Orchard Stable

Wciel się w rolę jeźdźca, konia lub dowolnego zwierzęcia, zawieraj nowe znajomości, zbieraj doświadczenie, wygrywaj zawody, by w końcu posiąść na własność kopytnego przyjaciela!

Orchard Stable to kontynuacja jednego z najbardziej rozbudowanych końskich for w Internecie - Agromer Stable! Działamy już kilka lat (wcześniej także pod innymi nazwami), na stronę wchodzi codziennie bardzo dużo użytkowników, więc jest z kim pograć i porozmawiać!

Oferujemy przede wszystkim miłą atmosferę, od której bardzo łatwo można się uzależnić, a także niecodzienną grafikę umilającą grę na naszym forum! Z racji swojego wieku, Orchard nie został 'wcielony' w formę popularnych dzisiaj 'second life'ów'. Nadal bawimy się w duże avatary, Karty Postaci na bazie BBcode, pisane czasem 'na szybko'. Długość postów waha się od krótkich, do bardzo długich i nikt od nikogo nie wymaga pisania powieści!

Mile widziani nie tylko zaawansowani jeźdźcy w świecie realnym, na naszym forum odnajdą się nawet totalni amatorzy! A kto wie, być może właśnie to forum zaszczepi w Tobie miłość do koni w rzeczywistości?

orchard.webd.pro

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz