Vision News 16.10.2022

PokemonCrystalZbiórka na Crystala
Witajcie kochani! Kto jeszcze nie wie, to informuję, że nasze forum od czterech lat istnieje sobie na płatnym serwerze, dzięki czemu żyje nam się stabilniej i bez czaso- oraz pracochłonnych przenosin. Jak wiadomo, za wygody trzeba płacić i niedawno otrzymaliśmy faktury/zamówienia na kolejny rok (do wglądu na dole). Sumując, wychodzi 686,34 zł.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

 

HashiraHalloween
Studenci urządzają halloweenową imprezę na terenie kampusu. Miejsce akcji to fikcyjne, typowo studenckie miasteczko w czasach współczesnych. Sam Kampus leży na obrzeżach lasu w którym ponoć straszy, ale kto by temu dawał wiarę. Tak jak i plotkom, że nowo otwarty akademik zbudowano na wyjątkowo taniej, bo przeklętej ziemi...
Oprócz eventu na Road to Hashira rozwinięcie DBA na rangę A nie wymaga już krwi Muzana, a dodatkowo DBA ma nową mechanikę używania i kilka przykładów rozwoju oraz ogólnych zasad.
Adres forum: https://hashira.forumpolish.com/

WarriorCatsZmiany w treningu medycznym
Od teraz do uznania treningu medycznego za skończony, postać musi poznać wszystkie choroby oraz urazy wymienione w temacie Choroby, wiedzieć czym i w jaki sposób je leczyć, a całość treningu musi zawierać minimum 2 strony.
Zachęcamy do omówienia z terminatorem również Kodeksu Medyka, jednak nie jest on obowiązkowy - należy jedynie umieścić w treningu wzmiankę o tym, że został on przedstawiony terminatorowi. Poznanie zastosowania wszystkich medykamentów zawartych w temacie Medykamenty również nie jest wymagane do ukończenia treningu, jednak wiążą się z tym negatywne skutki -> więcej w akapicie "Zmiany przydziału MEDexp za zioła". Poznanie medykamentów musi odbywać się fabularnie, jednak nie jest ograniczone do tematu treningowego.

Z całością zmian można się zapoznać w tym ogłoszeniu.
Adres forum: https://artemida.webd.pl

DreamySeattleAdministracja uszczuplona
Z początkiem października z grona administracji odeszła Szarli, której bardzo dziękujemy za pomoc w budowaniu i utrzymywaniu porządku na Dreamy Seattle.
Jednocześnie chciałybyśmy poinformować, że uprawnienia Siriusa Boswortha jako administratora przeniesione zostaną na drugie konto Poli Babylona Cel Tradat.

Adres forum: http://dreamy-seattle.pl

 

MidgardKilka zmian i urozmaiceń
Na forum pojawiło się kilka zmian oraz urozmaiceń, z którymi pragniemy was zapoznać. Przede wszystkim edycji uległ punkt 13. w regulaminie – na forum pojawiły się lokacje z symbolem (I), które oznaczają konieczność rzucenia w temacie specjalną kością Ingerencja. Lokacje te mogą ulegać zmianie, a ich aktualna lista znajduje się w tym temacie. W przypadku jeśli w danej lokacji prowadzona jest już fabuła, gracze nie mają obowiązku wykonywania rzutu kością. Ponadto w tematach, gdzie dotąd można było zbierać ingrediencje, pojawiły się ich dokładne spisy, które ułatwią fabularne zbieranie ich, bez konieczności spoglądania na listę dostępną w temacie z mechaniką fabularną. Przy tej okazji na forum dodane zostały również nowe ingrediencje. Aby umożliwić wam bardziej aktywne zaangażowanie w politykę na forum, w profilu pojawiło się także dodatkowe pole dotyczące przynależności do niezależnych organizacji politycznych – prosimy o sprawne zaktualizowanie go w profilach postaci. Mamy nadzieję, że zmiany urozmaicą wam grę i pozwolą przeprowadzić jeszcze wiele ciekawych fabuł!
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com

HaraedoModerator chronologii poszukiwany!
Zakończyliśmy ankietę przeprowadzoną na temat bilokacji i na jej podstawie został zmieniony punkt 5 regulaminu fabuły i postów. Od dziś można prowadzić więcej niż dwa wątki fabularne jednocześnie, jednak pod warunkiem zachowania logicznej ciągłości w chronologii postaci. Każdy gracz, który wykorzysta opcję pisania w więcej niż jednym miejscu musi mieć założony temat w dziale z chronologią oraz na bieżąco go aktualizować.
W związku z powyższą informacją poszukujemy moderatora chronologii, którego zadaniem będzie pilnowanie użytkowników na fabule. Ważne, aby każdy gracz, który pokusi się o skorzystanie z przywileju, posiadał aktualną rozpiskę swojej chronologii w odpowiednim do tego dziale oraz by nie zaczynał nowych wątków po tym, jak na jednym z już pisanych pojawiła się ingerencja MG. Chętnych tradycyjnie zapraszamy na PW do Haraedo.

Adres forum: https://haraedo.forumpolish.com

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz