Rok działalności VL za nami. O ile o samym portalu przeczytacie w innych tematach, ten chciałem poświęcić małemu konkursowi. Nie będzie wymagał on od Was szczególnie wielkich nakładów czasowych, a nagroda jest całkiem przyjemna. Jak wiecie, od zawsze staraliśmy się, by Vision Lighthouse było miejscem w którego tworzenie możecie mieć swój zauważalny wkład. Stąd też pomysł na konkurs.

 

Waszym zadaniem będzie przedstawienie nam pomysłu na artykuł, serię artykułów, dział czy jakikolwiek inny składnik portalu, który chcielibyście zobaczyć na VL.

 

   Pole do popisu jest naprawdę szerokie, więc mam nadzieję, że zabawa spotka się z Waszym zainteresowaniem.
Zgłoszenia wysyłać można jak zwykle za pomocą szablonu kontaktowego bądź za pomocą PW do Kelana, a oczekiwać będziemy na nie do 01.09.2013. Zwycięzca zostanie wytypowany na podstawie głosowania redakcyjnego, a wyniki zostaną przedstawione w tym temacie oraz wydaniu Vision News publikowanym w weekend 7-8 września. W konkursie może wziąć udział każda osoba zamieszkująca na terytorium RP, z wyłączeniem członków redakcji. Nie jest wymagane posiadanie konta na portalu Vision Lighthouse.

   Zwycięzca nagrodzony zostanie egzemplarzami książek "Zapomniane Krainy: Opis Świata" , oraz "Potwory Faerunu". Ponadto zwycięski pomysł postaramy się w miarę naszych możliwości zaimplementować na Vision Lighthouse.

   Jeśli więc czegoś Wam na VL zawsze brakowało bądź w Waszej głowie siedział ciekawy pomysł, a nie mieliście motywacji, by sięgnąć do klawiatury i o tym napisać, może teraz nadszedł odpowiedni moment?

Kelan

UPDATE 08.09.2013

Konkurs "Twoja wizja" dobiegł końca. Otrzymaliśmy od Was aż dwanaście ciekawych pomysłów na serie artykułów, pojedyncze teksty czy nawet działy na forum. Co ważne, każdy z nich był naprawdę ciekawy i możliwy do zrealizowania, spełniał więc w stu procentach nasze oczekiwania. Wszystkim osobom, które zechciały wziąć udział w zabawie ogromnie dziękujemy.
Zwycięzca wyłoniony został drogą wewnątrzredakcyjnego głosowania. Pomysły zostały zebrane w jednym poście i ponumerowane, bez załączenia ich autorów, redaktorzy poproszeni zaś zostali o zagłosowanie na trzy ich zdaniem najciekawsze zgłoszenia. Najciekawszemu w ich opinii przyznawali 3 punkty, zaś zajmującemu ostatnie miejsce na ich prywatnym podium - 1 punkt. Swoje głosy oddało sześć osób.

Zwycięskim pomysłem wybrane zostało zgłoszenie Punkracego:
Seria artykułów o niewykorzystanych pomysłach. Dlaczego nie ma forum ze świata Wiedźmina, Planescape'a czy WoDa? W artach opisywanie byłyby bardzo dobre bazy, które da się zmienić w PBFa. Może przypominałyby użytkownikom , że takie coś było, może pokazałoby, że to wcale nie jest zapomniane i może się udać. Może nawet dyskusje na forum dołączone do artykułów pokazałyby, że są chętni do ruszenia tego - albo wprost na odwrót, wybiłyby pomysł tym, którzy mieli na niego nadzieję.

Otrzymał on aż 15 punktów, a cztery z sześciu osób przyznały mu 3 punkty. Drugie miejsce z 9 punktami zajął pomysł Acinoyxa.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Nie spodziewaliśmy się aż tak sporej ilości naprawdę niezłych pomysłów, przez co członkowie redakcji mieli bardzo trudne zadanie. Mam nadzieję, że stopniowo uda nam się wprowadzić w życie większość Waszych propozycji, bez względu na to, które miejsce w konkursie zajęły.

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz