Vision News 26.12.2021

VLWesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Vision Lighthouse pragnie złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku pełnego pomysłów na nowe fabuły i PBFy!
To jest ostatnie wydanie Vision News w 2021. Kolejne pojawi się w 2022 więc do siego roku!

 

MidgardPierwsze urodziny
Drogie, drodzy! Grudzień to czas rozliczeń i podsumowań – dla nas, i dla Was również, tym większych, tym huczniejszych, że to właśnie dzisiaj, 21 grudnia, przypada pierwsza rocznica Midgardu, projektu, nad którym pracowaliśmy długo przed jego otwarciem, i nad którym, już z Waszą nieocenioną pomocą oraz sugestiami, wciąż pracujemy, starając się, z bardziej lub mniej zadowalającym skutkiem, spełnić Wasze oczekiwania. Dziękujemy z całego serca, że jesteście z nami i codziennie dajecie nam powody, by wciąż prężnie działać, rozwijając forum i wykreowany świat; dziękujemy, że zaufaliście naszemu pomysłowi i zechcieliście poznać uniwersum magicznej Skandynawii.
Aby uczcić ten roczek wspólnej zabawy, postanowiliśmy przygotować dla Was Urodzinową Loterię Midgardową, w której każdy ma szansę wylosować unikatowy przedmiot dla swojej postaci. Dodatkowo tym, którzy lubią zbierać PD na rozwój postaci, daliśmy możliwość rozegrania wątku w retrospekcjach. Wszystkie informacje na temat świętowania midgardowych urodzin znajdują się pod tym linkiem.

Ponadto do 3 stycznia 2022 trwa nabór na Mistrzów Gry. Szczegóły oraz pozostałe nowinki znajdują się w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

LondonEyeŚwiąteczny profil
Wczoraj zakończył się konkurs na świąteczny profil, zatem z przyjemnością przedstawiamy zwycięzców i zachęcamy do zgłaszania się po odbiór punktów (przypominamy, że aby otrzymać punkty profil musi pozostać świąteczny do 28 grudnia):
-profil: Dick Butcher-Rzeznik
-avatar: Benjamin King
-podpis: Syfilis Addams
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspólne wprowadzenie na Londyn świątecznego klimatu!

Adres forum: https://londoneye.jcink.net

HerbiaLoteria
Witamy w corocznej loterii, tegorocznie - dziewiątej! Wiemy, jak lubicie ten dreszczyk emocji; czy Wasze postacie zostaną bogaczami, czy może stracą kończynę? Dowiecie się tego bardzo szybko, ponieważ akurat ta loteria jest wyjątkowa pod wieloma względami. Dzięki Discordowi, który umożliwia lepszą komunikację, losowanie nie będzie tajne, przeprowadzane w gronie administratorskim. Tak też zadecydowaliście Wy w szybkim głosowaniu na kanale.
Adres forum: https://herbia-pbf.pl/

 

PokemonCrystalAtlantyda
Grupa nurków, którzy wypłynęli na swej łodzi daleko od brzegu, zupełnie przypadkiem natrafiła na legendarną Atlantydę - podwodne miasto, po którym zostały już tylko budzące zachwyt budynki. Podczas badania tego wyjątkowego miejsca, niejaki Caldwell Mcgee, zaobserwował unikalną odmianę pewnego Pokemona. - Prawie cały był czarny jak noc, tylko nieliczne jasne fragmenty jego ciała odznaczały się na tle wód głębinowych - oznajmił w wywiadzie dla gazety. - Słyszałem, że oddelegowano już specjalną grupę łowców Pokemonów, która ma odszukać i sklasyfikować to rzadkie stworzenie. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporają, bo zżera mnie ogromna ciekawość!
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

NoweForumPunkty
Od dnia dzisiejszego (23/12/21) przyznajemy kolejną pulę 15 punktów WUM możliwych do zdobycia. Zasady oczywiście się nie zmieniają. Życzymy miłego rozwijania postaci.
Ponadto na Episkey wkrótce pojawią się w tematach szkolnych adnotacje dotyczące zmienionego roku szkolnego, a postaci, które kończą Hogwart, proszone są o poinformowanie kogoś z administracji o to, jaki zawód chcą pełnić w przyszłości.
Adres forum: https://episkey-pbf.pl/

 

CzarodziejeJarmark
Czarodzieje, zajrzyjcie do Camelotu, w którym obok licznych atrakcji wchodzących w skład standardowej oferty Muzeum, pojawił się Bożonarodzeniowy jarmark. Subforum jarmarkowe będzie widoczne co najmniej do końca grudnia.
Oprócz tego na Czarodziejach zostały dodane trzy cele związane z Bożym Narodzeniem i Muzeum w Camelocie oraz zmiany w gronie Mistrzów Gry.
Adres forum: http://www.czarodzieje.org/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz