nam phpbb by przemo (silnik forum). Nicki, które zawierają w sobie obcojęzyczne znaki akcentowe generują błędy, dotyczy to na przykład ShoutBoxa, wyszukiwarki i podglądu wiadomości prywatnej.
W związku z powyższą sytuacją do regulaminu Dreamy Seattle został dopisany punkt zabraniający stosowania tychże znaków w loginach. Administracja przypomina o trwającym evencie.
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz