Chicago akcja promo

Departament Policji Chicago od przyszłego roku chce zatrudnić jeszcze więcej funkcjonariuszy. Zwiększenie liczby policjantów na ulicach Chicago ma zapobiec gwałtownemu wzrostu liczby morderstw i przestępstw z użyciem broni palnej w Chicago. Chicago odnotowało w tym roku gwałtowny wzrost liczby strzelanin i zabójstw. Tylko w sierpniu doszło do 90 zabójstw — to pierwszy taki przypadek od dwóch dekad. W bieżącym roku w mieście popełniono już ponad 500 zabójstw, czyli więcej niż w całym 2015 roku. Wedle szacunków policji, w 2016 roku liczba zabójstw może dojść w Chicago do 600. W ośmiu miesiącach tego roku odnotowano również ponad 2500 przypadków strzelanin — to o 700 więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Wśród secenod life'ów bardzo modnym motywem przewodnim forum są miasta. W zasadzie od kiedy tylko pamiętam tworzono fora odzwierciedlające duże aglomeracje, przeważnie za granicami naszego kraju, a już szczególnym uwielbieniem otacza się miasta amerykańskie. Chicago to miasto w USA, położone nad jeziorem Michigan w stanie Illinois, które stanowi trzecie pod względem wielkości i zaludnienia miasto w Stanach Zjednoczonych po Nowym Jorku i Los Angeles. Nasze Chicago znalazło sporo swoich zwolenników, dlatego zapytałam ich co im się tu najbardziej podoba.

Za co lubisz Chicago?

London McKenny: Chicago jest forum, do którego z uśmiechem zawsze wracam. Głównie dlatego, że są tu ludzie, którzy chętnie zgadzają się na wątki a także na gry.

Marcus Goodwin: Za co lubię Chicago? Za to, że ma naprawdę dobrą ekipę adminów — nie dość, że cały czas właściwie "czuwają", to jeszcze BARDZO aktywnie udzielają się fabularnie pluuus każdą sprawę załatwiają właściwie od ręki. No i pilnują porządku na forum — regularne czystki postaci/tematów/list z wyglądami etc. Za co jeszcze? Za to, że każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Poszukiwania są aktywnie aktualizowane, więc możliwych wątków cała masa. Przyjmiemy każdego! No właśnie — udzielanie się na sb nie stanowi żadnego problemu. Nawet, jeśli ktoś z reguły jest odludkiem i tego po prostu nie robi. Nie ma olewania i wywyższania się. Zbędnych grupek i tym podobnych. Reasumując: to bardzo zadbane i przede wszystkim otwarte forum. Cieszymy się z każdego nowego usera i z każdej nowej postaci. Relacje nie świecą pustkami, a postów fabularnych przybywa codziennie naprawdę, naprawdę sporo. No i cóż, nawet jeśli są momenty, że frekwencja odrobinę siada, a aktywni są tylko ci najwierniejsi — nie poddajemy się. Nadrabiamy straty i cierpliwie czekamy na świeżą krew.

Lacey Sullivan: Na forum jestem od samego początku, raz aktywniej, a raz trochę mniej ze względu na pracę i zmianę otoczenia. A Chicago jest jedynym miejscem, w którym czuje się naprawdę dobrze, a na żadnym innym forum tak się nie czułam. A muszę wspomnieć, że nie jestem wymagającym użytkownikiem. Sama administracja w sobie jest bardzo pomocna, a jeśli chcemy jakiejś zmiany, większej lub mniejszej — zrobią to. Odnalazłam tu osoby, z którymi mój kontakt przeszedł na stopę realną, a także znalazłam starych znajomych. To dopiero trzecia zmiana wyglądu, ale każdy z nich potrafił skraść serce i tak też jest z obecnym.
Wszystkich niezdecydowanych do rejestracji gorąco zapraszam do rejestracji, a przyjmiemy was z otwartymi ramionami!

Lily Houghton-Payne: Za co lubię Chicago? Może odpowiem tak. Zarejestrowałam się na tym forum, bo byłam zafascynowana tym miastem i chciałam tam "osiedlić" swoją postać. Później poznałam ludzi, którzy również tutaj grają i to właśnie za to lubię Chicago. Mimo tego, że czasami jest trudniej albo łatwiej to oni dają moc, żeby dalej grać i być tutaj! Właśnie za to lubię Chicago!

Audrey Riverstone: Uwielbiam Chicago w szczególności za cudowną atmosferę, która tutaj panuje. Ludzie są dla siebie życzliwi, śmieją się, żartują na sb i nikt nie powinien czuć się wyrzutkiem, gdyż tak samo nowy jak i stary użytkownik zawsze zostaje powitany w życzliwy sposób i wciągnięty w dyskusję. Nie ma grupek, nie ma elity, ludzie chętnie wbijają do relacji — nie tylko "po znajomościach". O samej organizacji forum, wyglądzie to już wspominać nie będę, bo wiadomo, że wszystko jest super. Poza tym administracja to wspaniali, wyrozumiali ludzie, z którymi idzie się bardzo dobrze dogadać w razie jakichkolwiek problemów i traktują ludzi na równi. Niestety, miałam miesiąc przerwy od Chicago z powodów prywatnych, ale długo nie wytrzymałam i prędko znów wróciłam!

Carter M. Davis: Za co lubię Chicago? Hm… nie jestem tu dość długo, ale forum ma przyjazną atmosferę, adminki działają dość sprawnie, wraz z moderacją, rozwiązują problemy i prośby użytkowników. Zawsze można z kimś pogadać na SB, nikt nikogo nie wyklucza i nie zauważa się tu kłótni jak na innych forach, czy nie miłej atmosfery. No i wiadomo, akcja się toczy, jest z kim grać, chętne są osoby do relacji z nowymi użytkownikami, a to też ważne, bo można się szybko wtedy zaaklimatyzować. No i dziewczyny wciąż dają jakieś pomysły fabularne, akcje MG, więc nie jest nudno.

Charlie Wheeler: Za co lubię Chicago? Według mnie to nie jest pierwszy lepszy SL, a adminki przykładają sporo pracy, aby nam się podobało. Podoba mi się wygląd, uważam, że forumowe kalendarze są świetną sprawą — wypadki, których nikt nie jest w stanie przewidzieć, uwielbiam najbardziej. Lubię też, gdy do rozgrywek wpada Mistrz Gry, a to sąsiadką, która przychodzi pożyczyć cukier do ciasta, albo gdy dzwoni do danej postaci pracownica call center i próbuje wcisnąć garnki. Interesujące są również akcje fabularne. Pożary, strzelaniny, eventy. Albo informacje na dole strony głównej, ta rubryka "na żywo". Fajnie wiedzieć, co aktualnie dzieje się w mieście, co nie? No i dużym plusem są również Postacie Miesiąca, wybierane drogą demokracji, oczywiście.

http://www.chicago.wxv.pl

 

Użytkownikom Chicago dziękuję za odpowiedzi!
Jass

Additional Info

  • Data publikacji: Środa, 26 Październik 2016

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz