Vision News 24.10.2021

HerbiaWspomnienia Morlis
W ramach konkursu wcielicie się we współczesnych kronikarzy, bardów i dziadów Herbii opowiadających o starych dziejach Północy. Wasze twory mają opiewać wydarzenia jakie miały miejsce w okolicach Morlis w 53 roku III ery. Roku przekleństw Wieży. Roku w którym demony podbiły Morlis i zdziesiątkowały całą gnomią rasę. Macie dość duże pole manewru jeśli chodzi o formę pracy. Poematy, wiersze, opowiadania, pieśni, kroniki czy nawet pamiętniki jak najbardziej wchodzą w grę.
Prace na Herbii można nadsyłać do 31 października godziny 23.59.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

SpectrofobiaSklepik
W niedzielę 31.10.2021 r. o godzinie 20:00 zostanie zamknięty sklepik trwający w ramach Balu Zimowego. Osoby, które planują jeszcze zakup zachęcam do jak najszybszego jego dokonania. Równocześnie proszę tych, którzy nie mają wpisanych wszystkich zakupionych przedmiotów o kontakt z Yako lub ze mną (PW lub discord).
Oprócz tego na Spectrofobii trwają dyskusje nad udoskonalenie forum.
Adres forum: https://spectrofobia.forumpolish.com/

 

LorneBayNowy event
Aby uczynić ten poniedziałek dniem nowości, przygotowałyśmy dla Was dodatkowo nowy event, o którym wszystkiego dowiecie się w tym temacie. Mamy nadzieję, że jego forma przypadnie Wam do gustu i pozwoli wpleść do Waszych rozgrywek jakieś nowe tło fabularne!
Z tego miejsca chciałybyśmy też podziękować, za to, że z nami jesteście, a wszystkich nowych graczy - gorąco powitać. Forum ma nieco ponad 3 miesiące i przez ten czas wspólnymi siłami osiągnęliśmy zawrotną liczbę 853 kont. Jesteśmy niesamowicie wdzięczne za Wasze zaangażowanie i tradycyjnie, życzymy dużo weny!

Adres forum: http://www.lornebay.pl

RiverdaleHighSchoolWielki powrót!
Po ponad miesięcznej przerwie, Riverdale wraca do życia! Zastosowany został przeskok fabularny, a wszystkie porzucone wydarzenia — zakończone. Gracze w ramach rekompensaty otrzymali jednorazowe maksymalne wynagrodzenie.
Planowane są czystki wśród kont, które od początku października nie napisały żadnego postu.
Adres forum: https://riverdale.forumpolish.com

 

NekronNekron ponownie otwarty!
Ori, minęło długie dziewięćdziesiąt-sześć długich dni... Odkąd Nekron został zawieszony, teraz nadszedł czas na nowe otwarcie. A wraz z nim, wszystkie stare lokacje oraz historię, z ostatnich lat na Nekronie zostały przeniesione do ukrytego archiwum, wciąż jednakże pozostaną ona w pamięciach starszych graczy oraz ich wciąż żywych postaci.
Ostatnie trzy miesiące minęły na opracowaniu dalszej fabuły na Nekronie, wymyśleniu nowych mechanik i zmienieniu starych, oraz na długim odpoczynku, podczas którego napełniłem baterię na kolejne lata prowadzenia Nekronu. Zapraszam więc wszystkich starych, powracających i nowych użytkowników do ponownego zapoznania się z mechanikami. Gdy starzy gracze będą dokańczać ich ostatnie sesje na discordzie, gdy te zostaną zakończone, pojawi się nowe ogłoszenie fabularne, wprowadzające wszystkich do aktualnych realiów panujących Nekronu. W tym czasie ci którzy powrócili bądź pierwszy raz są na Nekronie, mogą już tworzyć nowe karty postaci, rozdać punkty w informatorach i przygotować się mentalnie na Nekron.
Dobrze jest powrócić na forum, jednakże wiedzcie, że jeszcze wiele zmian nadejdzie podczas listopada. Głównie co do tworzenia ras oraz listy z atutów/słabości i cech neutralnych, z których gracze będą wybierać podczas tworzenia postaci czy nawet ras.
Ale póki co, do końca października cieszmy się powrotem Nekronu, zamykając stary rozdział Nekronu upadkiem Eresin, oraz zaczynając nowy, o tym jak przetrwacie nadchodzące zmiany, czy poddacie się koszmarom ciemności, czy będziecie się trzymać ostatnich promyków nadziei...

Adres forum: https://nekron.eu

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz