Vision News 12.12.2021

CzarodziejeBitwa na śnieżki
Świat w końcu pokrył się porządną warstwą śniegu, która nie tylko pozwala na zimowe szaleństwa, ale wręcz sprawia, że trudno im się oprzeć. Gwarantujemy Wam, że tak dobrze lepiącego się śniegu nie widzieliście od lat. Szkoda byłoby zmarnować taką okazję, prawda?
Ponadto na Czarodziejach ferie świąteczne, które fabularnie trwają od 23 grudnia do 2 stycznia. W tych dniach można przebywać poza Hogwartem i Hogsmeade, chyba że postaci fabularnie pozostały w szkole. 
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

CytadelaŚwięta z Cytadelą
Hoe, hoe, hoe, toż to święta! Zgodnie z Cytadelową tradycją, sięgającą już sami nie wiemy ile lat wstecz, z mikołajkami pojawiają się prezenty! Każda postać może wziąć udział w loterii, pamiętajcie tylko, że nagrody nie są wymienne, oraz są ostateczne - cokolwiek wylosujecie, należy do was! Loteria trwa do 31 grudnia 2021 roku.
Adres forum: http://cytadela.eu/

 

PhoenixFeatherKlub pojedynków
Wreszcie startujemy z klubem pojedynków, prowadzonym przez Ophelię Everett! Który z uczniów nie marzył o tym, by komuś bezkarnie dokopać? A może to tylko Twoja szansa na sprawdzenie swoich umiejętności w walce za pomocą różdżki oraz doskonalenie się w tym kierunku?
Opŕicz tego na Phoenix Feather startuje klub wróżbiarstwa, a kolejny przeskok fabularny planowany jest na noc z 19. na 20. grudnia.
Adres forum: http://phoenix-feather.cba.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz