visionnews217a

ChooseYourBattlesMikołajowy challenge
Uwaga uwaga. W pięciu postach na całym forum poukrywałam Mikołaja, który radośnie tańczy sobie z reniferkami, Waszym zadaniem jest znaleźć go jak najszybciej, zrobić screeny i wysłać do mnie na pw.
Hero Camp organizuje poszukiwania św. Mikołaja. Pierwsza osoba, która go odnajdzie otrzyma 20 pd.
Adres forum: http://www.chooseyourbattles.wxv.pl/index.htm

TheAvengersPrezenty
Ciężko byłoby mi obdarować prezentami każdego z graczy, w związku z czym postanowiłem ograniczyć się do pięciu postaci - wybranych przez generator liczb pseudolosowych spośród osób, które były zalogowane na forum w ciągu ostatnich czterdziestu ośmiu godzin.
Na Avengers odbyło się losowanie drobnych upominków.
Adres forum: http://theavengers.forumpolish.com/

VirusRezygnacja
Dziś z forum odszedł Blight tym samym rezygnując z funkcji administratora. Jego decyzja była przemyślana i plany na wykonanie podobnego kroku ciągnęły się już od kilku ostatnich tygodni. Dzięki za stosowne poinformowanie nas, byśmy mogli w spokoju przegrupować spisy i oddać twoje obowiązki, których przecież mało nie było, innym osobom.
Virus pożegnał jednego z administratorów.
Adres forum: http://virus.forumpl.net/

CaledoniaSyndykat
Powstał Syndykat. Wcielono do niego kilka, połączonych ze sobą Amerykańskich gangów i mafii, najniebezpieczniejszych na terenie kraju. Była to kompletna mieszanka kultur, która została powołana w jednym celu - wymordowania całego pokolenia Psi i obalenia rządu.
Na Caledonii wprowadzono nową grupę. Administracja dziękuje Alice Young i Sahirowi Nailahowi za podrzucenie pomysłów.
Adres forum: http://caledonia.pl/

PokemonCrystalChristmas Crystal
Wigilia. Bardzo wyjątkowy dzień, w którym od rana do popołudnia/wieczora w większości domów panuje wielkie zamieszanie, wszyscy krzątają się po mieszkaniu, trzeba witać gości, tutaj na choince przydałaby się jakaś bomba, prezent dla ciocia nie został zapakowany, a na godzinę przed wieczerzą okazuje się, że nie ma karpia!
Pokemon Crystal organizuje święta z nagrodami. Udział można wziąć tylko z jednego konta, a upominki będą przydzielane 27 grudnia.
Adres forum: http://www.pokemoncrystal.wxv.pl/index.htm

StarsHollowCzystki
Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej czystki, która odbędzie się po świętach, 28.12! Macie więc jeszcze trochę czasu, żeby napisać posty, nawet po świętach!
Oprócz tego administracja Stars Hollow przypomina o świętach oraz o spisie mieszkańców.
Adres forum: http://www.stars-hollow.wxv.pl/index.htm

VancouverZmiany
Po pierwsze, jak obiecałyśmy, zmianie ulega punkt dotyczący rezerwacji wizerunków, w celu jego zmiany. To całkiem w porządku, jeśli użytkownik jest aktywny, a każdemu ma prawo znudzić się wizerunek, prawda? :D Rezerwacja dla zmiany wizerunku, podobnie jak rezerwacja dodatkowa, trwa 24h!
Na Vancouver zmiany dotyczące zasad korzystania z wizerunków.
Adres forum: http://www.vancouver.wxv.pl/index.htm

ByTheBayWesołych Świąt
Zachęcamy do organizowania rodzinnych wigilii na forum i odgrywania świątecznych gier, dla zainteresowanych pojawiło się parę świątecznych wydarzeń w SF.
San Francisco powitało nas świątecznym wyglądem, natomiast ekipa uszczupliła się o jedną osobę. Administracja zachęca do organizowania rodzinnych wigilii.
Adres forum: http://www.bythebay.wxv.pl/index.htm

MglawicaMocyKonkurs literacki
Tym razem dajemy Wam trochę większą swobodę, bo choć temat jest bardzo konkretny, daje spore pole manewru. Waszym zadaniem będzie napisanie opowiadania na temat „Rozterki szturmowca”. Czy będą one dotyczyły odmowy wykonania rozkazu, pozostawienia rannego towarzysza, czy spraw zupełnie przyziemnych, zależy tylko od Was.
Mgławica Mocy organizuje konkurs. Prace należy wysyłać na adres mglawicamocy@gmail.com a termin upływa upływa 15 stycznia o godzinie 23:59.
Adres forum: http://www.mglawicamocy.pl/

CampJupiterUpominki
A co do prezentów... po upominku dla każdego! Pod każdym prezentem kryje się... prezent, no nie chce być inaczej :lol: Jeden dla dowolnej z postaci. Są to eliksiry ważne przez miesiąc lub czas nieokreślony, magiczne przedmioty, a jeden szczęśliwiec ma nawet okazję zdobyć broń specjalną!
Camp Jupiter rozdaje prezenty! Upominki losujemy podając adres, a wyniki zostaną ogłoszone o północy 25.12.
Adres forum: http://www.camp-jupiter.czo.pl/

ShelterDeckŚwięta w Homer!
Z tej okazji zapraszamy wszystkich do brania udziału w zorganizowanych promocjach, nowych „Dzieje się!” a także utworzonych, tymczasowych lokacjach, takich jak ozdabiająca centrum miasta choinka.
Shelter Deck organizuje także bożonarodzeniowy kulig, a administracja zachęca do tworzenia świątecznych profili. Każdy, kto napisze posta w którymś z aktualnych tematów i zmieni swój profil, otrzyma specjalną rangę.
Adres forum: http://www.shelter-deck.wxv.pl/index.htm

KingdomOfNorthKrólestwo
W tym tygodniu wprowadzono na forum kolejne drobne ulepszenia. Pojawiła się mapa świata, która dała Graczom pojęcie, co i gdzie ich czeka. Poza tym dodano kolejne Osiągnięcie. Również intensywnym działaniom graczy zawdzięczamy kolejne smaczki w rozgrywce - działania Raellika wprowadziły na scenę nowy ród magnacki, Aurorów, natomiast Yngvar w wyniku napiętej konwersacji odkrył czarną magię.
Oprócz tego Królestwo Północy pełne fabularnych wydarzeń.
Adres forum: http://www.kingdomofnorth.pun.pl/

KrolLewEvent sylwestrowy
Mam zaszczyt ogłosić wszem i wobec, że jak co roku na forum odbędzie się event sylwestrowy! Do świętowania zapraszamy wszystkich naszych kochanych użytkowników <3
Król Lew organizuje zabawę sylwestrową. Odbędzie się w ona dniach 27-30 grudnia, planowana jest w klimacie fantasy, a administracja dodatkowo zmieni nicki uczestników na bardziej klimatyczne.
Adres forum: http://pbf.krollew.pl/index.php

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (2)

Dodaj komentarz