TerraNovaZapowiedz

Zostań za ogrodzeniem.

Fabuła forum rozgrywa się w XXIIw., a start planowany jest dokładnie w miejscu gdzie rozpoczyna się serial - wraz z przybyciem Pielgrzymki w której znajdowała się rodzina Shannonów. To jednak, jak potoczy się dalsza fabuła - będzie w gruncie rzeczy zależała od użytkowników. Postacie kanoniczne będą istnieć, lecz to właśnie userzy będą decydować czy to właśnie oni - czy nowe, autorskie postacie - będą mieć wpływ na istotne części fabuły.
Chcemy nastawić się na eventy i duży udział Mistrza Gry, z niewielkimi elementami forum typu second-life, która jest niezbędna aby scalać społeczność muszącą przetrwać w trudnych warunkach nieznanego im świata.
Survival? Chcesz spróbować swoich sił w walce z dinozaurem? Proszę bardzo, stado velocilaptorów tylko czeka, aby napaść Cię w ciemnej otchłani dżungli...ale damy Ci wskazówkę - samotnicy nie przetrwają, bądź częścią społeczności - albo skaż się na śmierć w paszczy mięsożercy, bo sam nie masz szans na przetrwanie poza granicami ogrodzenia.
Nigdy też nie wiesz, kiedy podzespoły odmówią posłuszeństwa i twój pojazd zatrzyma się obok gniazda Tyranozaura.
Chcesz być naukowcem? Wpadniesz na genialny pomysł oswajania dinozaurów? A może po prostu rolnikiem, który będzie trzymał się w cieniu planując bunt? Inzynierem który nagle odetnie zasilanie w ogrodzeniu skazując Terra Novę na niebezpieczeństwo? Opcji jest wiele, a my jesteśmy otwarci na wszystkie.

Rozpruwacz może biec 45km/h, a Ty?

Terra Nova PBF będzie skupiał się w głównej mierze na serialu o tej samej nazwie, co nie znaczy że będziemy usilnie trzymać się ram tego telewizyjnego show. Użytkownik nieznający realiów spokojnie zaznajomi się z obszernym kompendium pozwalającym na swobodną rozgrywkę zarówno wg standardów jak i wprowadzanie czegoś nowego, co w serialu nie miało miejsca.

Jesteśmy dla użytkowników - my tworzymy podstawę - wy - wszystko inne. Stawiamy na pomysły i rozwój postaci.


Pamiętaj - dinozaury gryzą.
Już wkrótce.
TERRA NOVA
01.03.2016

 

Terranczyk

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (4)

Dodaj komentarz