Vision News 10.10.2021

VattghernSytuacja na Kontynencie
Temat podsumowujący przygody i najważniejsze wydarzenia na świecie zawitał w odświeżonej formie do forumowej biblioteki. Śledźcie go uważnie, aby być na bieżąco z doniesieniami z Czterech Królestw oraz nie przegapić nadchodzących wydarzeń.
Ponadto grafiki lokacji zostały ujednolicone.
Adres forum: https://vattghern.com/

 

PokemonCrystalTrylogia konkursowa
Masz smykałkę do grafiki, rysowania lub pisania? Koniecznie weź udział w którejś z kategorii dostępnych w trylogii konkursowej.
Na Pokemon Crystal ruszyła kolejna edycją trylogii konkursowej. Można spróbować swoich sił w kategoriach Grafika, Rysunek oraz Tekst. Termin nadsyłania podać to 21 października.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

MidgardAukcja charytatywna
W oczekującej was drugiej połowie miesiąca rozpocznie się aukcja charytatywna Tordenskioldów, z której zgromadzone pieniądze zostaną przekazane na rzecz sierocińca Toivoa. Nie obędzie się, oczywiście – jak to w przypadku rodziny organizatorów – bez rozbudzenia często skrajnych emocji i dziennikarzy Ratatoskra wypatrujących okazji do napisania artykułu. Dokładniejszy opis wydarzenia znajdziecie pod tym adresem. Bardzo zachęcamy do uczestnictwa; zależy nam, aby każdy z was był obecny przynajmniej jedną postacią, o ile tylko pozwolą wam na to możliwości.
Administracja Midgardu podsumowała listopadowe wydarzenia, a spis NPC poszerzono o nowe znane osobistości. Więcej w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

ShinobiNoMonoNowa edycja
Shinobi no Mono przeszło na nową edycję. Nowa mechanika, nowszy styl, nowe narzędzia do rozgrywki. Ich celem jest redukcja regulaminów do jak najmniejszej ilości. Ciągle musimy sporo uzupełnić, jednak już teraz można zakładać KP. Zapraszamy do zabawy, liczymy na pomoc a także na wpływ graczy zarówno starych jak i nowych na to, w jakim kierunku będziemy się rozwijać. Zapraszamy więc do zabawy wszystkich fanów Mangi, Anime czy też samego Naruto/Boruto!
Adres forum: http://shinobinomono.pl

More in this category: « Vision News 03.10.2021

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz