Vision News 01.10.2023

CzarodziejeKoniec smoczej fabuły
Tym samym oficjalnie zakończyliśmy roczną, smoczą fabułę, wszystkie konsekwencje, które dotykały postaci w związku z nią zostają zakończone, nie musicie więc dłużej rzucać na spotkanie smoków na terenach niezamieszkanych. W związku z niedawnym nieporozumieniem, nie będziemy również wyciągać konsekwencji, jeśli ktoś o tym zapomniał.
W ogłoszeniu znajdują się linki do podsumowania Ostatecznego Starcia, nowego wydania Proroka Codziennego i zapisów na charytatywny mecz towarzyski. Ponadto administracja forum prosi o ograniczenie tworzenia postaci spoza Wielkiej Brytanii i będzie od tej pory skrupulatnie sprawdzać powody przybycia każdej postaci z innego kraju.
Adres forum: https://www.czarodzieje.org

MagicLullabyTrzynasty rozdział rozpoczęty!
Witamy wszystkich w tym jesiennym okresie! Z radością informujemy, że długo oczekiwany rozdział XIII nareszcie się pojawił. Błędy będą poprawiane na bieżąco - jeśli coś rzuci się Wam w oczy, napiszcie w odpowiednim temacie. Data uległa modyfikacji, z uwagi na wyniki ankiety przeprowadzonej na discordzie i opóźnień powiązanych z wypuszczeniem nowego rozdziału. Oznacza to tyle, że działa to również na korzyść osób uczących się umiejętności fabularnych. Gdyby były jakieś rozterki i niepewności, piszcie do kogoś z administracji.
Dodano także nowe wydarzenia, powstał temat z rzutami kostką przeznaczony do użytku w czasie trwania trzynastego rozdziału, temat z rzutami na nielegalne przedmioty został zaktualizowany tak, jak i temat z magicznymi zawodami. Wprowadzono również poprawki dla kilku umiejętności.
Adres forum: http://magiclullaby.pisz.pl

NoweForumOttawa
Kanada to kraj dwujęzyczny i wielokulturowy, w którym na poziomie federalnym obowiązują dwa języki oficjalne: angielski oraz francuski. Stolicą kraju jest Ottawa.
Ottawa to nie tylko stolica Kanady, ale również czwarte pod względem wielkości miasto w kraju. Znajduje się ona we wschodniej prowincji Ontario, która jest najludniejszą i najprężniej rozwijającą się częścią Kanady.

17 września otwarte zostało nowe forum typu Second Life z fabułą osadzoną w stolicy Kanady.
Adres forum: https://www.ottawa-pbf.pl

SeeTheHallyuPierwsze urodziny See the Hallyu
Przede wszystkim chcielibyśmy zacząć od tego, że mamy ogromną przyjemność poinformować was, że nasze forum obchodzi w tym miesiącu swoje pierwsze urodziny! To niezwykłe wydarzenie nie byłoby możliwe bez waszego zaangażowania i wkładu w rozwój naszej społeczności. Dziękujemy za waszą aktywność i inspirujące treści, które przyczyniły się do trwania naszego forum, a także cieszymy się, że jako administracja przez cały rok staraliśmy się stawać na wysokości zadania i mamy za sobą już parę(naście) eventów, zmian oraz innych prac dla naszego fikcyjnego Seulu. W ramach obchodów pierwszych urodzin, przygotowaliśmy dla was dwie atrakcje, do których dostęp uzyskacie tutaj od 18 października, czyli w dzień otwarcia forum. Z przyjemnością zawiadamiamy przy tym o zmianie statusu Kim Taehyung, która formalnie ukończyła swój okres próbny i zyskała miano oficjalnego administratora, choć w praktyce już dawno była traktowana, jako pełnoprawny członek ekipy.
Administracja forum umieściła również wyjątkowo obszerne ogłoszenie z tej okazji.
Adres forum: https://seethehallyu.jcink.net

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz