Vision News 09.01.2022

HashiraMedycyna
W związku ze zbliżającym się zakończeniem eventu Wszystkie drogi prowadzą do Edo, a także zapewne licznymi ranami, które się z nim wiążą, postanowiliśmy już teraz udostępnić do dyspozycji graczy dwa tematy dotyczące medycyny. Jeden z nich jest czysto opisowym, mającym za zadanie dać ogólne pojęcie tego, jak w czasach Edo wyglądało podejście do kwestii medycyny.
Drugi z wątków medycznych na Road to Hashira dotyczy kwestii mechanicznych podejmowania na forum leczenia, a także wiążących się z nim rekonwalescencji.
Adres forum: https://hashira.forumpolish.com/

MagicLullabySpersonalizowane wyzwania
Chcemy sprawić, by Wasze postacie angażowały się w wyzwania - i zdobywały super nagrody! Wiedząc jednak, że nie do każdej koncepcji bohatera pasują wyzwania z rozdziałów, proponujemy spersonalizowane wyzwania, które, wymyślane przez naszych kreatywnych Mistrzów Gry, urozmaicą Wam grę. Spróbujcie, a nie pożałujecie!
Ponadto na Magic Lullaby zaktualizowano temat z ekipą forum.
Adres forum: http://www.magiclullaby.pisz.pl/

 

WarriorCatsMioty fabularne
W Regulaminie pojawił się nowy punkt: IX. Mioty fabularne ze względu na dotychczasowy brak wystarczająco jasno wyszczególnionych zasad, związanych z przyjmowaniem graczy do miotu fabularnego, a także nieporozumień, które mogły mieć miejsce. Informujemy, że poniższe zasady wchodzą w życie nie tylko ze skutkiem natychmiastowym, ale dotyczą również miotów, do których aktualnie można się zgłaszać, ale nie została w nich jeszcze opublikowana lista wybranych graczy.
Pojawiły się zmiany w mechanice, ósmego stycznia zakończył się Wielki Konkurs, a w regulaminie pojawił się punkt odnośnie wizerunków. Ze szczegółami można się zapoznać tutaj.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

DreamySeattlePunkty fabularne
Jak już wcześniej wspominałyśmy, lista punktów fabularnych została zaktualizowana. Teraz zadań jest mniej, ale za to wzbogacone punktowo. Lista zadań została ujednolicona oraz posegregowana, mamy nadzieję, że ułatwi Wam to jej przeglądanie. Zachęcamy do zbierania punktów!
Adminka i nasz niezwyciężony MG - Myre (Robert Brown) oraz nasze nieocenione wsparcie graficzne Pitt (Vincent Monroe) postanowiły opuścić ekipę administracyjną.
Dziękujemy Wam bardzo za wkład włożony w tworzenie forum i mamy nadzieję do zobaczenia na fabule.

Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

LondonEyeLondyn szuka moderatorów!
Żegnamy z grona administratorów Bastian Bordeaux, bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz ogrom pracy! W związku ze zmianami w składzie administratorów otwieramy nabór na moderatorów! Przydadzą się każde rączki chętne do pracy! Jeśli macie ochotę spróbować swoich sił to wysyłajcie zgłoszenia w prywatnej wiadomości do City of London, napiszcie nam krótką notkę o sobie!
Ponadto ogłoszono listę grudniowych postaci miesiąca.
Adres forum: https://londoneye.jcink.net

MidgardMidgardzki Prorok
W związku z prowadzonym przez nas naborem osób, które wspomogłyby nas w prowadzeniu konta Proroka, chcielibyśmy poinformować, że do naszego grona dołącza Untamo Sorsa. Serdecznie gratulujemy i życzymy prowadzenia wielu emocjonujących rozgrywek!
Tymczasem – dzięki Waszym nieustannym sugestiom i podpowiedziom, forum ciągle się rozwija, co poskutkowało rozwinięciem opisu daru Odyna, zaś do mechaniki zdobywania punktów doświadczenia dodano nowy podpunkt u olbrzymów.
Ponadto zachęcamy do zapoznania się z nowo dodanym artykułem w gazecie Orakel.

Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

More in this category: « Vision News 02.01.2022

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz