lrsmall

Chcesz tworzyć własnego bloga na na stronie przygotowanej przez autorów Vision Lighthouse? Potrzebujesz miejsca by wyrazić swoją opinię na tematy nie tylko ze świata gier PBF? Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy przy wspólnym projekcie blogów Lantern Room. Jeśli chcesz posiadać swój blog na nowej, niezależnej stronie przyślij przykładowy tekst na dowolny temat przez formularz kontaktowy na stronie http://visionlighthouse.pl/onas/contact-us z dopiskiem "Blog Lantern Room" .

Wymagamy jedynie kultury wypowiedzi oraz poprawnej pisowni, bez żadnych zobowiązań. Jeżeli Twój tekst przypadnie nam do gustu skontaktujemy się z Tobą drogą e-mailową. Jesteśmy otwarci na wszelkie zgłoszenia.


Lantern Room jest odpowiedzią na ostatnią ankietę, w której głosy można było oddawać na głównej stronie portalu. Projekt poświęcony ma być blogom użytkowników VL i nie tylko, gdyż do zastania autorem wymagana jest jedynie krótka próbka tekstu i rejestracja, która jest tożsama na VL, forum i samej blogosferze. Tematyka poruszana na blogach nie będzie opierać się jedynie na grach PBF i może odnosić się do wszelako rozumianej kultury, filmu, muzyki, gier komputerowych, czy własnych przemyśleń na inny temat.

Sama strona będzie oderwana od portalu i charakteryzowała się własną oprawę graficzną, systemem blogowym czy modułem komentarzy. Głównym łącznikiem będą konta działające w całości rodziny VL. Wpisy umieszczane przez blogerów mają charakteryzować się niezależnością i dużą swobodą w doborze tematyki. Cały system jest już sprawny i gotowy, a oficjalne otwarcie już niedługo!

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (2)

Dodaj komentarz