Vision News 17.10.2021

CzarodziejeKonkurs
Jesień zapanowała już w pełni, a Halloween zbliża się wielkimi krokami,  zapraszamy Was więc do udziału w konkursie na najbardziej tematyczny profil! Znajdźcie pasujące avatary, ulepszcie swoje podpisy i zgłoście się w temacie poniżej. Na zapisy macie czas do 2 listopada. Wtedy też odbędzie się głosowanie na najlepszy profil.
Ponadto na Czarodziejach nowe rasy domowych pupili, najnowszy numer Proroka Codziennego, a administracja przypomina o trwającym pojedynku literackim.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

PokemonCrystalZbiórka
Razem z Kyuu i Gwen opłaciłyśmy już domenę, ale ponieważ łączna kwota za wszystko jest dość potężna, postanowiłyśmy zwrócić się o pomoc do Was, bo wiadomo, że im więcej duszyczek rzuci pieniążkiem, tym portfele mniej to odczują. Do uzbierania mamy jeszcze 519,06 zł! Wierzę, że nam się uda. Każdy, kto chce wesprzeć forum finansowo, może wpłacić dowolny datek.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

LorneBayRemont, nowy event, Halloween
W najbliższą niedzielę, z powodu prac remontowych, forum zostanie wyłączone na kilka godzin. Mamy jednakże nadzieję, że podczas prac nie wystąpią większe problemy, a całość przebiegnie dość sprawni.
Również w niedzielę pojawi się na forum nowy event, w którym do upolowania będą limitowane rangi.Pod koniec miesiąca zaprosimy was także do kolejnej, halloweenowej zabawy, w której rozdawać będziemy klimatyczne zadania specjalne. Bądźcie czujni!

Adres forum: http://lornebay.pl

ErrorKoniec Bleach Other World
Z końcem września forum bezpowrotnie zakończyło swoją działalność.
Adres forum: http://www.bleachow.eu

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz