Vision News 05.12.2021

 

CzarodziejePoczta świąteczna
Chcesz by wybrana przez Ciebie osoba dostała prezent, acz masz pewne powody, poprzez które nie możesz, bądź nie chcesz wręczać podarunku osobiście? Skorzystaj z oferty listonoszowego mikołaja! Zapakuje on za Ciebie konkretny prezent, oraz wyśle wraz z liścikiem, który postanowisz dołączyć do przesyłki.
Ponadto na Czarodziejach pojawiły się nowe kółka pozalekcyjne, ruszył nowy fabularny event, otworzono nabór na Mistrza Gry oraz dopracowanie informacje odnośnie wizbookowego wyzwania.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

MortisKalendarz Adwentowy
W tym roku mamy do zaprezentowania Kalendarz Adwentowy! No bo, bądźmy szczerzy, kto z nas nie obejrzał się za chociaż jednym w sklepie? Mamy dla was aż 24 cztery prezenty na umilenie każdego dnia aż do 24 grudnia. Jak je zdobyć? To proste, wystarczy otworzyć odpowiednie okienko kalendarza w tym temacie! Podpowiemy, że dla wytrwałych czeka dodatkowa niespodzianka na sam koniec, w zależności od tego, czy uda wam się zebrać wszystkie prezenty po drodze!
Adres forum: http://mortis.org.pl/

 

PokemonCrystalKalendarz Adwentowy 2021
Święta już tuż tuż, więc pora wziąć się za atrakcje powiązane z tym wyjątkowym czasem. W tym roku wszystko będzie wyglądało delikatnie inaczej niż w poprzednich lata, ponieważ przez cały okres adwentu będą pojawiać się małe atrakcje przy okazji, których będzie można zgarnąć kilka drobiazgów. Jednak jeśli uda wam się sprostać wszystkim zadaniom, czeka was nagroda niespodzianka, która nigdzie wcześniej nie była ujawniana. Zrobienie jednego zadania nie zobowiązuje was do wykonywania wszystkich. Możecie robić tylko wybrane zadania, ale eliminuje was to z możliwości zgarnięcia głównej nagrody.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

HashiraRzuty kostek
Tak jak zostało Wam to już zapowiedziane na naszym serwerze, zmianie uległ temat z rzutami kostek. Możliwość rzutów rozszerzona została o rzuty po napisaniu posta oraz objaśnione zostało, jak z tych rzutów korzystać.
Oprócz tego na Road to Hashira pojawiła się możliwość zbierania odznak, uzupełniono spis NPC oraz do Sklepiku Mistrza Gry dodany został nowy przedmiot, który pozwoli na pisanie więcej wątków fabularnych niż wskazana w regulaminie bilokacja.
Adres forum: https://hashira.forumpolish.com/

WarriorCatsNowi członkowie administracji
Po długich debatach i rozmyślaniach wreszcie jesteśmy gotowi do ogłoszenia wyników rekrutacji. Z przyjemnością ogłaszamy, że naszymi nowymi adminami juniorami zostają:
Nietoperze Niebo, (Sekwoja, Wilk)
Pszeniczna Łapa, (Ćwierk)
Żmijowa Łapa.
Gratulujemy i cieszymy się na współpracę z nimi!
Oprócz tego przypominamy, że zgłoszenia są otwarte cały czas.

Pojawiło się też całkiem sporo zmian w regulaminie, a także zapisy do udziału w grudniowych zabawach.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

MontereyZima w Monterey
Zaczynając od rzeczy najbardziej istotnych - na forum zawitała zima! Jak na jedno z najzimniejszych miejsc w Kalifornii przystało, w Monterey nie zabrakło typowo świątecznych i niemalże mroźnych akcentów. Aby jeszcze bardziej podkręcić klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy szereg niespodzianek, począwszy od świeżutkich zadań miesiąca, które mogliście zobaczyć na forum już pierwszego grudnia, kończąc na zabawie, którą znacie już doskonale, z tym, że w wersji świątecznej - jest nią christmas reveal.
Ponadto ekipa administracyjna powiększyła się o jedną osobę.
Adres forum: http://monterey-pbf.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz