PokemonCrystalDożynek czas
Trzeba było przyznać, że takiej pogody faktycznie nikt nie przewidywał. Szczególnie zmartwieni wydawali się lokali farmerzy i sadownicy- śnieg i mróz zdecydowanie nie sprzyjały dojrzewającym roślinom, więc większość już liczyła straty. Ale... Tak było w lipcu. Potem przyszedł sierpień ze słoneczkiem, tak jak należy, a wraz z wrześniem pojawiły się deszcze, jednak to co rosło na polach... No właśnie! O dziwo rosło, zamiast szczeznąć pod zaspami. Rzecz jasna nikt nie płakał z tego powodu, wręcz przeciwnie, każdy był zachwycony takim nieoczekiwanym obrotem spraw. Ale jak wytłumaczyć ten niespodziewany "cud"? Pośród lokalnej społeczności pojawiły się plotki o tajemniczym pokemonie, który kręcił się w pobliżu upraw. To właśnie jemu przypisywało się ocalenie tegorocznych plonów.
Na Pokemon Crystal aby wziąć udział w wyprawie, należy napisać krótko co kojarzy z dożynkami i dlaczego.
Adres forum: https://pokemoncrystal.pl/

DieAcNocteFiglarny początek wiosny
Pierwszego kwietnia na ulicy Deadberry, pojawił się nietypowy jegomość. Rozłożył on na Głównej Ulicy niewielki stragan. Czuć było od niego gorzałą, złota jedynka niemal oślepiała przy jego uśmiechu, a do tego wypowiadał się angielskim z mocnym teksańskim akcentem. Jego stanowisko posiadało zróżnicowane słodycze. Od cukierków we wszystkich kolorach tęczy, po pianki o smaku gumy balonowej i coca-coli, kończąc na różowych lizakach w kształcie pentagramu. Jednak to nie było wszystko w jego asortymencie. Każdemu magicznemu, który wyraził przynajmniej nutkę zainteresowania jego osobą, ukazywał ukrytą wcześniej szufladę z nietypowymi łakociami.
Ponadto w sklepie pojawiła się nowość — magiczne używki, zostało dodane nowe osiągnięcie Biały węgorz oraz drobną aktualizację przeszła mechanika łamania i wykrywania rytuałów. 
Adres forum: https://dieacnocte.forumpolish.com/

SapphireCreekZapowiedzi
Dzisiejsze ogłoszenie wyjątkowo nie przyniesie od razu wielu nowości, a będzie zapowiedzią zmian, jakie czekają nas w nadchodzących tygodniach. 1 października na forum pojawi się nowy rozdział fabularny oraz podsumowanie obecnego, przedstawiona zostanie nowa rodzina fabularna oraz związane z nią możliwości, zrewitalizujemy pulę tajemnic, udostępnimy scenariusze (zadania losowe) związane z nową fabułą i przede wszystkim nie damy wam się nudzić. W przyszłym miesiącu minie nam już pół roku wspólnej gry i z tej okazji zdecydowałyśmy się wprowadzić zmiany, które - miejmy nadzieję - przypadną wam do gustu.
Administracja informuje, że przygotowania halloweenowych atrakcji trwają w najlepsze.
Adres forum: https://sapphirecreek.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz