Vision News 07.11.2021

MorsmordreNowe zasady
Konsekwencją są zmiany w mechanice, odtąd statystyki i biegłości na kredyt może wziąć każda postać, która ukończyła 25 lat. Maksymalna wysokość tego kredytu jest uzależniona od wieku postaci. Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20. Dokładne informacje znajdują się w odpowiednich tematach.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

 

CzarodziejeZmiany
Od jutra, tj. 04.11.2021 treningi otwarte dla wszystkich domów będą mogły być prowadzone jedynie za zgodą moderacji, ilość osób z danego domu, którego trening się odbywa, pozostaje nieograniczona.
Oprócz tego na Czarodziejach uściślono zasady przyznawania punktów uczniom i studentom za lekcje oraz pojawiły się nowe zadania dla szkolnych kółek i ścieżek kariery.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

MortisPomoc z rozwojem
Oferujemy nagrody za pomoc z wymyślaniem zaklęć w dziedzinach, w których ich brakuje. Poniżej podzieliliśmy dziedziny magii na te, które najbardziej potrzebują wkładu kreatywnego ("Pilne! Poniżej 40") i te którym nie zaszkodzi kilka dodatkowych czarów, bo nie dobiliśmy w nich do 50 ("Poniżej 50"). Na koniec dodaliśmy też kilka słów o nagrodach.
Ponadto na Mortisie każdy, kto do końca grudnia przywróci kolor na swojej postaci otrzyma prezent związany z aktualnym motywem przewodnim rejestracji oraz po rozegraniu pierwszej, aktywnej sesji w pracy (opisanych fabularnie sklepów, zakładów i jadłodajni na Pokątnej, w reszcie magicznego Londynu, a także w dzielnicy handlowej Hogsmeade) pracownik może liczyć również na dodatkową premię-niespodziankę.
Adres forum: http://mortis.org.pl/

SpectrofobiaMini wydarzenie Halloween
Wydarzenie Halloweenowe dobiegło końca! Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział. Największe gratulacje, a także dodatkowy prezent w postaci Ćmokotów należą się tym wszystkim, którym udało się ukończyć pełny maraton i napisać wszystkie siedem postów! Różdżkę Zepsucia, Dwie Fiolki Chowańca oraz Ćmokoty otrzymują: Diana, Colette, Vyron, Thorn, Val'rakh, Velo, Sevia oraz Gawain.
Adres forum: http://spectrofobia.forumpolish.com/

 

StoryOfMagicRoczek
Nasze forum ma już rok! Łezka wzruszenia popłynęła, nie ukrywam. Przez ostatni rok stworzyliśmy naprawdę fajną, otwartą na nowe osoby społeczność. Nie zaliczyliśmy ani jednej dramy, zaliczyliśmy za to wiele wspaniałych wspomnień, głosowych, śmiechów oraz fabuł. Idziemy więc szumnie po rok numer dwa! (Z okazji rocznicy, każda aktywna postać dostała też mały prezencik!)
Oprócz tego na Story of Magic event Halloweenowy będzie aktywny do końca listopada.
Adres forum: https://story-of-magic.forumpolish.com/

CursebreakerNowy kwartał
1 listopada jest dla każdego z nas dniem rozpoczęcia nowego kwartału! Tym samym wkraczamy w kolejny etap naszej fabularnej podróży i gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wciąż cieszą nas swoją grą. Już niedługo - w grudniu - będziemy obchodzić pierwszą rocznicę powstania naszego forum, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczne, że możemy razem z wami tworzyć historię Cursebreaker.
Poprzedni kwartał upłynął pod znakiem poszukiwań tajemniczej kobiety. Spustoszenie poczynione na Maskaradzie nadal zbiera żniwa - do tej pory nikomu nie udało się pozbyć masek, choć wielu próbowało. Kością niezgody i elementem wywołującym trwałe rozdrażnienie jest fakt stale powtarzających się snów.
Książęta starają się za wszelką cenę poczynić odpowiednie przygotowania względem ewentualnego ataku. Gorącym tematem do rozmów są nadal utrzymane bariery, bo mimo wprowadzonych ulg napięcie pomiędzy Dworem Zimy i Nocy nie słabnie. Nie zanosi się na to, aby sytuacja wkrótce miała się zmienić.
trwającym kwartale aktualne są wszelkie misje mające na celu wytropienie tajemniczej fae z Maskarady. Chcemy was również poinformować, że na ten moment nie planujemy w trakcie jego trwania eventów zakładających udział większe grupy graczy. Nie zabraniamy wam jednak organizowania się i wspólnego przeżywania świąt przewidzianych w tym okresie fabularnym. W tym aspekcie zostawiamy wam wolną rękę.

Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz