akcja promo pokemon crystal

Kto nie zna pokemonów? Nawet jeśli ktoś nie miał z tym bezpośrednio do czynienia to pewnie każdemu gdzieś przed oczami mignął żółty stworek przypominający mysz (bądź według niektórych źródeł wiewiórkę), będący chyba jednym z najbardziej charakterystycznych kieszonkowych potworków. Pokemony wciąż nieźle się trzymają pomimo upływu lat i sama czasem lubię w nie pogrywać gdzieś online. Wśród forów mangowych pokemony też zaistniały i to w kilku różnych odsłonach.

Ostatnio swoją działalność zakończyły dwa PBFy pokemoniaste, jakiś czas temu powstał kolejny twór z tej kategorii, czyli jeśli chodzi o tą tematykę nudno nie jest. Fora te są dość specyficzne, sposób rozgrywki trochę się różni od gry toczonej na innych PBFach, ale jeśli ktoś ma ochotę zostać trenerem pokemonów i łapać kolejne stworki to PBFy tego typu dają możliwość do takiej zabawy w formie tekstowej. Tutaj chciałam zaprezentować istniejący od marca 2011r twór, który oferuje taką rozgrywkę, a poza tym umożliwia wcielenie się w pokemona, fakemona lub gijinkę. Pokemon Crystal istniał już na kilku adresach, może się pochwalić grupą wiernych graczy i wciąż przyciąga nowe dusze. Zresztą, nawet sam wygląd tego PBFa jest dość miły dla oka, a całość wydaje się przedstawiona w formie dość przystępnej dla każdego. Czemu więc Pokemon Crystal najbardziej zawdzięcza swój sukces i za co go cenią gracze?

Za co lubisz Pokemon Crystal?


Dafiar: Za co lubię Crystala? Za to, że tutaj zawsze jest z kim porozmawiać. Nie ważne, czy chcesz się czymś pochwalić, czy masz akurat jakiś problem i potrzebujesz rady, zawsze znajdzie się ktoś, kto po prostu Ci pomoże. Jest z kim pogadać, jest co robić. I nawet jeśli momentami dzieją się niezbyt fajne rzeczy, to potem i tak wszystko wraca do normy. Jesteśmy dość specyficzni, jednak da się nas polubić!

Hood: Pokemon Crystal lubię za to, że większość użytkowników tego forum jest pozytywnie nastawiona do nowicjuszy – zawsze chętnie pomogą czy też naprowadzą, gdzie mamy szukać odpowiedzi na męczące nas pytania, które często są zawarte w Forumopedii, a my je zwyczajnie pomijamy.

Keisuke: Crystala lubię za to, że pomimo tego, iż czasem się kłócimy to jednak byliśmy w stanie zebrać całkiem liczną społeczność, która interesuje się nie tylko tematyką forum, ale ogólnie różnymi tematami. W życiu bym nie przypuszczał, że forum o pokemonach będzie prowadziło dyskusje na temat prezydentury Donalda Trumpa

Loca: Hmm, za co lubię PC? Chyba przede wszystkim za atmosferę, która tu panuje. Przez te lata spędzone wśród przeróżnych PBF-owych społeczności mogę z całą pewnością stwierdzić, że nigdzie nie doświadczyłam takiego ciepła. Większość użytkowników jest naprawdę miła i pomocna. Wiadomo, mieliśmy swoje wzloty i upadki, większe i mniejsze kłótnie, ale w moim odczuciu stanowimy taką małą, internetową rodzinę. Oczywiście, nie oznacza to, że nie jesteśmy otwarci na nowych graczy, wręcz przeciwnie. "Świeżaków" witamy z wielkim entuzjazmem ; ). No i w przeciwieństwie do co poniektórych for funkcjonujących już od pewnego czasu, u nas nigdy nie było tej niegdyś powszechnej "dominacji administracji" nad zwykłymi, szarymi użytkownikami. Z naszymi administratorkami mamy dobry kontakt. Zawsze możemy szczerze porozmawiać o tym, co nie podoba nam się w funkcjonowaniu forum, nie obawiając się o utratę głowy, haha ^^''.
To są chyba te najważniejsze kwestie, które sprawiają, że tak uwielbiam Pokemon Crystal. Oczywiście, nie jedyne. Gdybym miała tak pisać o wszystkim to ta krótka wypowiedź przybrałaby formę wielkiej ściany tekstu, a tego raczej nie chcemy ;).

Fay: Generalnie to lubię Crystala za atmosferę, chociaż aż tak się nie udzielam. Drugą rzeczą, za którą lubię to forum to mechanika, która jest bardziej oparta na grach z serii Pokemon, a nie na samym anime. Wszystko jest dokładnie opisane i jeśli są wątpliwości to wtedy można to przedyskutować. Fajne jest też to, że zawsze tutaj dużo się dzieje. Są eventy, loterie, pokazy lub też wyścigi.

Mhrok: Lubię go za luźną atmosferę, dzięki czemu jesteśmy niczym jedna wielka rodzinka. Może o tym świadczyć chociażby fakt, że spotykamy się normalnie w realu, chociażby jak to było podczas Pyrkonu 2016 i najpewniej będzie podczas Pyrkonu 2017.

Panda: Odkąd dołączyłam do społeczności Crystala to nie tylko nauczyłam się lepiej posługiwać językiem pisanym, ale także zdobyłam nowe znajomości, które w pewien sposób oddziałują na moje życie towarzyskie. Mam po co siadać do komputera. Zyskałam wręcz pasje do pisania twórczych postów oraz z wielką chęcią codziennie pojawiam się, by popisać z ludźmi na naszym chatango. Lubię Crystala za to, że jest i dzięki niemu mam radość ze swego życia. To forum z biegiem czasu zmienia w pozytywnym sensie moją osobowość. Jestem bardziej otwarta, jeśli chodzi o nawiązywanie nowych przyjaźni, a zarazem łatwiej mi się tutaj pokazuj swoje wszelakie emocje. Mam komu się pożalić i tym podobne. Poza tym nie sposób jest się nudzić siedząc na Crystalu, kiedy praktycznie co chwilę administratorstwo organizuje jakieś atrakcje czy też konkursy. Możesz wykazać się pod wieloma względami. Czy to artystycznie, muzycznie bądź pisemnie wykorzystując swą wyobraźnie. System panujący na Crystalu uważam za dobrze zorganizowany oraz konkretny. Można znaleźć w nim elementy, których nie sposób zlokalizować na innych PBF-ach o tejże tematyce.

Okami: Crystala lubię za miłą atmosferę, ciekawe eventy, administracja nie pozwala się nudzić, no i forum jest o pokemonach hah.

Sosik: Za co lubię Pokemon Crystal? Głównie za klimat panujący na chatango i ludzi, którzy tutaj przesiadują.

http://www.pokemoncrystal.wxv.pl/

 

Użytkownikom dziękuję za odpowiedzi!
Jass

Additional Info

  • Data publikacji: Czwartek, 08 Grudzień 2016

Komentarze

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz