Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 46

 

   Nie będzie to długi tekst, gdyż nie widzę możliwości napisania go w takiej formie, nie powodując u Was równocześnie dzikich napadów ziewania. Ja robię się senny na samą myśl, więc postaram się, by ten szczególny zlepek nieprzypadkowych zdań był raczej treściwy. Napisać kilka słów w końcu wypada, gdyż taka okazja trafia się tylko raz.
  

   Słowa, które czytacie są setnym artykułem opublikowanym na Vision Lighthouse. Wynik ten udało nam się osiągnąć już w ciągu pół roku istnienia portalu, co osobiście uważam za spory sukces. Naturalnie mówimy tu jedynie o tekstach tworzonych przez nas, nie uwzględniając reklam PBFów w Bazie Danych itp, gdyż to liczbę tekstów zwiększyłoby prawie dwukrotnie. Zaznaczyć trzeba, że okupione zostało to sporym wysiłkiem, milionami uderzeń palców w klawiaturę, hektolitrami wylanego potu i kr... no dobra, trochę zacząłem się zapędzać. Ujmując inaczej, mamy nadzieję, że jakość tekstów szła w parze z ich ilością. Naturalnie, można powiedzieć, że lepiej byłoby, gdyby teksty pojawiały się codziennie, więcej było recenzji itd. Trzeba wziąć jednak pod uwagę czas potrzebny na napisanie jednego artykułu i fakt, że Vision Lighthouse jest tworem w 100% fanowskim. Robimy to jedynie z zamiłowania, musząc równocześnie wygospodarować trochę czasu na życie nie związane z klawiaturą i monitorem. Jestem jednak pewien, że jeszcze nie raz i nie dwa, uda nam się Was zaskoczyć. Jakie artykuły przedstawiliśmy jednak dotychczas? Pomęczmy się przez chwilę z cyferkami. Osiem scenariuszy, osiem recenzji i tyleż opowiadań. Dziesięciokrotnie rozmawialiśmy z różnymi osobami na różne tematy, a czternastokrotnie w poradnikach staraliśmy się przybliżać różne zagadnienia związane z tworzeniem własnego forum, jego prowadzeniem, czy gry na nim. Od siedemnastu tygodni ukazuje się Vision News, w którym staramy się umieszczać newsy ze światka PBFowego. Dwukrotnie zapowiadaliśmy powstające fora, a niedawno ukazał się pierwszy tekst z cyklu "Pięć po dwunastej", w którym będziemy starali się przybliżać nowopowstałe PBFy. Listę dopełniają 32 teksty, które trudno było sklasyfikować i dlatego trafiły do kategorii "inne". Najchętniej dotychczas czytanym tekstem jest "Sztuka kochania", czyli wywiad z Pomarańczą - administratorką forum Hentailand. Obok niego, na podium najbardziej poczytnych znajdują się recenzja Supernatural.forumpolish.pl , oraz przewodnik po broni białej, autorstwa Dystera. Zainteresowały Was również recenzje Leviathana i Spectrofobii, oraz wywiad z redaktorem naczelnym SW-Extreme - Jedi Nadiru Radeną. Co ciekawe, wśród najbardziej poczytnych tekstów znalazło się również wydanie Vision News z dnia końca świata, czyli 21.XII, choć tu podziękowania za wyjątkową frekwencję muszą popłynąć w konkretnym kierunku.

   Dziękujemy, że odwiedzacie portal, czytacie teksty, komentujecie i wskazujecie błędy. Jest to dla nas motorem napędowym do dalszego działania i chęci, by Vision Lighthouse stawało się jeszcze lepsze. Dzięki Wam za 100 przeczytanych tekstów i życzę Wam, sobie, oraz reszcie redakcji, byśmy kiedyś mieli jeszcze sporo okazji do świętowania zmieniającej się pierwszej z trzech cyfr licznika artykułów, a może i dodania to niego czwartej cyfry.

   Ogromnie dziękuję wszystkim, dzięki których pracy te sto artykułów się pojawiło.

Kelan

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (10)

Dodaj komentarz