Vision News 22.01.2022

CzarodziejePożar
W związku z atakiem smoków i pożarem, o czym możecie poczytać w poście wyżej, w Hogwarcie pojawiły się najprzeróżniejsze magiczne zniszczenia. Smoki były wszędzie, a próby załatania pozostawionych przez nie dziur... cóż, nie okazały się być wystarczające!
Oprócz tego na Czarodziejach ankieta co do nadchodzącego meczu quidditcha, rozstrzygnięto konkursy zimowe, a kółka pozalekcyjne zostają przedłużone do końca stycznia.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org/

 

VattghernEvent
Zbliża się Midaëte! Noc letniego przesilenia, będąca chwilą wytchnienia pomiędzy siewem a żniwami. Ciepła woda zachęca do kąpieli, a rozpalane na brzegach rzek i jezior ogniska do wspólnych tańców i celebracji. Jeszcze dla elfów będąca świętem życia i słońca, podczas której Moc sprzyjała czarom właśnie z tych dwóch domen. Pragnący zasymilować nieludzki zwyczaj Kult Kreve ustanowił w tym okresie tydzień poświęcony swojemu gromowładnemu bóstwu. Na południu, w Cesarstwie Nilfgaardu wierni wyznawcy Wielkiego Słońca celebrują to wydarzenie z wielką pompą i przy akompaniamencie muzyki oraz występów. Guślarze, guślarki, a nawet wiedźmini także potrafią wykorzystać ten czas, czerpiąc z życiodajnej magii unoszącej się w powietrzu. Dla wszystkich innych jest to okazja do wesołej zabawy do białego rana, przeplatanej wróżbami, swatami i skakaniem przez ogniska.
Adres forum: http://vattghern.com/

BloodlinesAkt drugi
Wraz z opublikowaniem tego ogłoszenia, rozpoczyna się Akt Drugi: Ciernie. W akcie drugim zmieni się nieco sposób organizacji i prowadzenia rozgrywki. Fabuła skoncentrowana będzie wokół jednego, głównego trzonu fabularnego. Zarówno fabuła sagi Seattle 1999, pierwszej edycji forum Bloodlines, jak i również dotychczasowa fabuła sagi Chicago 1920, były mocno rozwarstwione, czego bezpośrednim skutkiem było to, iż większość graczy rozgrywało własne, osobne i często w żaden sposób niepowiązane ze sobą wątki, które niestety urywały się w przypadku jakkolwiek wymuszonej nieaktywności uczestników. Zajdą w tym zakresie zmiany wraz z rozpoczęciem Aktu Drugiego, gdzie wątki fabularne nierzadko będą ze sobą w jakiś sposób powiązane. Co więcej, gracze będą mieli określony jasno cel (lub cele), do którego będą mogli dążyć w toku rozgrywki. Główny wątek fabularny nie będzie tylko ledwo zauważalnym tłem, czy wydarzeniami dziejącymi się gdzieś obok. Postacie graczy będą stałą, integralną częścią tego trzonu fabularnego, gdzie rozgrywka będzie nasycona grą polityczną, czyli właściwym Jyhadem Spokrewnionych. Kainici będą mogli opowiedzieć się po jednej ze stron lokalnego konfliktu, zwiększając wpływy polityczno-społeczno-gospodarcze jej, swoich klanów, a co za tym idzie, również swoje własne, pracując również wspólnie nad osiągnięciem wspólnych celów.
Adres forum: https://bloodlines.pl/

HashiraZmiany
Zmiany, zmiany, zmiany...! Zmienia się rok i zmieniamy się również my. Wraz z zapowiadaną już wcześniej aktualizacją przychodzimy do was z całkiem pokaźną garścią zmian właśnie. Choć lista prezentuje się dość obszernie, są to głównie drobne i kosmetyczne modyfikacje na przestrzeni całego forum, mające na celu łatwiejszą i ciekawszą rozgrywkę. Większość tematów została ponownie zweryfikowana, aby pozbyć się niejasności. Zniknęły przede wszystkim drobne błędy i wszelkie pozostałości po wcześniejszych, nieużywane przez nikogo mechanikach-zagadkach.
Na Road to Hashira szereg istotnych zmian.
Adres forum: https://hashira.forumpolish.com/

MidgardGazetka
Drodzy użytkownicy! Na forum pojawiło się nowe, wyjątkowe wydanie gazetki Ratatoskr, w którym możecie znaleźć kącik matrymonialny. Aby wziąć udział w zabawie, należy napisać wiadomość na skrzynkę pocztową Proroka, uwzględniając krótki opis napisany przez zgłaszaną postać – dla bardziej zaangażowanych, zachęcamy także do zgłaszania swoich nieśmiałych znajomych, by dzięki redakcji Ratatoskra odnaleźli miłość swojego życia.
Dodatkowo administracja Midgardu przypomina o wydarzeniu pobocznym oraz prosi o możliwe sprawne kończenie rozgrywek z poprzednich miesięcy fabularnych.
Adres forum: https://midgard.forumpolish.com/

KuwiszewoPorcja zmian
Hejka hej! Kolejna dawka informacji dotyczących zmian na forum.
Dodane zostały regulaminy postaci pobocznych oraz multikont rodzinnych. Prosimy o zapoznanie się z nimi. W regulaminie dodaliśmy zapisy o ograniczeniu kart postaci mających problemy i związki z substancjami odurzającymi. Informatory od tej pory mają zostać napisane w ciągu 7 dni od dnia akceptacji karty postaci oraz podbite! Chcielibyśmy także pożegnać oficjalnie Lapisa (@Wiktor Kruk) oraz diazepamum (@Ireneusz Lisowski-Szatan) - dwie dobre duszyczki z naszego grona administracyjnego. Dziękujemy wam za wkład, pomoc przy tworzeniu i żelazne nerwy kiedy było to naprawdę potrzebne. Mamy nadzieję, że jeszcze gdzieś kiedyś się spotkamy. Kończąc to ogłoszenie i nie chcąc aby było smutno witamy w administracji @Gerwazy Baczyński (foxy) oraz @Grażka Niegonienko (Grybka). Dziewczyny kończą swój okres próbny i są teraz pełnoprawnymi moderatorami, życzcie im powodzenia i szczęścia!

Adres forum: https://kuwiszewo.forumpolish.com

LaLaLandPół roku La La Land i garść nowości
Z okazji pół roku forum, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian, które powoli są udostępniane na forum. Po pierwsze postanowiłyśmy zrobić porządek — zarówno w spisie lokacji jak i samych lokacjach oraz w spisie miejsc pracy. To drugie udostępnimy już wkrótce!
Chciałybyśmy jednak zatrzymać się na dłużej przy lokacjach. Jak część z Was zauważyło (lub nie <3) wszystkie zrobione przez nas tematy lokacji zostały przeniesione do archiwum. Od dzisiaj, wszystkie działy forum działają na takiej samej zasadzie jak otwarte subfora. W każdej dzielnicy została udostępniona instrukcja wraz z opisem i wizualizacją. Możecie więc zakładać dowolne tematy, czy to podróże samochodem, zakupy w supermarkecie, czy całonocne imprezowanie w kilku klubach. Nie ukrywamy, że zainspirowałyśmy się anglojęzycznymi PBF-ami.
W związku ze zmianą formy lalaland-pbf, zniknęły również lokacje specjalne. Nie ma się jednak co martwic, mamy pomysł na naszego The Mask, a szczegóły poznacie wkrótce!
Oprócz tego Beverly Hills ma nowy podział, a apartamenty zamieniliśmy na posiadłości. Nowy opis dzielnicy mieszkalnej przeczytacie tutaj. Połączyłyśmy również rezerwacje miejsc pracy wraz z rezerwacjami wizerunków.
To jednak nie koniec nowości, które wprowadzimy na forum, jednak szczegóły poznacie już wkrótce! Na ten moment, chciałyśmy tylko przypomnieć o nominacjach do LA Awards

Adres forum: https://lalaland-pbf.pl

LorneBayNowa opcja mieszkaniowa
Chcielibyśmy ogłosić, że oddajemy do waszej dyspozycji kolejną opcję mieszkaniową! Niedawno wasze postacie zyskały możliwość zamieszkania na łodziach cumujących w porcie Sapphire River, natomiast z dniem dzisiejszym dzielnica Carnelian Land zostaje rozszerzona o nowe subforum, dzięki któremu mieszkańcy Lorne Bay będą mogli osiedlać się w przyczepach campingowych!
Ponadto administracja udostępniła możliwość zmiany wizualizacji lokacji mieszkalnej na wybraną przez gracza.
Adres forum: http://lornebay.pl

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz