Artefakty

 

   PBFy to zabawa polegająca na operowaniu słowem. Staje się ono swoistego rodzaju pomostem pomiędzy wyobraźnią i rzeczywistością. Opisuje wydarzenia, światy, stając się fundamentem rozgrywki na forum. Gdyby ktoś poprosił mnie, bym krótko powiedział mu czym są PBFy, odpowiedziałbym, że formą pisania opowiadania wspólnie z innymi graczami. Rozgrywka na forum stoi rozkrokiem gdzieś pomiędzy tradycyjnymi sesjami RPG, a samotnym pisaniem opowiadań.

   Od początku działalności Vision Lighthouse znajduje się na nim dział „Proza”. Dotychczas był on jednak mocno zaniedbywany w porównaniu do swoich braci i sióstr z menu głównego. Teksty innego typu miały pierwszeństwo w procesie twórczym, więc na opowiadania po prostu nie starczało czasu. Gdy samemu trudno coś zrobić, warto sięgnąć po pomoc z zewnątrz i tak właśnie uczyniliśmy.

   Artefakty to portal i forum literackie dla początkujących i bardziej doświadczonych artystów. Serwis od zawsze skupiał ludzi zainteresowanych literaturą i pisarstwem, zarówno tych, którzy aspirują do pisania zawodowo, jak i tych, którzy traktują je jako hobby. Zgodnie z umową, na Vision Lighthouse średnio co dwa tygodnie zaprezentujemy Wam wybrane przez administrację Artefaktów opowiadanie. Naturalnie wszystkie z nich oznaczymy stosownymi linkami do oryginalnego miejsca prezentacji i logiem Artefaktów. Mamy nadzieję, że wśród tekstów każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy na Artefakty:

http://www.artefakty.pl/

autorką i właścicielką grafiki i jest Julie Dillon. Zapraszamy na jej profil deviantartowy: http://juliedillon.deviantart.com/

 

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz