konkursvl 

Witajcie!

Wydawnictwo Alter Manes (twórcy serii Horror na Roztoczu) oraz Forum LastInn zapraszają do konkursu na scenariusz przygody RPG.

Lubisz horror? Nie są Ci obce tajniki kreowania fabuły? Na RPG zjadłeś zęby? To konkurs właśnie dla Ciebie.
Dołącz do uznanych pisarzy horrorów i twórców wspierających projekt swoim piórem, promujących literaturę grozy i tajemnicze Roztocze.

Wymogi formalne:
1. W konkursie mogą uczestniczyć zarejestrowani uczestnicy forum Lastinn.
2. Każdy uczestnik może przesłać 1 scenariusz przygody.
3. Przygoda musi rozgrywać się na Roztoczu lub być z Roztoczem nierozerwalnie powiązana. Klimat musi oscylować wokół szeroko pojętej grozy i horroru.
4. Przygoda nie może być przypisana do żadnego opublikowanego systemu RPG ani korzystać z rozwiązań i opisu świata takich systemów.
4. Przygoda może, choć nie musi, zawierać literackie zagajenie wydarzeń. Fabuła musi być zamkniętą całością, czyli np. zawierać rozwiązanie występujących zagadek.
5. Prace należy wysłać do 15.05.2015 na adres konkurs_horror@cm2.pl, w treści maila wpisując dane kontaktowe (imię, nazwisko, mail) oraz nick z forum LI.

Ponadto:
Kategoria dowolna
Jeśli macie inne powiązane z RPG pomysły, które mogłyby wzbogacić Horror na Roztoczu (np. nagranie przebiegu sesji, bestiariusz fantastycznych stworzeń żyjących na Roztoczu itd.) - czekamy również na nie. Można je wysyłać na ten sam adres co scenariusze.

Jury:
Łukasz Kiełbasa – inicjator i prowadzący projekt Horror na Roztoczu
Arkadiusz “Armiel” Mielczarek – szef Działu Horror forum Lastinn, autor systemu RPG "Aphalon"
Dagmara “Asenat” Adwentowska – autorka opowiadania z II tomu antologii Horror na Roztoczu

Nagrody! Nagrody!
1. Zdobywcy 3 pierwszych miejsc w konkursie scenariuszowym oraz 2 pierwszych miejsc w kategorii dowolnej otrzymają książki Horror na Roztoczu i Horror na Roztoczu 2.
2. Wybrane przez prowadzącego projekt Łukasza Kiełbasę prace zostaną opublikowane na stronie Horroru na Roztoczu. W przyszłości mogą zostać zakwalifikowane do druku w kolejnych wydawnictwach projektu.
3. Jury zastrzega sobie prawo do nieprzyznania I miejsca oraz przyznania wyróżnień.


Kilka słów o projekcie literackim Horror na Roztoczu...
Horror na Roztoczu to antologia opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu (i w okolicy) w takich miejscach jak Tomaszów Lubelski, Jacnia, Zamość, Werbkowice, Hrubieszów, Biłgoraj i innych.
Ale nie tylko… To także eksperyment literacki łączący nietypowy pomysł z artystycznymi umiejętnościami twórców książki. Wszystkie historie inspirowane są snami inicjatora projektu Łukasza Kiełbasy. Snami, które skrzętnie zapisywał za każdym razem, gdy nawiedziły jego umysł. Na podstawie notatek uzyskanych w ten przedziwny sposób, powstały skrypty z koszmarów, które współtwórcy Horroru na Roztoczu przekuli w ciekawe historie i nurtujące ilustracje.

Garść przydatnych linków
Horror na Roztoczu!
https://www.facebook.com/horrornaroztoczu?ref=stream
Kilka opowiadań z I tomu Horroru na Roztoczu do wglądu: Horror na Roztoczu! | Poczytaj i posłuchaj
Miejsca z Horroru na Roztoczu: Horror na Roztoczu! | Miejsca „Horror na Roztoczu”

Konkursowi patronują:

 
P.S. Pojawiają się wątpliwości co do formy zapisu scenariusza przygody. Kilka przykładów można znaleźć na VisionLighthouse - Vision Lighthouse Portal gier PBF - Scenariusze , np. Oczy w ciemności autorstwa Mortariona.

Ilość znaków nie jest określona, ale bądźmy rozsądni. Scenariusz przygody to nie jest obszerna forma :).
 

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz