Nowy miesiąc na Cytadeli
Marzec na Cytadeli rozpoczął się bardzo dobrze. Powstała lista wizerunków postaci kanonicznych, dostępna tutaj, a baza avatarów została powiększona i odświeżona. W temacie "przydatne informacje", dostępnym pod tym adresem, powstała kategoria "tło fabularne". Dokonano również aktualizacji spisu osób nieaktywnych, którzy od świąt nie logowali się na forum - listę tychże osób można sprawdzić pod tym adresem.
http://cytadela.eu/

 

Fuck rules, mamy remont
Dzisiaj na forum będzie miał miejsce remont, dlatego uprzedzamy, że od godziny 22-23, forum może być nieczynne pewnie całą noc.
Pierwszego marca forum Fuck Rules przeszło generalny remont. Jak można przeczytać z przytoczonego wyżej fragmentu, użytkownicy od wieczora do rana mogli mieć utrudniony dostęp do PBF-a. Teraz jest już po wszystkim i efekty są wyraźnie widoczne. Oprócz nowej, mrocznej szaty graficznej usunięto i dodano na nowo pola w profilach, specjalnie przygotowane pod nowy wygląd.
Ponadto Fuck Rules w marcu obchodzi swoją trzecią rocznicę - PBF istnieje już trzy miesiące i wszystko wskazuje na to, że będzie istniał co najmniej kolejne trzy.
http://www.fuck-rules.wxv.pl/index.htm

 

Nekrolog z piekła rodem
...lista ludzi, aniołów, opętanych, demonów, wygnanych oraz wszelkich innych istot, które straciły życie w zrujnowanym świecie w ciągu ostatnich dwóch lat.
Na Hellgates pojawił się temat upamiętniający zmarłe postacie. W ciągu dwóch lat wirtualne życie straciło około trzydzieści osób, co daje średnią mniej więcej jednego zgonu na miesiąc. Pełna lista zmarłych dostępna jest na forum w temacie dostępnym tylko dla zarejestrowanych osób, tutaj. Zaktualizowano również temat z chorobami, nadając mu nieco bardziej zaawansowany i dopracowany kształt - ten adres zawiera pełen spis chorób oraz zasad, jakie nimi rządzą.
http://hellgates.cba.pl/index.php

 

Wojskowe obchody '13
Nie wszystkim udało się wrócić do domu, niektórzy bogatsi są o nowe doświadczenia, umiejętności – inni z misji przywieźli tylko bagaż ciężkich przeżyć.
Pod koniec lutego otwarta została druga wersja forum Jarhead, PBF-a dotyczącego żołnierzy i pracowników pobliskiej bazy piechoty morskiej. Zamiast czekać na zbawienie i przybycie posiłków, administracja wychodzi użytkownikom na przeciw i organizuje już pierwszy event.
Na oficjalnej gali, połączonej z odprawą przyznane zostaną specjalne odznaczenia. Wśród żołnierzy stacjonujących na miejscu mówi się także o jakimś gorącym awansie.Informacje pod tym adresem.
http://www.jarhead.aaf.pl

"Kontrowersyjne zwierzęta dla dorosłych"
Dzikie psy grasują na wsi. Dragon Lord Ooza wciąż przyjmuj do swego haremu. Ostatnio uciekło kilka osób z więzienia.
Forum o antropomorficznych zwierzętach, dostępne tylko i wyłącznie dla osób dorosłych i wzbudzające kontrowersje (słowa administracji Animalis PBF) już może się pochwalić wspomnianymi wcześniej wydarzeniami. Wszystko brzmi fajnie, ale czy tworzenie tego typu elity złożonej z samych dorosłych osób na zwykłym PBF-ie ma rację bytu? Czy w ogóle ktokolwiek pilnuje wieku użytkowników, jeśli tematyka jest "kontrowersyjna"?
http://www.animalis.wxv.pl/

 

Warszawskie wybory
PBF o życiu w stolicy Polski organizuje ponownie wybory postaci miesiąca. Nominować można każdą postać, jaka jest na forum. Wystarczy wysłać PW do Zuzi Arciszewskiej, a w tytule wiadomości wpisać "wybory". Dokładniejszy opis zasad znajduje się tu.
http://www.warszawa.wxv.pl/

 

 

Mistrzostwa świata w Quidditchu
Reprezentacja Szkocji zmierzy się z reprezentacją Związku Radzieckiego, możecie się więc spodziewać niemałych emocji!
Forum Wizarding War zaprasza na mistrzostwa świata w popularnej grze sportowej czarodziejskiego świata - Qudditchu. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się pod tym adresem. Wydarzenie rozpoczyna się z dniem 08.03.2013.
http://www.wizardingwar.aaf.pl/

 

Furore poszukuje bohaterów
...pilnie potrzebujemy bohaterów, a dokładnie mówiąc - Mistrzów Gry.
Na chwilę obecną, tj. 6 marca, zgłosiły się dwie osoby, więc jeszcze dwójka chętnych może spróbować swoich sił w byciu Mistrzem Gry i zapewniać graczom niezapomnianą rozrywkę. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
http://furore.forumpolish.com/

 

Marcowe nowości
Postapokaliptyczne forum KARA4 wkroczyło w marzec z przytupem. Administracja forum ma dla swoich użytkowników garść nowości. Pojawił się tak zwany "podręcznik nowego gracza", ułatwiający nowym użytkownikom zapoznanie się z forum. Ponadto do użytku została oddana nowa rasa, o której można przeczytać tutaj i system rang podstawowych dostępny pod tym adresem, więcej informacji można przeczytać tutaj oraz tutaj.
http://kara4.forumpl.net/

 

Greenville przypomina
Administracja wystosowała do swoich użytkowników krótkie przypomnienie o uzupełnianie pól profilu oraz o nie zaniedbywaniu multikont. Pełna treść ogłoszenia dostępna jest tu.
http://www.greenville.aaf.pl/

 

 

Informacje z niewidzialnego świata
Od 9-10 marca rusza system przyznawania bohaterom nagród w postaci tytułów oraz innych śmiesznych drobiazgów za konkretne, niecodzienne dokonania podczas rozgrywki. Każdy bonus będzie mieć swoje następstwa, przyjemne bądź niekoniecznie, w trakcie dalszej gry, jak choćby towarzysząca bohaterowi na każdym kroku w pełni zasłużona (zła?) sława czy nawet dodatkowy wątek historii do rozwinięcia.
Został muzyczny motyw przewodni postaci, jako fakultatywne pole profilu (...) Wciąż poszukujemy grupki młodziutkich (dzieciaki/nastolatkowie) postaci do poprowadzenia sesji z samozwańczą, podwórkową drużyną łowców duchów.

Forum o "Niewidzialnych" raczy nas dawką informacji związaną z poszukiwaniami postaci oraz drobnymi zmianami dotyczącymi gry i spraw mechanicznych.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod adres: http://www.invisibles.aaf.pl/

 

Borysowy pchli targ
Choć władcą zostać już się nie da, można wcielić się za to w inne profesje takie jak rycerz, szpieg, wasal, dyplomata. Wielu graczy szuka poddanych, zapewni pracę, azyl, schronienie. Borysada ver. 6, PBF strategiczny, otwiera możliwość wyboru profesji podczas gry. Więcej możemy przeczytać o tym tutaj.
Adres forum: http://www.borysada2.cba.pl/index.php

 

Życie Naruto
Część technik dodanych przez ostatnie tygodnie została poprawiona. Odbyło się to po konsultacji z użytkownikami, którzy przesyłali administracji różne niedopatrzenia, czy możliwości jakiś niedomówień. Zmieniony został klan Kishi, zakończono odnawianie klanów z Wioski Ukrytej w Chmurach - klan Kami jest ostatnim na liście. Poszukiwani są zarówno gracze, jak i prowadzący - za pomoc w rozwoju forum przysługują profity.
http://narutolife.cba.pl/

 

Króliki bez wątpliwości
Kolejna, trzydziesta czwarta, zwykła rozgrywka rozpoczęła swój nabór na skazańców. Wilki prowadzą tylko dwoma punktami w ogólnej punktacji. Może po raz pierwszy od półtora roku uda się Króliczkom przejąć prowadzenie?
http://rabbit-doubt.web-rpg.com/t16-zapisy-do-rozgrywki
http://rabbit-doubt.web-rpg.com/


Arvenoth otwiera swoje wrota!
Witajcie tułacze w świecie Arvenoth, miejscu przepełnionym magią, smokami, oraz innymi fantastycznymi rzeczami. Zapewne jako podróżnicy szukacie prostego przewodnika po kontynencie i o sytuacji panującej na nim, więc postaramy się w prosty sposób wyjaśnić każdemu to miejsce.

Kolejny PBF fantasy otwiera przed nami swoje wrota i zapraszający nas do wyimaginowanego świata pełnego smoków, orków i magii.
Zapraszamy na: http://arvenoth.cba.pl/

 

Zapraszamy wkrótce?
Przerwa techniczna? Brak chętnych? Wypalenie? Każdy, kto wejdzie na forum Blood Lust, zastawia się pewnie czemu PBF został wyłączony. Do kiedy potrwa przerwa? Niestety, informacje nie zostały podane. Miejmy nadzieję, że PBF o wampirach osadzony w ciężkiej, mrocznej konwencji jak najszybciej powróci do życia.
http://blust.cba.pl/

 

Legend of Calthin szuka pomocy
Cóż, czasami zdarza się, że dobre forum podupada. Tak też dzieje się w tej chwili, projekt którego wykonanie wymagało ode mnie wiele serca chyli się ku upadkowi. Otóż stworzyłem forum, lecz sam jeden nie dałem rady go rozwijać. Człowiek ma swoje ograniczenia, a samotne prowadzenie forum nie jest rzeczą prostą jeśli ma się na głowie życie prywatne. Wiem, że nie jest to przeciętny projekt którego przeznaczeniem od chwili powstania był szybki koniec. Dlatego też ogłaszam nabór do ekipy. Poszukuję ludzi którzy zechcą wraz ze mną przeżyć naprawdę ciekawą przygodę.
Twórca LoC, szuka pomocy w rozbudowie swojego forum. Wszystkich chętnych odsyłamy do tutaj w celu zapoznania się z prośbą.
Adres forum: http://legendsofcalthin.cba.pl/index.php


Sędzia sprawiedliwości
Kolejna zabawa na forum Rabbit Doubt. Tym razem gracze głosują na nieszczęśnika, który popełnił najgorszy grzech. Brzmi nieco abstrakcyjnie?
W opuszczonym budynku zostały zamknięte osoby reprezentujące każdy z siedmiu grzechów głównych: pycha (lew), chciwość (lis), nieczystość (kot), zazdrość (królik), nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu (świnia), gniew (koń) oraz lenistwo (niedźwiedź). Każdy grzech przedstawia maska zwierzęcia. W głównej sali, która przypomina salę sądową, widać ławy z panelami. Na każdym z nich można zobaczyć zdjęcia wszystkich "grzeszników" oraz przyciski pod nimi. Co kilka godzin wybrańcy muszą zdecydować, który z nich popełnił najgorszy grzech i go poświęcić. Tylko trójka może przetrwać i wydostać się z tego piekła.
Zwierzaki uosabiają siedem grzechów głównych. Który z nich zostanie stracony, a który przetrwa?
Zapraszamy na: http://rabbit-doubt.web-rpg.com/

Minievent w Kance
Pomimo tego, że nie było to jedno z tych wydarzeń, które serwował Wam Basai i nie miało znaczącego wpływu na fabułę gry, mam nadzieję, że sprostało Waszym oczekiwaniom.
Z dniem 9 marca na Ninja Clan Wars zakończony został minievent. Podsumowanie można przeczytać tutaj.
http://www.ninjaclanwars.pun.pl/

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz