Vision News 31.10.2021

CzarodziejeNoc Duchów
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w halloweenowym bankiecie wampira Alarica von Hoffensteina, który w tym roku zdecydował się odwiedzić Wyspy Brytyjskie! Podczas zwiedzania jego rezydencji uważajcie jednak na niektóre zakamarki, gdyż możecie w nich znaleźć dość straszne niespodzianki...
Ponadto na Czarodziejach klątwy dręczące Wielką Brytanię zostały oficjalnie zdjęte.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

PokemonCrystalMaraton Mrocznych Zadań
Zadań nie musicie robić na bieżąco, byle wyrobić się z ich przesłaniem do 7 listopada. ACZKOLWIEK osoby, którym uda się zrobić i przesłać każde zadanie tego samego dnia, którego się pojawiło (tzn. zadanie pierwsze - 31.10, zadanie drugie - 01.11, zadanie trzecie - 02.11, zadanie czwarte - 03.11), otrzymają DODATKOWĄ NAGRODĘ.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

DreamySeattleTrick or treat!
Przypominamy również o dostępnych halloweenowych atrakcjach, jak odznaki, loteria zdarzeń fabularnych i konkurs na profil, w którym właśnie dziś rozpoczęło się głosowanie! Wszystko jest dostępne w dziale organizacyjnym.
Dreamy Seattle zaprasza do halloweenowej zabawy.
Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

 

LorneBayNowa osoba w załodze i halloweenowe atrakcje!
Chcemy z radością poinformować, że nasza załoga wzbogaciła się o nowego członka! Znana przez Was wielu Audrey Bree Clark (Sorbet Malinowy) dołączyła do naszej ekipy administratorskiej w roli moderatora. Będzie wraz z nami dbała, aby wszelkie bieżące sprawy dotyczące Waszych postaci były realizowane sprawnie i szybko. Bardzo cieszymy się mogąc powitać Audrey na naszym pokładzie i wraz z nią życzymy Wam udanej zabawy i przyjemnego pisania na Lorne Bay!
Przy okazji pragniemy przypomnieć o naszym Halloweenowym evencie!

Z wszystkimi atrakcjami z okazji Halloween można zapoznać się tutaj.
Adres forum: http://lornebay.pl

CursebreakerNowości i aktualizacje
W kolejnych dniach pojawią się również pewne nowości oraz aktualizacje dotyczące między innymi punktów w regulaminie. Ponieważ teren Góry został już poniekąd odblokowany fabularnie, możliwe będzie stworzenie postaci z domyślnym kolorem tego regionu, oczywiście z odpowiednim uzasadnieniem w historii postaci. Wszelkie zmiany w regulaminie zostaną niezwłocznie zamieszczone w kolejnym ogłoszeniu.
Pełen spis planowanych zmian znajduje się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz