spectrofobia big

„Zastanawiałeś się kiedyś czy faktycznie istnieje coś po drugiej stronie Lustra? Czy za jego taflą znajduje się równoległy świat, gdzie Kapelusznik częstuje herbatką, Baśniopisarz hipnotyzuje przepiękną opowieścią, uszate Dachowce tańczą beztrosko i zachęcają do zabawy, rogaty Arystokrata uśmiecha się mijając innych na ulicy a po niebie krążą skrzydlaci mieszkańcy? Cóż, nic nie stoi na przeszkodzie byś przekonał się na własne oczy co skrywa za sobą lustrzana bariera… Lecz może lepiej użyję słowa Portal, bo właśnie tym są Lustra i wszelkie jego Odłamki. No dalej, będzie fajnie!

Och, już przekroczyłeś Lustro? Wybacz, zapomniałem wspomnieć, że aby dostać się do spokojnej Krainy Luster, musisz przebyć Szkarłatną Otchłań. Brzmi ciekawie? Może i tak, ale to właśnie tutaj ścierają się dwa światy: Kraina Luster i Świat Ludzi. Ktoś mógłby pomyśleć, że jest tu spokojnie bo ziemie te są wyludnione, pustynne a jedynym towarzyszem podróży jest wiatr… Nic bardziej mylnego. Pośród latających skał, unoszących się nad naszymi głowami ukrywają się byty o których wolisz nie wiedzieć. Strzeż się też istot noszących Krzyże – to MORIA, największa plaga jaką mogli zesłać Ludzie. Pytasz co się stało? Opowiem Ci po drodze, bo nasza podróż będzie długa. Może wtedy lepiej pojmiesz dlaczego dotarcie do bezpiecznej Krainy Luster jest takie ważne.

Przecież nikt nie powiedział, że po drugiej stronie Lustra będzie sielankowo. Co, ja to powiedziałem? Cóż, może dlatego nazywają mnie Subtelnym Kłamcą.”

Z radością pragniemy obwieścić, że Spectrofobia działa już na nowej domenie! Przenosiny dobiegły końca i chociaż cały czas pracujemy nad nowym wyglądem, opisami i udoskonalaniem mechaniki rozgrywki, serdecznie zapraszamy graczy do wspólnej zabawy!

Nie zabraknie dobrze znanych i lubianych ras, które wyróżniają Spectrofobię na tle innych PBFów, rywalizujących ze sobą organizacji o charakterze zarówno militarnym jak i naukowym, cudownego bajkowo-mrocznego klimatu i fantastycznych przygód, które urozmaicą każdą fabułę! Jeśli więc chcesz dołączyć do Spectrofobii, wskakuj w Portal! Każdego nowego użytkownika witamy z szeroko otwartymi ramionami i uśmiechem.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego Fanpage gdzie wrzucane są najważniejsze wydarzenia związane z forum. Wpadnij też na naszego Discorda do którego odnośnik znajdziesz bezpośrednio na forum – to tam odbywają się nasze codzienne rozmowy.

To jak będzie, odważysz się sprawdzić co kryje się po drugiej stronie Lustra? A może dołączysz do Stowarzyszenia Czarnej Róży by patrolować okolicę? Chyba, że wolisz zasilić szeregi MORII, która za wszelką cenę chce przejąć kontrolę nad nowym światem? Zdecyduj sam ale pamiętaj – nie wszystko jest takie, jak na pierwszy rzut oka się wydaje…

ZAPRASZAMY

spectrofobia.forumpolish.com

 

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz