visionnews216

DbawCzterogwiazdkowe urodziny
PRZEWIDYWANE SĄ PREZENTY DLA NAJBARDZIEJ WYTRWAŁYCH ORAZ NOWYCH GRACZY! TO BĘDĄ BARDZO OBFITE ŚWIĘTA!
Dziewiętnastego grudnia Dragon - Space Trip obchodzi swoją czwartą rocznicę! Jak zapewnia administracja urodziny będą szczególne!
Adres forum: http://dragonst.forumpl.net/

KingdomOfNorthPółnoc
Ralph Mroźny Strzał wyrusza wraz ze swoim dowódcą na poszukiwanie niebezpiecznych stworów ściągniętych z południa przez nierozsądnego magnata.
Królestwo Północy wprowadziło system Osiągnąć - od teraz każdy użytkownik ma możliwość zyskania specjalnej odznaki. Loteria z okazji otwarcia forum została już zakończona, podobnie jak głosowanie na nową krainę: doszło jednakże do remisu. Aktualnie trwa sonda decydująca czy celem podróży okażą się Mgliste Wyspy, czy też Meselerin.
Adres forum: http://www.kingdomofnorth.pun.pl/

JadoreDiorJe t'aime
Mówi się, że we Francji można się zakochać.
Administracja trzyletniego już forum (trzynastego grudnia były urodziny!) zaprasza do zabawy - na PBFie zagościła nowa szata graficzna, trwają czystki, wszyscy są zobowiązani zaktualizować swoje karty. Do kadry Francji dołączyli Seth Coma i Taehyung Min.
Adres forum: http://www.jadore-dior.aaf.pl/

EverlordFantastyczne święta
- Ho, ho, ho! - wydarł się jakiś stary, siwy dziad, od którego zajeżdżało alkoholem. Zataczając się, wszedł do karczmy, pokrywając przy tym świerkowe deski śniegiem, który z niego opadał. Zanim znów przemówił kilka razy beknął, kilka razy padł ofiarą czkawki, raz się wywalił, bo ktoś mu podstawił nogę, a wtedy w śmiech wpadli wszyscy bywalcy pijackiego przybytku.
Święta coraz bliżej, więc Everold zaprasza do udziału w loterii! Całość to nic innego jak zwykły rzut kostką o stu ściankach. Zabawa trwa od siedemnastego grudnia do końca roku - głosować można tylko raz!
Adres forum: http://everold.cba.pl/

ShinjuregashiŚwiąteczne jutsu
Z Okazji Świąt dajemy darmową zmianę Postaci. Tyczy się więc to także osób reaktywujących postacie ! Bonus ten mogą również wykorzystać osoby aktywnie grające. Czas na zmianę postaci trwa do 16.01.2017!
Mały prezent od administracji ShinjuRegashi.
Adres forum: http://shinjuregashi.net/

StarsHollowMroźna zima
Święta zbliżają się wielkimi krokami, w Stars Hollow spadł właśnie pierwszy śnieg i wielkimi krokami zbliża się tradycyjny bożonarodzeniowy kiermasz.
Forum ma już miesiąc i zmiana szaty graficznej to dopiero początek, bo zaraz święta. Oto zimowe atrakcje, konkurs i zabawa punktowa.
Adres forum: http://www.stars-hollow.wxv.pl/

VeneficiumMagiczny konkurs
Każde miejsce zasługuje na swoją własną opowieść, własną legendę. Może macie jakiś pomysł na ciekawą historię powiązaną z wybranym miejscem lub obiektem znajdującym się na terenie uniwersytetu albo miasta Zasiedmiogórogród?
Administracja Veneficium zaprasza do wzięcia udziału w konkursie - wystarczy tylko opisać legendę tłumaczącą istnienie danego miejsca (minimalna długość to trzysta słów).
Adres forum: http://veneficium.forumpolish.com/

LucidDreamsLucid Dream
Kolejna zwykła klasa dla "zwykłych" uczniów, jedynie o nieco podwyższonym standardzie w postaci szafek znajdujących się na końcu sali, gdzie są pochowane różne przydatne testy oraz ćwiczenia.
Dwudziestego grudnia rozpocznie się lekcja historii, Zetsubou-sensei zaprasza. Administracja dodała autolog do forumowego chatboxa, pojawiły trzy nowe rangi, obowiązkowe zapisy do klubów oraz system nauczania.
Adres forum: http://luciddream.forumpl.net/

BlackButlerCzarna Loteria
Czy dzieci były grzeczne w tym roku? Czy zasłużyły na prezenty pod choinkę? Przed Nami przedświąteczny czas przygotowań. Już wkrótce nasze domy wypełni aromatyczny zapach pieczonego ciasta, charakterystyczny gwar i oczywiście krzątanina wokół ubierania choinki.
Wybierz prezent pisząc posta z danym numerem i ciesz się świętami! Pod forumową choinką znaleźć można słodycze oraz drobne upominki-artefakty.
Adres forum: http://blackbutler.cba.pl/

CzekoladoweZabyLista
Sabotaż w stajni Carrowów
Emery Parkinson opuszcza administrację Morsmordre, z kolei pozostali członkowie grona wprowadzili spis toczących się wydarzeń z wyszczególnieniem Mistrzów Gry.
Adres forum: http://www.morsmordre.net/

FiniteIncantatemAlways
Mecz SLYTHERIN vs. HUFFLEPUFF zbliża się wielkimi krokami!
Po meczu adminisstracja zaprasza wszystkich na długo wyczekiwaną wycieczkę do Hogsmeade (fabularnie odbędzie się to przed Świętem Duchów). Jednocześnie administracja przypomina że nie jest to obowiązkowy event i śmiało można prowadzić w Hogsmeade luźniejsze, mniej zobowiązujące rozgrywki.
Adres forum: http://www.finiteincantatem.wxv.pl/

DeathlyHallowsInsygnia Loterii
Z okazji zbliżających się świąt, administracja chciałaby wręczyć choinkowe prezenty swoim użytkownikom. W związku z tym zapraszamy na pierwszą na naszym forum loterię!
Na PBFie pojawiło się nowe subforum, Notatnik, będące dokładnie tym, co wskazuje nazwa. Jednocześnie wprowadzono opis stron konfliktu i zamknięto możliwość tworzenia Śmierciożerców pracujących w Ministerstwie (aczkolwiek zwykli pracownicy są mile widziani), rozbudowano czwarty punkt regulaminu (dotyczący nieobecności). No i trwa loteria!
Adres forum: http://deathly-hallows.forumpolish.com/

NewYorkKevin sam w Nowym Jorku
...w te święta nie pozwólcie, aby Kevin znów został sam w Nowym Jorku i zróbcie mu tę przyjemność, i obejrzyjcie jego perypetie z mokrymi bandytami :D :lol:
Administracja nowojorskiego forum zaprasza do gry po krótkiej przerwie technicznej - zmianom uległa szata graficzna na świąteczno-zimową, pasującą do ostatni tygodni grudnia. Dodano także nowe lokacje do planu forum; Daisy Goldhope nie jest już kontem administracyjnym - wszelkie sprawy należy kierować do Franka Murdocka.
Adres forum: http://www.newyork.wxv.pl/

WhiteOakBiały Dąb
Ho Ho Ho! Święta tuż tuż i choć w White Oak nie ma na razie śniegu to jego mieszkańcy już czują świąteczną atmosferę. Przygotowania idą pełną parą, na rynku już stoją sprzedawcy z choinkami, w sklepach półki uginają się pod ciężarem produktów, świątecznych ozdób i prezentów.
Zmianom uległa stopka forum, teraz znaleźć w niej można Lucky Person oraz świąteczny challenge! Rusza także konkurs na świąteczny profil, pojawiła się też opcja związana ze zmianą grupy wiekowej.
Adres forum: http://www.white-oak.wxv.pl/

HerbiaÓsemka
Dzień dobry, Herbianie! Czy wiecie, że dryfujemy po falach internetu już osiem lat? Jeśli to nie jest wspaniała okazja do świętowania, to ja nie wiem, co nią jest. Przedsmak urodzin poczuliśmy już przy zapisach do zabawy prezentowej, ale dzisiaj oficjalnie zaczynamy urodziny. I obchodzić je będziemy do końca grudnia, a może i nawet jeszcze troszkę dłużej...
Herbia obchodzi swoją ósmą rocznicę! Administracja z tej okazji przygotowała masę zabawy, a loteria jest ledwo początkiem!
Adres forum: http://herbia.cba.pl/

FranceLata czterdzieste
Rozkaz to rozkaz, ale dla własnego bezpieczeństwa żołnierz powinien poprawiać swoje umiejętności. Sprawdź, jak los sprzyja Ci podczas treningu w Paryżu pochłoniętym wojną. Chcesz wiedzieć, po ilu pompkach się uśmiechniesz?
Loteria już czeka, ale to nie koniec. Trening strzelecki i wytrzymałościowy jest w sumie dla każdego chętnego, a ozdabianie profilu postaci to prawdziwa zabawa! Tym bardziej, że można i flaszkę zdobyć.
Adres forum: http://france.forumpl.net/

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (2)

Dodaj komentarz