Vision News 03.10.2021

LondonEyePostacie miesiąca
Chociaż już teraz startujemy z październikowymi postaciami miesiąca, z którymi oczywiście możecie zapoznać się tutaj, to jeszcze wypadałoby pogratulować Hero Morningstar & Syfilis Addams za wygranie tych, które właśnie dobiegły końca! Użytkowników zapraszamy po odbiór nagród za pierwsze miejsce! Zaś Wanda Barlow & Randy Warner za drugie!
W tym miesiącu wpadamy także w klimat Halloween, dlatego zapoznajcie się z konkursem na Halloweenowy profil!

Ponadto na forum organizuje event z okazji Halloween.
Adres forum: https://londoneye.jcink.net

BensonHighCzas pożegnań... to jest już koniec
Część z Was na pewno spodziewała się zobaczyć w tym miejscu podsumowanie września i zapowiedź atrakcji na październik. Tym bardziej przykro nam poinformować, że Benson High zostanie zamknięte.
Od dłuższego czasu i Wam i (chyba przede wszystkim) nam brakowało już serca i siły do tego projektu. W końcu spędziliśmy razem aż pół roku, a to naprawdę szmat czasu! Dlatego fakt, że musimy to wszystko zakończyć smuci nas jeszcze mocniej..
Do 16 października dajemy Wam czas na skończenie wątków, zapisanie postów czy skopiowanie kart postaci. Po 16 października Benson zostanie zamknięte.
Nie wiemy czy razem z zamknięciem Benson zamkniemy też discordowy serwer. Decyzję podejmiemy w najbliższym czasie i poinformujemy Was o niej.
Dziękujemy Wam za wspólne 211 dni, mamy nadzieję, że spotkamy się gdzieś jeszcze i napiszemy wspólnie wiele cudownych sesji!
Administracja Benson High

Adres forum: https://bensonhigh.jcink.net

AcademyUmbrellaGrywalna grupa nauczycieli!
Zachęcamy do czynnego brania udziału w eventach i przypominamy o ich odpisach. Miło by nam było, gdyby aktywność była ciut większa.
Jesteśmy tu dla was, dlatego daliśmy krótką notkę w klubach, odnośnie ich wyposażenia. Informacje znajdziecie tutaj.
Plus, bardzo ważna informacja. Po wielu naradach i starć ze sobą, wprowadziliśmy grupę nauczycieli, jako grywalną. Oznacza to, że możecie grać nauczycielami. Więcej informacji znajdziecie w tym linku.

Adres forum: https://academyumbrella.forumpolish.com

PokemonCrystalDzień Chłopaka
Dzisiaj mamy 30 września, czyli Dzień Chłopaka! Z tej okazji życzę naszym crystalowym mężczyznom wszystkiego najlepszego ♥ Ale przecież wątek nie powstałby tylko dla życzeń. Czas na małą atrakcję, w której udział może wziąć każdy bez względu na płeć :) Składa się ona z dwóch części.
Na Pokemon Crystal nowa atrakcja.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

StoryOfMagicPlebiscyt 2021
Październik to miesiąc strachów, ale nie możemy zapominać o zbliżającej się pierwszej rocznicy naszego forum! Z tej okazji chciałybyśmy zorganizować plebiscyt. Kto wie, może stanie się to naszą nową tradycją? Zaczynamy dzisiaj, a cała zabawa będzie trwała aż do Halloween. Poniżej znajdziecie plan, zasady oraz wszelkie daty. O wszystkim na bieżąco będziemy przypominać na discordzie, razem z linkami.
Adres forum: https://story-of-magic.forumpolish.com/

 

CzarodziejeNowości
Uściślono zasady odwiedzania starych lokacji wakacyjnych: od teraz lokacje kostkowe można odwiedzić wyłącznie za pomocą wątku, wszelkie profity płynące z pojedynczych postów nie będą brane pod uwagę.
Ponadto na Czarodziejach uregulowano kwestię posiadania zwierząt, wątki masowe doczekały się swojego subforum, akcje startowe zostały usunięte z chętnych do pisania, otwarte są zapisy na kolejny fabularny event, w kółkach została zmieniona zasada dotycząca prowadzenia zajęć, a administracja zaprasza na 20 pojedynek literacki.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz