akcja promo smoki ws

Wolne Stada żyją w malowniczej krainie. Są to rozległe tereny, podzielone granicami wydzielającymi ziemie przynależące do każdego ze Stad. Z czasem każdy zaczyna się poruszać doskonale znanymi drogami. Ale mimo tak ogromnych ziem, smoki z danego stada zawsze żyją wspólnie, w jednym miejscu, zwanym przez nich obozem.
Tam też, lub w okolicy, lubią uczyć się i trenować umiejętności, które umożliwią im przetrwanie. Czasami jednak najmłodsi i bezbronni mogą się znaleźć w wielkim niebezpieczeństwie podczas samotnych wypraw, dlatego warto postępować na początku wedle zaleceń Opiekuna! Nigdy nie wiadomo na jakiego stwora można się natknąć nawet na Terenach Wspólnych, a to może się okazać groźne dla zdrowia i życia najmłodszych.

Smoki Wolnych Stad to forum, które na pewno warto docenić. Jeśli nie za smoczą tematykę to za czas istnienia, bo według danych, które znalazłam na tym PBFie jego początki sięgają 2006r! Mamy więc potężnego kolosa, który pewnie jest jednym z najstarszych działających tworów. Tematyka jak już wspomniałam i jak sama nazwa wskazuje skupia się na mistycznych gadach, życiu stadnym i przygodach tychże skrzydlatych stworzeń. Szukając odpowiedzi na to co podoba się graczom na tym forum najbardziej, popytałam samych użytkowników. Może między wierszami uda nam się wyczytać przepis na ten eliksir na długowieczności.

 

Za co lubisz Smoki Wolnych Stad?

Vizion: Lubię je za fajny, pomysłowy i rozbudowany system.

Zwiastun Światła: Przede wszystkim lubię to forum za klimat i ludzi, których tu poznałem. Powstało wiele pbfów na których grałem i była tam możliwość grania smokiem. Niewiele z nich do tej pory istnieje... a jednak pomimo strasznej mechaniki i często koszmarnego podejścia adminów, forum się trzyma. Wiele osób zaczęło mając około 15 lat i są wierni sws dopóki będą mieli na forum czas.
Czemu? Bo każdy się tutaj zna, a każdy lubi wracać do miejsc w których nas znają. Podobna sytuacja jest na forum vk, gdzie codziennie przewija się jeszcze więcej graczy niż tu...
Ale wróćmy do tematu...
Na tym forum jest wielu graczy z którymi na prawde można porozmawiać i stworzyć ciekawą fabule. Nie ma zbyt wielkich ograniczeń wobec smoków co na pewno też plusuje.
Co więcej . W sumie nic. To wszystko dzięki ludziom ;)

Spłoszona Łuska: Jest to oryginalne forum pbf, jedyne w swoim rodzaju. SWS(smoki wolnych stad) posiadają wiele zalet takich jak prosta mechanika, interesująca rozgrywka, duża ilość interesujących eventów i możliwość tworzenia nawet najdziwniejszych oraz przeciekawych postaci :'D Ja jednak w forum tym najbardziej lubię atmosferę, która tu panuje. Ludzi, którzy na tym forum grają. Nasze odpały na shoutboxie raz na jakiś czas, możliwość przepisania na skrzynce wielu, wielu godzin na przyjemnych rozmowach z innymi graczami. Każdy może się tu dogadać z każdym, a "więź" między nami umacniamy odbywającymi się kilka razy w roku zlotami. Tak więc choć samo forum w sobie może bardzo wciągnąć, to jednak ludzie siedzący za monitorami i wcielający się w ich smocze wersje są według mnie w nim najważniejsi, i to właśnie za nich najbardziej lubię to forum :'>

Mroczna Łuska: Lubię je bo bardzo lubię pisać i uwielbiam smoki. Są tu też ciekawi ludzie. Więc tutejszy klimat po prostu mi odpowiada ;)

Posłaniec Natury: Powiem tak- gram tutaj już od paru lat, z dość długimi przerwami (specyficzna praca marynarza) i mimo, że na shoutboxie często dochodzi do przepychanek słownych- głównie między młodszymi userami forum- to jednak cenię sobie tego PBF-a za klimat jaki oferuje, dość ciekawy system magii oparty na fizyce, konsekwentną administrację oraz za na prawdę ogromną swobodę w prowadzeniu postaci. Nie ma tutaj stricte mistrzów gry, którzy prowadzą postać za rączkę (acz są takie epizody, gdy wyrusza się na misję- wtedy rozgrywka przypomina typową sesję RPG) i można pójść gdzie się chce. Z racji na podziały na stada, istnieją różne ciekawe zagrania polityczne. Każde stado ma wydzielone subforum.
Smoki Wolnych stad nie przeprowadzają też żadnej selekcji jeśli chodzi o jakość postów. Są tacy co piszą słabo lub mega słabo, co czasem okrutnie męczy, ale Ci drudzy z reguły szybko odpadają, uznając grę za stratę czasu, a Ci pierwsi niejednokrotnie zyskują doświadczenie i rozwijają umiejętności pisarskie, pozostając na forum na dłużej.
Czy warto tu grać? Jeśli szukasz dobrego startu w przygodzie z pbf-ami, tak, jak najbardziej. Choć starsi wyjadacze mogą oczywiście narzekać (konieczność regularnego karmienia postaci, system walki oparty na rzutach kostką) ;)

Martwy Kolec: Kocham SWS przede wszystkim za wspaniałe smocze pisklęta i możliwość bycia tym kim w życiu nie ma się odwagi.

Koszmarny Kolec: SWS ma swoją oryginalną historię, świat lub jak kto woli uniwersum. Oparte jest na dobrym systemie, nie ma żadnych trolli, ani osób które by nas otwarcie wyśmiewały. Jest duża aktywność graczy, więc forum nie umiera :3 no i smoki. Bo jak tu grać kotem, albo psem jak można smokiem? ^^

Fatum Wieszcza: Za co lubię to forum? Za graczy. Oni je tworzą. Na sws nieczęsto spotyka się zawiłe i interesujące wątki fabularne i tyczą się one raczej tylko kilku postaci niż większej grupy, a forumowa mechanika potrafi być irytująca po kilku latach gry (za pierwszym razem aż tak nie bolała mnie konieczność rozwoju umiejętności, ale Fatum to już chyba moja dziesiąta postać, więc...), ale gracze są niezwykli. Zarówno spotykając ich na żywo w czasie zlotów, jak i tutaj, na czacie, widzę że są interesującymi osobami, a nie ludźmi typu "mam wszystko w tyle, życie nie ma sensu". Każdy ma inny charakter, ale w razie potrzeby mogą się dogadać. Fajnie jest mieć kontakt z takimi ludźmi, zabarwiają mi świat.

Lazurowa Łuska: Za to, że zawsze się do nich wraca. Forum ma w sobie coś takiego, że nawet gdy z przyczyn losowych ktoś odchodzi z forum, za jakiś czas wraca. Ze mną było tak samo. Może to zwykły sentyment, ale coś musiało ten sentyment zrodzić. Atmosferę na forum w dużej części tworzą użytkownicy i to oni sprawiają, że chce się miło spędzać tu wolny czas. Nie można również zapomnieć o Administracji i wszystkich, którzy wnoszą swój wkład w funkcjonowanie forum, starając się wprowadzać misje i eventy, aby nikt się nie nudził.

Jeździec Apokalipsy: SWS cenię za przyjemną atmosferę, masę ciekawych ludzi jak i trenowanie swojej pisarskiej natury. W dodatku od zawsze ciągnęło mnie do smoków.. a to forum oddawało wszystko to, czego szukałam. Bycie tutaj sprawia mi ogromną przyjemność, czasem pozwoli się odstresować bądź pouśmiechać.
Myślę, że nic więcej nie muszę dodawać.

http://dorlana.webd.pl/sws/index.php

 

Użytkownikom Smoków Wolnych Stad dziękuję za odpowiedzi!
Jass

Additional Info

  • Data publikacji: Środa, 25 Maj 2016

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz