Czarodzieje

I oto nastał rok szkolny 2012-2013!
Tym razem uczniowie Hogwartu mieli możliwość wypoczywać w gorącym Egipcie. Co więcej, organizowany był tam finał mistrzostw Quidditcha. Ostatni mecz Portugalia - Irlandia. Zieloni wygrali znaczą przewagą punktową! Radosne świętowanie zostało jednak przerwane przez niespodziewane ataki wilkołaków. Pierw jeden z nich na oczach wszystkich zagryzł reprezentanta Portugalii, a później reszta ich zaatakowała uczniów na trybunach. Nie sposób było powstrzymać te dzikie stworzenia. Zniknęły dopiero po wybraniu sobie celów, które porwały ze sobą. To nie pierwszy atak tego typu. Od jakiegoś już czasu słyszy się o dzikich wilkołakach, które są w swojej postaci bez względu na fazę księżyca.
Ci którzy zdają sobie sprawę z tego co się dzieje, podzielili się na dwie frakcje, Lunarnych i Argenów. Ci pierwsi potajemnie wspierają żądnego krwi nauczyciela Sherazi, drudzy, popierający profesor Abriednę chcą z nimi walczyć. Oczywiście usiłują także wzajemne uniemożliwić sobie działanie. Hogwart wydaje się przeżywać rozłam. Które ugrupowanie wygra? Czy będziemy świadkami masowych przemian ludzi w wilkołaków i zdobywania za ich pomocą świata magii, czy też uda się ich unieszkodliwić i srogo ukarać? Czy wyjdzie na jaw kto jest odpowiedzialny za ugrupowanie wilkołaków, czy tez Sherazi utrzyma to jeszcze długo w tajemnicy? Pozostaje nam czekać i zobaczyć, które z ugrupowań wyjdzie na prowadzenie, które z nich przejmie Hogwart.
Nowy rok szkolny zapowiada się niepewnie. Śmiało można rzec, iż nad zamkiem ponownie wiszą czarne chmury. Nasuwa się jedno pytanie, kto tym razem zwycięży? 

http://www.czarodzieje.org/

Czarodzieje na forum Vision Lighthouse

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz