Vision News 21.11.2021

CzarodziejeZdobywanie orderów
Pojawiła się nowa zakładka w naszych profilach o nazwie awards w tym miejscu. W związku z tym wprowadziliśmy system odznak, które możecie zdobywać. Otrzymujecie je za wygrane konkursy, puchary oraz udział w większych eventach. Możecie już pierwsze z nich zobaczyć u zwycięzców ostatnich konkursów za pojedynek literacki Oliver F. Fox oraz  jesienno-halloweenowy profil Percival d'Este.
Na Czarodziejach dodany również został cel za 2 pkt.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

PokemonCrystalSecret Santa
Secret Santa to zabawa w Mikołaja, dosłownie. Na pewno każdy z nas brał udział lub był świadkiem szkolnych mikołajków i właśnie w ten sam sposób to działa. Cała zabawa polega na wymianie między użytkownikami forum prezentów na podstawie losowania. Oczywiście, prezenty powinny być zrobione własnoręcznie, w które włożyliśmy serce i pracę - począwszy od rysunków, zakładek, po obrazki, biżuterię, maskotki czy pluszaki. W zabawie nie chodzi o wydanie mnóstwa pieniędzy, ale właśnie na szczerym podarku, z którego osoba obdarowana się z pewnością ucieszy. Jeżeli ktoś koniecznie chce coś kupić, to oczywiście jest taka możliwość, jednak limit prezentu to 35 złotych, preferowanie włącznie z wysyłką.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

LondonEyeStrefa Mistrza Gry
Dużo rozmawiałyśmy, dużo debatowałyśmy i doszłyśmy do pewnych decyzji, które raczej nikogo z Was nie zaskoczą, ale możemy obiecać, że jak najbardziej będą one działały na plus! Rezygnujemy całkowicie z forumowych eventów, ale co za tym idzie, w pełni zamierzamy sie skupić na mini eventach! Będą się one pojawiać średnio raz na miesiąc (przy dużym zainteresowaniu dwa razy) i na pewno będą miały w sobie aktywność Londoner (czasem mniejszą, czasem większą), co za tym idzie zmieniłyśmy trochę rozkład strefy Mistrza Gry i teraz możecie tam zobaczyć:
- mini eventy - całe opisy, zapisy oraz zbiorowe informacje w czasie trwania
- konkursy - w większości tematyczne, tzn jak na halloween czy zaraz na święta
- ankiety - wszystkie głosowania odnośnie konkursów oraz w razie "w" mini eventów

Administracja London Eye przypomina też o trwających zgłoszeniach do listopadowych postaci miesiąca, mini-evencie w Jacob the Angel, notce o wolontariacie, liście zadań na listopad, poście o pogodzie.
Adres forum: https://londoneye.jcink.net

More in this category: « Vision News 14.11.2021

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz