Vision News 19.12.2021

MorsmordreZmiany
Pojawiła się nowa biegłość ogólna - geomancja - jej opis znajduje się w odpowiednim temacie, to biegłość przede wszystkim podróżników, łamaczy klątw oraz osób zainteresowanych magicznym krajobrazem.
Ponadto na Morsmordre aktualizacja opisów biegłości numerologii i astronomii, geomancja zastąpiła dotychczasową biegłość przy losowaniu minerałów i surowców ziemskich, wymagania do nałożenia części zabezpieczeń zostały zmienione z numerologii na geomancję, nakładanie klątw na miejsca wymagać będzie I poziomu geomancji, zmianie uległa mechanika ściągania klątw, pojawiły się żyły magiczne, mechanika wywoływania duchów, dwa nowe osiągnięcia oraz na liście zaklęć z kategorii uzdrawiania dwa nowe zaklęcia, usunięty został wymóg posiadania 1 punktu uzdrawiania celem rzucania zaklęć tej kategorii, podwyższone zostały wymogi związane z biegłością anatomii względem niektórych zaklęć leczniczych, obniżone zostały wymagania numerologii do tworzenia niektórych świstoklików.
Adres forum: https://www.morsmordre.net/

HerbiaŚwięta po herbijsku
Tegoroczny konkurs składać się będzie z trzech części - ale nie bójcie się, to nie będzie trudne, a raczej zabawne i lekkie. W wielkim skrócie Waszym zadaniem będzie napisanie krótkiej anegdoty w klimacie świąteczno-herbijskim na podstawie haseł, które dostaniecie. A stworzy je nie kto inny, jak wy sami! Tak samo to wy będziecie w tym roku oceniać wasze prace (które możemy się założyć, że będą w większości przypadków humorystyczne, heh) i przyznawać punkty faworytom.
Pierwszym etapem konkursu na Herbii są zgłoszenia, a od 23 grudnia wystartuje drugi etap, podczas którego między graczy zostaną rozlosowane hasła, na podstawie których będą tworzyli anegdoty.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

CzarodziejeNowy numer
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Proroka Codziennego, w którym można przeczytać na temat otwarcia Muzeum Historii Czarodziejskiej, zwycięzcy Plebiscytu na Najlepszy Uśmiech Tygodnika "Czarownica" czy możliwych przetasowaniach w Brytyjskiej Lidze Quidditcha.
Oprócz tego Czarodzieje zapraszają do odwiedzenia Camelotu, obejrzeniu tamtejszych wystaw związanych z magiczną historią Wielkiej Brytanii, zakupieniu pamiątki lub dwóch przy czym Camelotu nie mogą odwiedzać uczniowie podczas roku szkolnego. 
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

LondonEyePół roku istnienia Londynu
To już oficjalne, Londyn kilka dni temu skończył pół roku, przez co dziękujemy każdemu użytkownikowi za zaangażowanie oraz te wszystkie napisane posty! Przy tym mamy nadzieję, że czeka nas jeszcze wiele takich miesięcy.
Pojawiło się też wiele zmian i nowości, z którymi można się zapoznać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://londoneye.jcink.net

 

CursebreakerZmiany w regulaminie
Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na kilka punktów regulaminu forum, które uległy zmianie. Poniżej możecie zapoznać się z wcześniejszą wersją każdego punktu jak również wersją poprawioną, która obecnie znajduje się w opublikowanym regulaminie. W każdej chwili służymy Wam pomocą jeśli coś jest niejasne.
Pełna lista zmian znajduje się tutaj.
Adres forum: https://cursebreaker.forumpolish.com

 

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz